18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpilka super bokserem jest
Macary • 2013-03-08, 0:59
Jako, że boksem interesuje się od gnoja i nie mogę zdzierżyć w boksie pseudo kryminałów, i półgłówków, więc wrzucam tu ciekawego posta, w którym ktoś w dobitny sposób podsumował napinacza Pinezke.

Kibic napisał/a:


Do walki z Zimnochem nie doszło, bo było za duże ryzyko przegranej, teraz cały sztab przydoopasów szpilki robi wszystko, aby Zimnoch nie mógł skonfrontować się z Mollo, ponieważ wypadłby kilka razy korzystniej niż szpilka. Zimnoch by go oprawił jak dziką świnię i zamknąłby na wieki jego niewyparzoną gębę. Emeryci posyłają szpilkę na dechy, łamią mu szczękę, strach pomyśleć co by się stało gdyby wyszedł do kogoś z 20 - tki rankingu. Jeśli ktoś go uważa za talent to niech wymieni przynajmniej jednego pięściarza średniej klasy z którym on walczył. Uprzedzam, nie oczekuję na nazwiska, które znaczyły coś w boksie 10 lat temu, a teraz są cieniami samych siebie (Jameel McCline 165 w rankingu, Owen Beck 282 w rankingu, Mike Mollo 177 w rankingu). Proszę mi również nie bredzić (z braku argumentów), że na walki ze średniakami przyjdzie dopiero czas. Talent to szpilka ma bardzo duży, ale do napadania na ludzi i okradania ich z telefonów. To nadworny błazen Wasilewskiego, który ma robić wokół siebie dużo szumu, oprawiać leszczy i zarabiać kasę. W ten sposób Wasilewski robi ludziom nie znającym się na boksie wodę z mózgu i kreuje miernotę na wybitnie uzdolnionego pięściarza, w niedalekiej przyszłości Mistrza Świata. Podobne umiejętności i ringowy image miał kostecki. Mam nadzieję, że szpilka niedługo skończy tak jak on. Ten kryminalista to łysy cykor, beztalencie bokserskie walczące z kelnerami lub emerytami, które kompromituje się bardziej od Najmana. Jego miejsce jest w kryminale, dlaczego to coś chodzi po wolności?! Dlaczego media promują takie indywidua? Czy polska młodzież zasługuje na takie wzorce? szpilka to największy wstyd i hańba polskiego sportu!

Zgłoś
Avatar
T................r 2013-03-08, 1:35 33
kazdy wie że szpilka to prymityw i dużo gada tylko
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-08, 5:16 12
W sporcie trzeba umieć się wypromować, taki np. Piotruś Żyła - nigdy w życiu chyba nie był nawet w pierwszej 3ce skoczków w czymkolwiek a jedynym wielkim wyczynem jest to, że jest mężem siostry ciotecznej Małysza ale to on jest gwiazdą mediów i bije rekordy wyświetleń na youtubie (nawiasem mówiąc: jego głupota w tych wypowiedziach jest wręcz legendarna co dowodzi prawdziwości twierdzenia o promowaniu idiotyzmu) a tymczasem Kamil Stoch ma 4 lnijki zdobytych tytułów i na niego nie ma takiego szału
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-03-08, 8:11
Mucio mucio...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2013-03-08, 8:32 5
Macary za tego posta to szpilka ze złości by Ci zrobił dziecko
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-03-08, 9:04 3
szpilka ma wyskubane brwi bardziej pedalsko niz jacyków i jakoś ciężko mi z tego powodu mu kibicować
Zgłoś
Avatar
delsol 2013-03-08, 9:15
Coraz gorsze wrzutki na sadisticu...
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-03-08, 9:17 1
Trochę to ściema bo niżej od najmana się upaść nie da
Zgłoś
Avatar
Zoltar.stg 2013-03-08, 9:20 2
Ja tam do szpilki nic nie mam, trochę kozaczy ale tak to już bywa w boksie.
Wariat Jakich mało i według mnie tego Zimnocha by rozjebał jak gnój po polu.
Zgłoś
Avatar
perki 2013-03-08, 9:24 8
A zimoch to z kim znanym walczyl ? Na ostatniej gali z jakims kelnerem ktory przy Mollo nawet nie stal... Lepszy emeryt na poziomie niz amator
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-08, 9:26 10
Cieszy mnie tak trzeźwe i logiczne spojrzenie na Szpilkę. Znaczy to tyle, że jeszcze są w narodzie jednostki umiejące patrzeć i wyciągać logiczne wnioski. Nie można się dać omamiać marketingowcom i całej hałdzie przydupasów jaki to on jest zajebisty pięściarz. Po za tym co to za wzór sportowca choćby dla młodych?? HWDP JP na 100%, kurwy, chuje i inne epitety rzucane na każdym kroku i pod adresem każdego. Też nie lubię policji ale nie mam się potrzeby afiszować z tym. Więcej robić mniej gadać to złota rada treningowa (za darmo).
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-03-08, 9:38 7
Zimnoch - jedyne co o nim wiem to, że ma walczyć ze Szpilką, poza tym nic, a chyba jest dużo starszy od Szpilki, a tu nagle niby jest zajebisty i ma go rozpierdolić ? Skoro jest taki zajebisty to czemu większość ludzi dopiero teraz o nim usłyszała ? Najwidoczniej nic wielkiego nie osiągnął, skoro tylko wytrawni fani boksu wiedzieli wcześniej kto to w ogóle jest. Poza tym z tego co wiem to on jest "medialnym napinaczem", który podniecał się, że wygrał ze Szpilką jak ten miał chyba z 17 lat, a nie na odwrót...No ale teraz robi się moda na jechanie Szpilki więc każdy bezjajowy pionek bez własnego zdania będzie się pod to ślepo podpinał, bo co bo kiedyś był chuliganem i dużo przeklina ? Pfff, potraficie tylko hejcić na każdego przed monitorem komputera pryszczate chujki.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-03-08, 9:38
@perki
Są amatorzy, którzy skopaliby dupę niejednemu zawodowcowi.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-08, 9:41
Ten post Kibica to takie pierdolenie co by było gdyby. Nie wiadomo czy Szpilka nie znokautowałby Zimnocha, a i tak wtedy pewnie jego przeciwnicy by mówili, że to przypadek i Zimnoch i tak jest lepszy bo tak. Obydwaj walczyli z kelnerami i obydwaj mają podobny rekord więc nie wiem w czym tu porównywać. Poza tym to, że Szpilka jest znanym bokserem nie czyni go wzorcem dla dzieci. Mają wielu innych bokserów, na których mogą się wzorować.
Zresztą jak Ci się Szpilka nie podoba to, jak to się popularnie na Sadisticu mówi, nie oglądaj jego walk i się zajmij kimś innym.
Zgłoś
Avatar
perki 2013-03-08, 9:43
pemb wiem o tym ale ten ktory walczyl ostatnio z zimochem do nich nie nalezal
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie