18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
marekclub 2023-09-08, 20:27 2
to nie jest obcokrajowiec tylko ciapaty brudas
Zgłoś
Avatar
KukiPL 2023-09-08, 22:22 1
Co to jest teraz za moda na te białe buty? Na całym świecie modnisie w nich chodzą. Od kogo to się wzięło? Białe aż w oczy kole nieraz
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-09-08, 22:46 1
Przestańcie wyśmiewać tylko tak spróbujcie. Ma parę w łapach i tyle. Prawdziwą, a nie chemicznie pędzoną na siłce a'la Spejson.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2023-09-09, 0:56 3
Cipczan napisał/a:

Przestańcie wyśmiewać tylko tak spróbujcie. Ma parę w łapach i tyle. Prawdziwą, a nie chemicznie pędzoną na siłce a'la Spejson.



Nie dziękuję, nie jestem jakimś jebanym szympansem, żeby się popisywać przed innymi debilami. Taką ma "parę w łapach", że się wypierdolił po sekundzie.

Jeśli to jego auto to chuj. Jak czyjeś, zaparkowane, to kazałbym mu żryć te kruszonkę ze szkła.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-09-09, 8:34
Nawet się do cyrku nie nadaje.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-09-09, 14:53
PoliteP napisał/a:

Nie dziękuję, nie jestem jakimś jebanym szympansem, żeby się popisywać przed innymi debilami. Taką ma "parę w łapach", że się wypierdolił po sekundzie.
Jeśli to jego auto to chuj. Jak czyjeś, zaparkowane, to kazałbym mu żryć te kruszonkę ze szkła.



Abstrahujesz od układu odniesienia.
Zgłoś