18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
DisHonoreD 2012-07-07, 2:41
Fast Reloading, Lightweave/Cold Blod (jak grasz na killstreaki) i Ninja maly poradnik do Mw2
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-07-07, 7:17
Cytat:

@borisklinga - dla informacji twojej i reszty - to jest pan z GROMu a nie jakiś ASGowiec.



Pan jest z 1PSK
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-07-07, 9:02
borisklinga napisał/a:

Widać pojeb z ASG, widocznie nie ma jaj żeby iśc do prawdziwej armi, albo nie ma jaj i go tam nie chcą.

wolałbym jego na misji obok siebie niż ciebie, na bank jestes rudy i gruby stąd te problemy;]
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-07-07, 9:25
Szybko? To względne, bo ma wzorcowe warunki i jest skupiony wyłącznie na tej operacji.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-07-07, 10:50 2

macie - nie dość że szybko to i efekciarsko
Zgłoś
Avatar
Kemal 2012-07-07, 11:02 2
Wprawdzie to nie karabin, ale ten reload jest trochę szybszy.

Zgłoś
Avatar
krzyzowiec 2012-07-07, 11:06
Cytat:

Dokładnie, wszystkie karabiny m-podobne są bardzo łatwe w przeładowaniu i zaprojektowane tak by były wygodne w użyciu, przykładowo zamek w m-kach nie wymaga ponownego ręcznego przeładowania po skończonym magazynku, a w serii ak trzeba to robić po każdym magu. Ak miało być tanie i niezawodne.



Nie trzeba odciągać suwadła, kiedy ostatni nabój jest jeszcze w komorze
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-07-07, 11:17
To umiejętność z coda szybkie ręce
Zgłoś
Avatar
G................t 2012-07-07, 11:34 2
borisklinga napisał/a:

Widać pojeb z ASG, widocznie nie ma jaj żeby iśc do prawdziwej armi, albo nie ma jaj i go tam nie chcą.



Ja zamiast iść do armii wolałem zostać weterynarzem, a z karabinem latam po lesie co niedzielę...
Zgłoś
Avatar
dreamair 2012-07-07, 12:05
lepussy napisał/a:



Pan jest z 1PSK



Nie ma już 1PSK tylko JWK. I o ile mówisz prawdę to filmik musi być dosyć stary bo panowie z byłego 1PSK nie korzystają już z Beryli tylko z HK.
Zgłoś
Avatar
powoluku 2012-07-07, 16:11
ASG buahahah ten pan przynależy do GROMU jakbyś nie wiedział
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-07-07, 17:01 1
powoluku napisał/a:

ASG buahahah ten pan przynależy do GROMU jakbyś nie wiedział



nie należy - gwarantuje Ci .... gdyby należał, to po 1.) nie zachowywał by pełnej reguły podczas przeładowywania - czyli m.in. sprawdzania komory nabojowej przed wypięciem magazynka; po 2.) wypinał (tak, tak się ta czynność nazywa) by pusty magazynek pełnym, którym miał go zastąpić. A robi się to tak:



Z praktycznego doświadczenia wiem, że da się szybciej - np. tak:

Zgłoś
Avatar
dzony91 2012-07-07, 18:56 1
GPoint napisał/a:



Ja zamiast iść do armii wolałem zostać weterynarzem, a z karabinem latam po lesie co niedzielę...



No i tak ma być! Pifffko ode mnie!
Zgłoś
Avatar
dreamair 2012-07-07, 19:11
powoluku napisał/a:

ASG buahahah ten pan przynależy do GROMU jakbyś nie wiedział



GROM-owcy, ani żadni inni komandosi nie są na tyle głupi żeby nagrywać filmy z przeładowywania broni. Poza tym wiadomo, że takie szybkie przeładowania to ulubione zajęcie Airsoftowców.
Zgłoś
Avatar
KetchupLudojad 2012-07-08, 0:12
Pierdolenie o szopenie. To nasz specjalsi, z gromu albo jeszcze 1psk. Film jest starszy od węgla. Do tego oldscool w chuj.
Sprawdza komorę zamkową czy przypadkiem zacięcie nie sprawiło, że broń nie przestała strzelać, fakt, ciężko to ocenić w tak krótkim czasie.
ale co ja mogę wiedzieć? Sadistic to baza znawców, ekspertów, profesorów i inżynierów niczym członkowie komisji Macierewicza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie