18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Nagranie z wypadku w jakości 8K. Można od 00:30.


Skutki:

ukryta treść
Trynidad i Tobago to wyspiarskie państwo Ameryki Południowej w archipelagu Małych Antyli. Obejmuje dwie główne wyspy, Trynidad i Tobago, oraz szereg mniejszych. Państwo leży na dwóch wyspach. Trynidad, większa i położona bliżej wybrzeża Wenezueli, stanowi pod względem geologicznym przedłużenie Gór Karaibskich z północno-wschodniej Wenezueli.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-08-30, 9:35
Nauka boli
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-30, 9:59 1
Nie rozumiem: ruszył, natychmiast ostro zahamował, a potem cała pizda. Gdyby go zobaczył, poczekałby chyba? Jakiś tirowiec wytłumaczy?
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-08-30, 10:26
Mistrz pierwszego planu z drugiego filmiku, aż musiał w rowie pogmerać z wrażenia.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-08-30, 10:29
długo czekał ale się doczekał
Zgłoś
Avatar
Miden 2024-08-30, 10:47
TwójCzarnyPan napisał/a:

Nie rozumiem: ruszył, natychmiast ostro zahamował, a potem cała pizda. Gdyby go zobaczył, poczekałby chyba? Jakiś tirowiec wytłumaczy?



Jak widział tą osobe z boku jak wchodziła pod tira to pewnie było:
- och szit, przed maską ktoś jest! A uj, już pewnie przeszedł.

Jak nie widział, to jeden uj. Torchę wyobraźni by wystarczyło tej babce a tutaj było jej całe zero.

Mam gdzieś na kamerce podobną nawet sytuację z Polski! Też mamy takie ameby. Gościu przeżył tylko przez to że sporo kierowców (z przeciwnej strony) trąbiło ile się dało i/lub gościu wyciągnoł ręke nad maskę tira. I jeszcze pieszy miał pretensje...

Przez te filmiki to jak idę po głupim parkingu to patrzę ciągle kto gdzie cofa itd. Czy ktoś zaraz czegoś nie odawli, czy mnie widzi - jak myślę że nie to poczekam, wyjedź sobie na spokjnie z miejsca. Od tira, to trzymam się z daleka. Do grobu mi nie spieszno
Zgłoś
Avatar
mk61 2024-08-30, 12:19 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Nie rozumiem: ruszył, natychmiast ostro zahamował, a potem cała pizda. Gdyby go zobaczył, poczekałby chyba? Jakiś tirowiec wytłumaczy?


Tirowiec został zaskoczony, że samochody ruszają. Szybko wrzucił bieg i za szybko chciał ruszyć, przez co trochę zdławił silnik. Po poprawce i wolniejszym ruszeniu dzieło zostało zwieńczone.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-30, 12:44
Właśnie za takie 8k nigdy nie walczyłem!
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-08-30, 13:06
Ja też mało nie kopnąłem w kalendarz jak zobaczyem ceny w Zakopanem.
Zgłoś
Avatar
Majomir 2024-08-30, 16:43
Z Trynibadu i Bagdadu ?
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-08-30, 17:27
A mógł po prostu jechać dalej
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-30, 18:12
Wyspa Tobago jako Nowa Kurlandia była w XVII wieku kolonią Księstwa Kurlandii czyli lenna Królestwa Polskiego. Uznaje się ją niekiedy zatem za polską kolonię, choć to sprzeczne z zasadami feudalizmu (wasal mojego wasala nie jest moim wasalem).
Zgłoś
Avatar
ramsch12345 2024-08-30, 21:23
Man pod manem
Zgłoś
Avatar
LucasSaatkamp 2024-08-31, 3:04
Miden napisał/a:

Jak widział tą osobe z boku jak wchodziła pod tira to pewnie było:
- och szit, przed maską ktoś jest! A uj, już pewnie przeszedł.
Jak nie widział, to jeden uj. Torchę wyobraźni by wystarczyło tej babce a tutaj było jej całe zero.
Mam gdzieś na kamerce podobną nawet sytuację z Polski! Też mamy takie ameby. Gościu przeżył tylko przez to że sporo kierowców (z przeciwnej strony) trąbiło ile się dało i/lub gościu wyciągnoł ręke nad maskę tira. I jeszcze pieszy miał pretensje...
Przez te filmiki to jak idę po głupim parkingu to patrzę ciągle kto gdzie cofa itd. Czy ktoś zaraz czegoś nie odawli, czy mnie widzi - jak myślę że nie to poczekam, wyjedź sobie na spokjnie z miejsca. Od tira, to trzymam się z daleka. Do grobu mi nie spieszno



U mnie w miejscowości babka która chodziła ze mną do klasy w podstawówce tak zginęła w czerwcu
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-31, 10:17
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nagranie z wypadku w jakości 8K

urwa ziemniaków to filmowało, chyba.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie