18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpilka super bokserem jest
Macary • 2013-03-08, 0:59
Jako, że boksem interesuje się od gnoja i nie mogę zdzierżyć w boksie pseudo kryminałów, i półgłówków, więc wrzucam tu ciekawego posta, w którym ktoś w dobitny sposób podsumował napinacza Pinezke.

Kibic napisał/a:


Do walki z Zimnochem nie doszło, bo było za duże ryzyko przegranej, teraz cały sztab przydoopasów szpilki robi wszystko, aby Zimnoch nie mógł skonfrontować się z Mollo, ponieważ wypadłby kilka razy korzystniej niż szpilka. Zimnoch by go oprawił jak dziką świnię i zamknąłby na wieki jego niewyparzoną gębę. Emeryci posyłają szpilkę na dechy, łamią mu szczękę, strach pomyśleć co by się stało gdyby wyszedł do kogoś z 20 - tki rankingu. Jeśli ktoś go uważa za talent to niech wymieni przynajmniej jednego pięściarza średniej klasy z którym on walczył. Uprzedzam, nie oczekuję na nazwiska, które znaczyły coś w boksie 10 lat temu, a teraz są cieniami samych siebie (Jameel McCline 165 w rankingu, Owen Beck 282 w rankingu, Mike Mollo 177 w rankingu). Proszę mi również nie bredzić (z braku argumentów), że na walki ze średniakami przyjdzie dopiero czas. Talent to szpilka ma bardzo duży, ale do napadania na ludzi i okradania ich z telefonów. To nadworny błazen Wasilewskiego, który ma robić wokół siebie dużo szumu, oprawiać leszczy i zarabiać kasę. W ten sposób Wasilewski robi ludziom nie znającym się na boksie wodę z mózgu i kreuje miernotę na wybitnie uzdolnionego pięściarza, w niedalekiej przyszłości Mistrza Świata. Podobne umiejętności i ringowy image miał kostecki. Mam nadzieję, że szpilka niedługo skończy tak jak on. Ten kryminalista to łysy cykor, beztalencie bokserskie walczące z kelnerami lub emerytami, które kompromituje się bardziej od Najmana. Jego miejsce jest w kryminale, dlaczego to coś chodzi po wolności?! Dlaczego media promują takie indywidua? Czy polska młodzież zasługuje na takie wzorce? szpilka to największy wstyd i hańba polskiego sportu!

Zgłoś
Avatar
Macary 2013-03-08, 23:40 1
mateusz_gd napisał/a:

Po co się napinacie na necie? Artur z chęcią usłyszał by wasze napinki prosto w twarz. Macie szansa mu to powiedzieć, trenuje w Warszawie, treningi są otwarte dla każdego. Internetowi napinacze zza monitora...



No i powiedź mi, co niby zrobi jak usłyszy na żywo, że zachowuje się jak idiota, i promuje kryminalistów wychodząc w tym swoim pomarańczowym trykocie?
Załóżmy, że nagle się zagotuje i komuś przyjebie, i jakie będą tego konsekwencje? Wróci tam skąd wylazł, czyli do ciupy.
Myślicie pojeby, że prawo nie obowiązuje takich błaznów? Pierdolić to sobie mogą na wizji i skakać do gardeł, ale pomiędzy sobą, ale jeśli koleś utrzymuje się z boksu, i kogoś pobije to idzie siedzieć, a tym bardziej koleś po wyroku.
A teraz mi powiedź "internetowy napinaczu", co niby zrobi ten twój Arturek?, bo chciał bym to wiedzieć, a przede wszystkim jak uniknął by konsekwencji za pobicie?
Życie ci się koleś pojebało z dzikim zachodem. Tak samo jak większości JP. Niestety nawet w Polsce choć działające chujowo, to i tak obowiązuje prawo, i po czymś takim karierę, by miał dalej murowaną jak obecnie "Cygan" Kostecki i taką zapewne czeka większość pedałów z pod znaku JP.
Zgłoś