18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
k................z 2014-01-26, 5:47 3
niestety ale wszystkie rundy dla Jennings'a
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-01-26, 5:50 13
Nauczy go to pokory, korpus ma słaby. Nie bez znaczenia są wizowe przeszkody i przerwa w treningach, co nie zmienia faktu, że prawilniak nigdy nie zdobędzie pasa, a szkoda.
Zgłoś
Avatar
gnat8 2014-01-26, 5:52 32
Murzyna dzis nie deportuja przynajmniej, na tydzien ma spokoj a potem znowu bawelna. Ja jebie ci czarni to maja ciezko.
Zgłoś
Avatar
vass 2014-01-26, 6:22 48
Może skończy się kozakowanie, a będzie więcej pokory i pracy. Na razie za wysokie progi.
Zgłoś
Avatar
E................k 2014-01-26, 6:55 11
Szacun dla Artiego ale najbardziej mnie rozwalało jak komentatorzy co chwilkę przypominali że Bryant na walkę z szpilką wziął urlop
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2014-01-26, 8:43 188
ciesze sie ze dostał w pizde ,nauczy sie szanowac przeciwnikow ,tak na marginesie ktos powinien w wywiadzie sie go zapytac czy dalej chce napierdalac z Adamkiem czy Kliczko XD rozjebali by go jak gnój po polu,w boksie wpierw musisz umiec przyjmowac ciosy a pozniej oddawac ,a jak widać Szpila napierdala mocno ale gongi przymuje jak Maryla Rodowicz(strzał i w deklu zamieszane)
Zgłoś
Avatar
walusss 2014-01-26, 8:58 9
który na tym ringu to szpilka?
Zgłoś
Avatar
limon 2014-01-26, 9:04 2
trzeba mu rozrysować co znaczy trzymać gardę...
Zgłoś
Avatar
kolo_ziom 2014-01-26, 9:06 87
Kurwa nareszcie pyskate, sepleniące, wielkie dziecko dostało w ryj
Zgłoś
Avatar
SKR 2014-01-26, 9:29 15
Jak czytam komentarze że to fantastyczny bokser bo ma serce do walki to dochodzę do wniosku że znam mnóstwo fantastycznych bokserów bo co drugi ziomuś z mojej dzielnicy ma serce do walki.
Kraków pozdrawia
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-26, 9:40 2
Obejrzałem komentarz PO walce i jestem solidnie zaskoczony. Przyjął porażkę na klatę i bez pajacowania powiedział, że jeszcze nie dojrzał do takich walk i musi wziąć się za siebie.
Pożyjemy, zobaczymy. Wielu zawodowych bokserów to kryminaliści.
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-01-26, 10:15 9
Może Artur spokornieje, może spokornieją co niektórzy kibice, dziennikarze, skończy się robienie z niego wielkiej, nadziei polskiego boksu. Jakoś bardzo młody już nie jest, boksował na razie z kelnerami i przebrzmiałymi nazwiskami, jeśli chce coś w boksie osiągnąć to czas najwyższy zmądrzeć i pokornie wziąć się do ciężkiej pracy, czasu na wygłupy wystarczająco już zmarnował. Szkoda że sędzia przerwał, mógłby Artur przykuriwć solidne deski na przebudzenie ze snu o swej wielkości.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2014-01-26, 10:17 74
Nie będę go wyzywał bo to nie przystoi. Nie odważyłbym się go obrażać oko w oko więc nie będę tego robił na forum jak jakiś gimnazjalista. Powiem tylko- cieszę się, że przegrał. Przez jego niesportowe zachowanie i elementarny brak wychowania było mi wstyd, że ten człowiek reprezentował mój kraj. Sprawiedliwości stało się zadość.
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-01-26, 10:23 3
Dobrze mu tak bo zamiast skupić się na treningach to robił dookoła siebie i swojej dupy show. Za wcześnie zaczął gwiazdorzyć i to będzie dla niego lekcja pokory.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie