18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
manieeek 2012-07-06, 13:34
ee wolno było akurat.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-07-06, 13:36 11
w CS'e ćwiczył
Zgłoś
Avatar
Alwaro 2012-07-06, 13:45 5
Ja robie to szybciej - R
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-07-06, 13:54 1
Widać pojeb z ASG, widocznie nie ma jaj żeby iśc do prawdziwej armi, albo nie ma jaj i go tam nie chcą.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-07-06, 14:34 63
borisklinga napisał/a:

Widać pojeb z ASG, widocznie nie ma jaj żeby iśc do prawdziwej armi, albo nie ma jaj i go tam nie chcą.


i chuj, przynajmniej nie siedzi na sadisticu 24/h i nie obraża nikogo
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-07-06, 14:48 11
borisklinga napisał/a:

Widać pojeb z ASG, widocznie nie ma jaj żeby iśc do prawdziwej armi, albo nie ma jaj i go tam nie chcą.



Widać pojeb z sadistica widocznie nie ma jaj żeby się tak nauczyć albo nie ma jaj bo nie ma....
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-07-06, 15:47
Już
A nie czekaj, nie włączyłem nagrywania.
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2012-07-06, 16:00
ma perka sleight of hand noob jebany
Zgłoś
Avatar
Raflik 2012-07-06, 16:15
takich potrzebujemy w desancie !!! a pewnikiem strzela ślepakami
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-06, 17:39 13
To było szybko ?
Cipki z asg, csa, mw.
To jest szybko.


Tak wiem, ze to m4 a tamto to ak ale jesli chcesz czyms przycynic to zrób to dobrze, teraz są wakacje i już nie jesteś na korytarzu w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
Dopek 2012-07-06, 21:06
ru_ziolo napisał/a:

To było szybko ?
Cipki z asg, csa, mw.
To jest szybko.



Tak wiem, ze to m4 a tamto to ak ale jesli chcesz czyms przycynic to zrób to dobrze, teraz są wakacje i już nie jesteś na korytarzu w gimnazjum.



Niczym cynic nie bede, ale sie wypowiem. M4 budowa bardzo sie rozni od AK miedzy innymi tym ze wszystko masz pod palcem i nie ma wiekszego problemu przeladowac szybko broni.

Szacun dla kolesia, z doswiadczenia wiem ze przy broni ostrej takie przeladowywanie to na poczatku nauki troszke bolu i krwi dzieki porozcinanym dloniom i paluchom.
Zgłoś
Avatar
newguy 2012-07-07, 1:02
Dokładnie, wszystkie karabiny m-podobne są bardzo łatwe w przeładowaniu i zaprojektowane tak by były wygodne w użyciu, przykładowo zamek w m-kach nie wymaga ponownego ręcznego przeładowania po skończonym magazynku, a w serii ak trzeba to robić po każdym magu. Ak miało być tanie i niezawodne.
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-07-07, 1:40
@borisklinga - dla informacji twojej i reszty - to jest pan z GROMu a nie jakiś ASGowiec.
Zgłoś
Avatar
dzony91 2012-07-07, 1:50 4
borisklinga napisał/a:

Widać pojeb z ASG, widocznie nie ma jaj żeby iśc do prawdziwej armi, albo nie ma jaj i go tam nie chcą.



Ty nie masz jaj, mózgu, a chuj Ci się w dupie schował na widok buki z muminków. Klęknij i łykaj miecza ,a od ludzi ,którzy mają jakieś hobby się odpierdol.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie