18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Presty 2020-01-17, 13:58 1
Kiedyś pożyczyłem od zaprzyjaźnionych policjantów kajdanki.
Takie, jakie mają na wyposażeniu. Potrzebne nam były w pracy do zdjęć.
Okazało się, że mamy koleżankę (normalna szczupła dziewczyna, ponad 170 cm wzrostu), której po zapieciu na najciaśniejszym zapieciu, kajdanki spadały.
Jak powiedziałem to policjantom, przyznali, że takie rzeczy się zdarzają.
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-01-17, 14:08 36
A te na filmiku, to jakieś zajechane w trupa już czy kupione w zabawkowym?
Zgłoś
Avatar
elfan84 2020-01-17, 15:25 7
Dlatego spinać ręce najlepiej trytytką
Zgłoś
Avatar
serenity 2020-01-17, 15:33
Kajdanki zapina się między nadgarstkiem, a przedramieniem. Wtedy prędzej by się zesrał niż szarpnął drugi raz.
Zgłoś
Avatar
contracts 2020-01-17, 15:50 1
I tak zakładają z tyłu a tam chuja zrobi. A trytytka z przodu na rękach bardzo łatwo zerwać jednym ruchem.
Zgłoś
Avatar
grzybiarz88 2020-01-17, 15:59 2
Przecież on gada po polsku:
- Uwaga
- Najpierw tu
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2020-01-17, 16:08 1
grzybiarz88 napisał/a:

Przecież on gada po polsku:
- Uwaga
- Najpierw tu



jeszcze "skurwesyn" dodał pod koniec
Zgłoś
Avatar
kanonier714 2020-01-17, 16:09 12
A nie lepszy stary wypróbowany sposób?

Zgłoś
Avatar
Kriski 2020-01-17, 16:34 2
contracts napisał/a:

I tak zakładają z tyłu a tam chuja zrobi. A trytytka z przodu na rękach bardzo łatwo zerwać jednym ruchem.



Nie sugeruj się filmikami jakiś ruskich specjalistów, porządnych policyjnych nie rozerwiesz choć byś się zesrał na różowo.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2020-01-17, 16:36 1
Presty napisał/a:

Kiedyś pożyczyłem od zaprzyjaźnionych policjantów kajdanki.
Takie, jakie mają na wyposażeniu. Potrzebne nam były w pracy do zdjęć.
Okazało się, że mamy koleżankę (normalna szczupła dziewczyna, ponad 170 cm wzrostu), której po zapieciu na najciaśniejszym zapieciu, kajdanki spadały.
Jak powiedziałem to policjantom, przyznali, że takie rzeczy się zdarzają.



Kajdanki mają powstrzymać tych, z którymi są problemy czyli normalnej budowy mężczyzn. Na pizdeczki w rurkach i kruche dziwuszki to jest jedynie dla postrachu i zasady.
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2020-01-17, 17:02
Kiedyś słyszałem, że skręcając ten łańcuszek można go rozerwać, ale sądzę że to raczej urban legend
Zgłoś
Avatar
LuckyTerranova 2020-01-17, 17:10 2
Po pierwsze to kajdanki szkoleniowe, można je zdjąć na 3 różne sposoby w tym 1 z nich został przedstawiony na filmie. Reszta sposobów dla wtajemniczonych. Tych na kluczyk za chuja by tak nie ściągnął. Pozdrawiam. Jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
szlovak 2020-01-17, 23:52
Albo szkoleniowe, albo zepsute te kajdanki. w ogóle dobre kajdanki mają podwójną zapadkę i trzeba obydwie na raz odgiąć drucikiem czy czymś, nie mówiąc że zwykłym spinaczem biurowym można zapomnieć, bo jest za miękki w stosunku do zapadek w środku
Zgłoś
Avatar
atomboy 2020-01-18, 1:18
Kriski napisał/a:

Nie sugeruj się filmikami jakiś ruskich specjalistów, porządnych policyjnych nie rozerwiesz choć byś się zesrał na różowo.



wcale nie ale nie z YT gdzie rozrywają uderzając o kolano albo korpus, to tak prędzej się zesrasz albo urwiesz dłoń. Kumpel pokazywał nam jak w inny sposób takie trytki łatwo rozluźnić ale potrzeba z minutę na to.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie