18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

Gruzja, Gudauri

Cytat:

A ski-lift accident in Georgia’s eastern Gudauri resort has left 8 people with minor injuries, the Mountain Resorts Development Company of the Ministry of Economy of Georgia has reported.
No fatalities have been recorded. One of the eight injured has already been discharged from hospital, the Georgian Health Minister David Sergeenko told the media.
Those injured were immediately transported to the local hospital by three emergency brigades. If necessary, the individuals will transported to Tbilisi by special emergency vehicles.
However, as Sergeenko stated most of the affected individuals have received light injuries.
All the treatment and transportation expenses will be covered by the Ministry of Economy.
The exact reason for the ski-lift incident has yet to be found.



...i jeszcze ujęcie z perspektywy naszych rodaków.

"O Kurwa! Co tu sie odjebao! Ja pierdole!"

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
hallux 2018-03-16, 11:46 8
Grało się kiedyś w Rollercoaster tycoon
Zgłoś
Avatar
happy_face 2018-03-16, 12:32 3
szybko wsiadać, szybko wysiadać mamy spóźnienie a swoją drogą dlaczego oni zjeżdżają z góry? nie powinni raczej podjeżdżać?
Zgłoś
Avatar
ExtraPower 2018-03-16, 12:41 1
I chuj. Może zapomnę o tym do przyszłego roku.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-03-16, 12:58 45
Materiał dobry w chuj. W normalnym kraju - właściciel kolejki musiałby wypłacic odszkodowanie w milionach. Podejrzewam, ze własciciel tej kolejki w najlepszym wypadku zapewni jakąś znizke lub karnety
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-16, 13:14 1
Kamerzysta twardziel albo głupek. Ja bym spierdalał na ze 100m dalej. Jakby się lina naciągnęła, i jebała to siekanka.
Zgłoś
Avatar
jimiq 2018-03-16, 13:38 2
@up
Jebała linka, weź to popraw

Ale faktem jest, ze niezle sie odjebało.
Krzesełka pod prąd i to na pełnej curvie.
Ludzie wylatywali jak z procy. Chetnie poznam przyczyne awarii.
Zgłoś
Avatar
xiro 2018-03-16, 13:44 16
jimiq napisał/a:

@up
Chetnie poznam przyczyne awarii.


ja znam przyczyne, poprostu cos sie zjebalo
Zgłoś
Avatar
H................o 2018-03-16, 13:56 17
Hamulec nawalił i obciążone ławki zapierdalały do tyłu.Cieżar się wysypał i hamulec chyba zadziałał.
Zgłoś
Avatar
UoneO54 2018-03-16, 14:38 21
Najprawdopodobniej albo,albo.. liny były nierówne,były złe i krzesełka też były złe
Zgłoś
Avatar
orpradek 2018-03-16, 14:43
Sadyści można na was liczyć <3
Zgłoś
Avatar
PepeNS 2018-03-16, 15:06
Mi to wygląda na błąd elektryka/serwisanta. Niewłaściwe wirowanie, zamiana podłączonych faz i ku naszej radości silniki zapieprzają w drugą stronę. Ciekawsze są fontanny kału na oczyszczalniach ścieków, w trakcie wystąpienia owego spierdolenia roby.
Zgłoś
Avatar
ZjaranyZbyszek 2018-03-16, 15:37 9
miota nimi jak szatan









Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-03-16, 15:42
Tam poszedł ten prąd co to teraz tak głośno o nim jest.Chciał się schować bo taki nieśmiały.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-03-16, 16:01 1
Zabiorę tam swoją żonę, może się zniechęci do wesołych miasteczek.

P.S. raz mi pewien chuj nogawkę obrzygał. Jeden dziad z drugim co pensję ze zbierania ogórków chce przepierdolić na rozrywkę ożre się jakichś odpadów promieniotwórczych, popije zwietrzałym piwskiem z kija i potem rzyga po ludziach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie