18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
V................t 2013-10-15, 9:12 64
@up

Jesteś debilem, przykro mi.
Zgłoś
Avatar
Tulpen 2013-10-15, 9:12 15
@up

Boli że dożyłem takich czasów że byle fapalista może obrażać ludzi pokroju bruce lee, szkoda ze nie możesz mu to powiedzieć w twarz.
Zgłoś
Avatar
M................d 2013-10-15, 9:14 3
septiq napisał/a:

Trzeba w nie uwierzyc i przeciwnik musi miec od chuja manny .


Jak się rano manny nawpierdziela to skill taki jest że nikt cie nie ruszy.
Zgłoś
Avatar
septiq 2013-10-15, 9:17 3
ludzi pokroju bruce lee ? a kto to kurwa jest? Tani aktorzyna a u was w glowie dalej siedzi wejscie smoka - trzeba oddzielac barany filmy od rzeczywistosci ale skad wy cos mozecie wiedziec jak wy tepe chuje na judo chodziliscie pol roku i z bruca lee zrobiliscie boga . Musi wam byc ciezko skoro wzieliscie autorytet za prawde a nie odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-10-15, 9:30 7
septiq napisał/a:

Musi wam byc ciezko skoro wzieliscie autorytet za prawde a nie odwrotnie.



Ależ jak najbardziej mamy prawdę za autorytet ziomeczku
Tutaj nie chodzi o ślepy i ośli zachwyt jakąś osobą, a o to jaką postawę reprezentował, a on swoją postacią uczył ludzi, że jeśli się czegoś tak na prawdę chce i okupi się to ciężką pracą, to wtedy można nawet góry przenosić i pokonywać zło w swoim otoczeniu, a takie przesłanie jest prawdą w najczystszej postaci.

Nie jest nam z tym ciężko, wręcz odwrotnie. Nie bądź jak ogień, bądź jak woda, która go gasi.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2013-10-15, 9:37 17
"Bruce Lee - Tani aktorzyna , w UFC by go zajebal" - ultimate fapping championshit ?
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2013-10-15, 9:46 3
A napisy to trudno dodać? Chyba, że wolicie udawać światowych że wszystko kumacie
Zgłoś
Avatar
GerWaZyProtaZy 2013-10-15, 9:58 1
To był prawdziwy super bohater, z krwi i kości naszych czasów.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-10-15, 10:06 6
pawel997402 napisał/a:

A napisy to trudno dodać? Chyba, że wolicie udawać światowych że wszystko kumacie



Specem nie jestem, więc będę parafrazował ze słuchu.

Na początku mówi:
- Oczyść swój umysł, bądź bezpostaciowy, bezkształtny, jak woda. Jeśli umieścisz wodę w kielichu, to ona staje się kielichem, umieścisz wodę w butelce, to ona staje się butelką, umieścisz wodę w czajniku, to ona staje się czajnikiem. Woda potrafi opływać, woda potrafi niszczyć. Bądź wodą mój kolego.

Na koniec mówi:
- Cały czas przychodzą do mnie ludzie, pytając się czy jestem aż taki dobry. Nie wiem
Gdybym Ci powiedział, że tak, to pewnie byś uznał, że jestem zepsuty. Lecz jeśli powiem Ci, że nie jestem dobry, to wiesz, że kłamię.
Zgłoś
Avatar
Adrjan77 2013-10-15, 10:19
nie mówcie mi że to pic kina, wtedy nie było after effectsa przecież
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-10-15, 10:28
To wszystko było kręcone na zielonym tle, a potem dodawali efekty, postacie i interakcje, wiadomo... "magia kina".
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-10-15, 11:17
thewhitestar napisał/a:

To wszystko było kręcone na zielonym tle, a potem dodawali efekty, postacie i interakcje, wiadomo... "magia kina".



Mogło tak być, mogło tak nie być. Tak jak w dzisiejszym kinie, ludzie skupiają się na efektach w filmach, zamiast na przekazie jaki z nich płynie. Jeżeli film jest tylko pełen efektów, a nie niesie ze sobą pozytywnego przekazu, to wtedy jest jak gówno w sreberku. W co by gówna nie ubrać, to i tak zawsze będzie gównem. Natomiast jeżeli film poza efektami świetnymi/kiczowatymi niesie ze sobą pozytywny przekaz, wtedy pod sreberkiem odkrywamy zamiast gówna samą słodycz czekolady. Cały sekret tkwi w tym, żeby odróżniać gówno od czekolady
Zgłoś
Avatar
eekz 2013-10-15, 11:21 10
Barany którzy piszą o Mistrzu że był aktorzyną itp niech odłożą swoje tablety i wracają na lekcje bo kurwa przerwa się kończy. W tamtych czasach magią kina było przekręcenie kamery o 90 stopni, tudzież zmiana filtra na kamerze poprzez naciągnięcie kolorowej folii. Tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
bonus254 2013-10-15, 11:34 1
ma skila jebany
Zgłoś
Avatar
dziarski 2013-10-15, 11:36
hm.. ciekawe dlaczego najstarszy filmik na youtubie z brucem grającym w ping pong jest sprzed 4 lat.. no ale przecież film jest czarno-biały więc MUSI być W CHUJ STARY! Eh kurwa forum pełne zjebów.. Dla waszej wiadomości jest to fake przygotowany przez nokię do kampanii reklamowej na rynek azjatycki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie