18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Szowinistyczny kawał ;)
B................3 • 2014-06-16, 19:06
Dlaczego większość kobiet zawsze ma gumkę do włosów na ręce, gdy ma rozpuszczone włosy?

Bo są przygotowane do robienia lodzika w każdej chwili


Własne.
Zgłoś
Avatar
Presty 2014-06-16, 20:25 7
Tyś chyba nigdy lodzika nie przeżył.
Rozpuszczone włosy sa lepsze
Zgłoś
Avatar
technik_oskar 2014-06-16, 20:56 1
Presty napisał/a:

Tyś chyba nigdy lodzika nie przeżył.
Rozpuszczone włosy sa lepsze



Chyba tylko w dziwnej sytuacji, gdy nie chcemy widzieć twarzy.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-06-16, 21:00 1
Za : "Własne." łap browarka

PS : wrzuć fotkę swych cycków
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-06-16, 21:49
Bezczelna93: łap piwo kobieto, bo to jest z życia wzięte.

@Presty: kręciła Cię dupa z "The ring", nerkofilu?

Jak mi kiedyś kobieta taką akcję zrobiła - rozpuszczone włosy (a jest brunetka) i wyglądała serio jak Samara Morgan - to miałem na kilka dni niechęć do lodzika, bo się autentycznie bałem..

I tak, było to na świeżo po obejrzeniu The Ring, obu wersji, by hamburgery & kitajce.

Brrr... kto nie przeżył ten nie wie jaka to trauma.

Nigdy w życiu nie chciałbym, żeby czarne włosy robiły mi laskę.. i to była głównie trauma po tym filmie a nie, że niby horror, chodziło o przestraszenie facetów lubiących lodziki.
Zgłoś
Avatar
wku11 2014-06-16, 23:37 1
Dobry kawał, pokaż cycki.
Zgłoś
Avatar
C................6 2014-06-16, 23:56
Widzę, że czymś dziwnym jest dla was położenie kutasa na twarz laski, gdy ta klęczy przed wami. Wtedy przyjemnie złapać ją za rozpuszczone włosy i wyjebać ją w usta. Po za tym, nawet gdy leżysz na łóżku leniwie, a ona ma rozpuszczone włosy to przecież można je przerzucić na jeden bok i pięknie będzie widać jak ssie cię pałe.
Albo prawiczki wymyślają, albo seks tylko grzecznie wieczorem, najlepiej po ciemku, czyż nie panowie?
Zgłoś
Avatar
K................a 2014-06-17, 0:07
Fajna dupcia, wrzuć fotkę nadgarstka.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-06-17, 1:04
Masz 20 lat czy 12?
Zgłoś