18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Salieri16000 2020-09-10, 21:56 2
Znowu będzie na Maćka z drugiego piętra...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-10, 22:15 1
No ja dziś z psami miałem dwie akcje.
Musiałem jechać do sąsiedniego miasta po towar. Na światłach jakieś roboty, w sensie sygnalizacja ... No i psy kierują ruchem. Stoi policjant bokiem i nawet macha by jechać. Przede mną jakaś pizda jak mniemam zamiast jechać kurwa jebana hamuluje... no kurwa nie wie jak jechać jak policjant kieruje... Aż kurwa musiałem dość gwałtownie hamować.
Drugi przypadek... miałem w worku na bio trochę odpadków z kuchni, zgrabiłem liście i wrzuciłem do worka. I tak zostawiłem... kurwa mam takiego pojebanego psa, że rozerwał worek, bo coś wyniuchał. Niestety musiałem wystosować reprymendę...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-09-10, 22:19 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No ja dziś z psami miałem dwie akcje.
Musiałem jechać do sąsiedniego miasta po towar. Na światłach jakieś roboty, w sensie sygnalizacja ... No i psy kierują ruchem. Stoi policjant bokiem i nawet macha by jechać. Przede mną jakaś pizda jak mniemam zamiast jechać kurwa jebana hamuluje... no kurwa nie wie jak jechać jak policjant kieruje... Aż kurwa musiałem dość gwałtownie hamować.
Drugi przypadek... miałem w worku na bio trochę odpadków z kuchni, zgrabiłem liście i wrzuciłem do worka. I tak zostawiłem... kurwa mam takiego pojebanego psa, że rozerwał worek, bo coś wyniuchał. Niestety musiałem wystosować reprymendę...



Po takim dniu może odechcieć się wszystkiego
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-10, 22:32
Budrys2000 napisał/a:

Po takim dniu może odechcieć się wszystkiego



Może... oprócz piwa.

Zgłoś
Avatar
kabaszma 2020-09-10, 23:54 1
Gdyby nie kamery to by kolo aż do śmierci się zastanawiał co za chuj mu wgniotkę zrobił
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-09-11, 0:10
Mimo wszystko zawsze mogło wyjść lepiej...
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-09-11, 19:05
Ale przyfasolił. Trzeba będzie klepać.
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2020-09-12, 10:44
I weź to ubezpieczycielowi wytłumacz...
Zgłoś