18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Noside 2021-05-07, 7:36 3
Nostalgia mnie bierze za czasami, kiedy psychicznych ludzi zamykało się w zakładach mających im pomóc.
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-05-07, 7:57
Proncie, z dedykacją dla CIebie film Yarko wrzucił...
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-05-07, 8:04
Pajan napisał/a:

Proncie, z dedykacją dla CIebie film Yarko wrzucił...



leżącego sie nie kopie...
zresztą od czasu jak go zbanowali to nawet tutaj nie zagląda.
Zgłoś
Avatar
hardfall 2021-05-07, 9:17
performance czy jak to sie zwie haha ale ta sztuka nowoczesna grama nie wypalilem a sie usmialem
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-05-07, 9:47
Osraliście nad tymi biednymi aktorami, a czy ktokolwiek pomyślał że aktor nie jest od wymyślania tych spierdolin?
Aktor jest od grania tak jak szczupak jest królem wód. To na scenarzystę i reżysera powinniście wylewać wiadra gówna. Aktorzy nic tu nie są winni. Grymaśny aktor to bezrobotny aktor.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2021-05-07, 10:45 8
Wolność i piękno! Z jakiego to spektaklu? W którym teatrze? I najważniejsze czy gra tam Karolak?

Zgłoś
Avatar
Szangti 2021-05-07, 10:56
To to co dzieciom pokazywali, wycieczkowiczów z Warszawy?
Zgłoś
Avatar
kszysiu 2021-05-07, 11:00 2
Barnellini napisał/a:

Bardziej niż te zjeby na scenie niewiarygodni są ludzie, którzy to oglądają, widzą w tym sztukę i jeszcze ci swoją interpretację oraz przekaz autora przedstawią.



I jeszcze kurwa za to płacą
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-05-07, 11:17 4
Barnellini napisał/a:

Bardziej niż te zjeby na scenie niewiarygodni są ludzie, którzy to oglądają, widzą w tym sztukę i jeszcze ci swoją interpretację oraz przekaz autora przedstawią.



Chyba czegos nie rozumiesz - juz wyjasniam

"Zjeby" to w 99% przypadkach zdrowi, normalni ludzie, normalnie myslacy i dzialajacy jak jazdy inny czlowiek. Jest pewnien myk - dofinansowania od ministerstwa sztuki + znajomosci. To jest info raczej dla mlodych, ktorzy jeszcze sie dziwią takiej "sztuce"
Jestes "artysta" idziesz na parking i zbierasz przypadkowe smieci, potem kazdy z tych smieci ogradzasz jakims sznureczkiem i zapodajesz nazwe swojej wystawy "konsumpcjonizm-kanibalizm" albo inne rownie popierdolone haslo, ktore wpadnie Ci po pijaku do glowy. Dostajesz dotacje 500.000zl z ministerstwa kultury. Polowe tego (czy chuj wie ile) w ramach podziekowanie jest przekazane tym, ktorzy klepneli dotacje. Zeby nie bylo pusto i zeby nie bylo oczywiste, ze to walek - na wystawe przychodza jacys znajom, wynajeci ludzie i garstka przyglupow, ktorzy chcą byś "swiatowi"

Mysle, ze 1% "artystow" jest prawdziwymi zjebami i tworza "sztuke" ptrzed duze "SZ" ale znakomita wiekszosc wybrala ten rodzaj "zawodu" bo poprostu mogli

Proste pytanie - czy sam nie stworzylbys przedstawienia lub jakiegos obrazu pod tytulem "ludzie psy z chujami na czole" jesli bys dostal z 50k na reke? Warunek jest taki, ze musisz udawac artyste... no jasne, ze zlapabys za farbki plakatowe lub kredki swiecowi i malowalbys ludzi-psy z chujami na czole
Zgłoś
Avatar
marcineker 2021-05-07, 11:19
Dobrze, że ja się nie znam na sztuce, bo jeszcze by mi się podobało... A tak to mogę podziwiać ludzką głupotę...
Zgłoś
Avatar
PANLACH 2021-05-07, 11:55
Co za patologia !
Zgłoś
Avatar
michal257 2021-05-07, 12:00
Ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości, że nie żyjemy w czasach ostatecznych?? :/
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-05-07, 12:09
Barnellini napisał/a:

Bardziej niż te zjeby na scenie niewiarygodni są ludzie, którzy to oglądają, widzą w tym sztukę i jeszcze ci swoją interpretację oraz przekaz autora przedstawią.



właśnie problem twój polega na tym że nie czujesz po prostu sztuki nowoczesnej i klimatu. Ja bym chciał zobaczyć tego typu sztukę, jak faceci właśnie walą sobie tak konia, i spuszczają się na widownię, na 1 rząd, a tam ludzie są ubrani w garnitury, i jak w teatrze, to byłby fajny performance
Zgłoś
Avatar
WejnRunej 2021-05-07, 14:36
Przecież tam zdecydowanie na końcu słychać indyka... to sztuka dla zwierząt...
Zgłoś
Avatar
Besteher 2021-05-07, 14:48
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie