18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Knegarn 2017-10-12, 15:22 59
Tak mnie wkurwiają te debile że masakra. I niech jakaś motopizda powie, że wina jest kierowcy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-12, 15:37 107
@up
Spokojnie. Zaraz się zleci stado sadolowych motopizd pierdolących, że pierdolisz bo nie stać ciebie na motocykl i, że jeździsz puszką i jesteś frajer bo w korku stoisz a oni są wolni, bogaci i czują wiatr we włosach swoich pizd.
Coś tam jeszcze pierdolą ale wymieniłem główne argumenty jakimi się posłużą.
Zgłoś
Avatar
intermag 2017-10-12, 16:05 39
Jak mnie cieszą cwele w koszulkach i krótkich spodenkach szlifujący asfalt
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-10-12, 17:03 30
Dlaczego do kurwy nędzy za niezapięcie pasów dojebią mi mandat a taki cwel ubrany jak na spacer po łące, może zapierdalać szlifierą nie przejmując się, że spędzi miesiąc w szpitalu dłubiąc strupy z dupy
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-10-12, 17:14 54
@up

Pamiętaj że ty tez możesz kiedyś potrzebować przeszczepu.
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2017-10-12, 18:09 2
Teraz pojąłem, że te durne naklejki "Patrz w lusterka" trzeba rozumieć dosłownie - obserwować oba boczne lusterka jednocześnie.

Bardzo mi nie przykro z powodu tego wypadku.
Zgłoś
Avatar
scartx 2017-10-12, 18:10 14
Knegarn napisał/a:

Tak mnie wkurwiają te debile że masakra. I niech jakaś motopizda powie, że wina jest kierowcy.



pierdolisz, bo nie stać ciebie na motocykl i jeździsz puszką i jesteś frajer bo w korku stoisz a my jesteśmy wolni i bogaci
LWG motopizdy
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2017-10-12, 18:14 4
@siwybis
Pamiętaj, że zazwyczaj z takiej motopizdy narządy zazwyczaj się nie nadają do przeszczepu.
Chyba, że posłuchał legend i owinął sobie wokół szyi linkę hamulcową. Wtedy jak przy małej prędkości w coś przywali to może jakieś narządy będą jeszcze zdatne.

Pozdrowienia od motocyklisty/cyklisty/puszkarza dla innych uczestników ruchu drogowego, którzy wiedzą jak się prawidłowo ubrać do danego pojazdu i starających się jeździć bezpiecznie acz dynamicznie, a wyszaleć jadą na tor lub miejsce gdzie nikomu postronnemu nie zrobią krzywdy.
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2017-10-12, 19:12 8
Jestem motocyklistą, a i tak twierdzę, że gość z filmiku to motopizda.
- miał dużo czasu na reakcje - taki trochę mistrz prostej, który myśli że jak kupi 600 albo litra to jest kurwa królem asfaltu.
- jechał bez stroju - w zasadzie to kurwa równie dobrze mógł jechać nago. - tych w krótkich spodenkach i rękawku to kurwa rozumiem najmniej. Przecież powyżej 80km/h to nawet przyjemne nie jest, zwłaszcza jak podwieje Ci koszulkę i pierdolnie w Ciebie jakiś bąk czy inna osa.
Kolega też idiota.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-10-12, 19:17
jedrzej152
a ja dodam jeszcze i tak ma farta bo przeżył
Zgłoś
Avatar
wiecznie_glodny 2017-10-12, 19:43 9
ktoś tu przez najbliższe 2 tygodnie będzie wstawał z łóżka z prześcieradłem
Zgłoś
Avatar
Donmenello 2017-10-12, 20:21 9
jedrzej152 napisał/a:


- jechał bez stroju - w zasadzie to kurwa równie dobrze mógł jechać nago. - tych w krótkich spodenkach i rękawku to kurwa rozumiem najmniej. Przecież powyżej 80km/h to nawet przyjemne nie jest, zwłaszcza jak podwieje Ci koszulkę i pierdolnie w Ciebie jakiś bąk czy inna osa.
Kolega też idiota.



Pierdolisz. Przecież wyraźnie widać, że jedzie w skórze i to nawet naturalnej, nie jakiejś gumowej podróbce. Od dawna wiadomo, że skóra chroni najlepiej, żadne tekstylia nie wchodzą w grę
Zgłoś
Avatar
Kosa92 2017-10-12, 20:28
Widać że "wielki" driver z bąblem w nosie.
0 techniki, nawet przeciwskrętu nie zna, także kraksa była kwestią czasu.
Chodź słowa uznania należą się za to że zdawał sobie z sprawę ze swojego kalectwa i nagrywał
Zgłoś
Avatar
Famiru 2017-10-12, 20:36 1
Ja jestem motopizdą i szkaluje takie wyprzedzanie. Tym bardziej, że gość chciał się wcisnąć z prawej strony. Wina innej motopizdeczki. Szkaluję każdą jazdę bez rozsądku. PS: (Rozsądek != Przepisy)
Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie