18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Gymnorhinus 2018-06-06, 19:06 95
Honey, honey, dzisiaj zgodzę się na pupę
Zgłoś
Avatar
gustav665 2018-06-06, 19:53 24
zauważcie że pierwsze podbieganie do drzwi wygląda tak samo jak to drugie po stłuczce, można wywnioskować, że tył też jest rozjebany
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-06, 20:12 2
No i gdzie te feministki są aby krzyczeć, że baba nie potrzebuje chłopa?
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-06-06, 21:57 4
@up Ja Ci powiadam, Ty się strzeż mądrych kobiet...
Zgłoś
Avatar
petru23 2018-06-06, 22:10 2
fajniutka i to bardzo
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-06-06, 23:18 1
Szybko szybko, bo siku lub kupka. W takich chwilach można stracić głowę
Zgłoś
Avatar
devil95 2018-06-07, 17:29 5
Wczoraj jako kulturalny student, popijałem sobie piwo na kampusie studenckim. Z racji, że było ładne słońce, to należało się spożyć zimnego browarka. Gdy trunek wchodził mocno, nagle przechodziła sobie kobieta, hasając wprost do swojego auta. Chciała wycofać sobie z parkingu. Jednak jak to kobieta, nie miała pojęcia jak wyjechać, tak by nie zahaczyć auta z tyłu. To nic, że miejsca miała na długość jej auta i mogła spokojnie wyjechać, ale kobita po prostu chyba zapomniała, że kierownica jest od tego, że można nią skręcać, a nie trzeba mieć ją prosto. Historia kończy się tak, że wzięła swoje rzeczy i poszła sobie na nogach zostawiając auto tak jak było.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2018-06-07, 18:09
@up i nie nagrałeś tego?
Zgłoś
Avatar
eSUBA 2018-06-07, 22:37
typowy tępy amerykanin do tego srajwatch na ręce

kase pewnie dostana z ubezpieczenia i pozwą producenta auta że to jego wina

usa na jednym filmie
Zgłoś
Avatar
AlaksanderLukaszenka 2018-06-07, 23:39
Chyba sraka ciśnie na zawór.
Zgłoś
Avatar
normale 2018-06-08, 7:36
devil95 napisał/a:

Wczoraj jako kulturalny student, popijałem sobie piwo na kampusie studenckim. Z racji, że było ładne słońce, to należało się spożyć zimnego browarka. Gdy trunek wchodził mocno, nagle przechodziła sobie kobieta, hasając wprost do swojego auta. Chciała wycofać sobie z parkingu. Jednak jak to kobieta, nie miała pojęcia jak wyjechać, tak by nie zahaczyć auta z tyłu. To nic, że miejsca miała na długość jej auta i mogła spokojnie wyjechać, ale kobita po prostu chyba zapomniała, że kierownica jest od tego, że można nią skręcać, a nie trzeba mieć ją prosto. Historia kończy się tak, że wzięła swoje rzeczy i poszła sobie na nogach zostawiając auto tak jak było.



Studentem polonistyki to Ty nie jesteś... Jeszcze Ci piwo dałem niechcący
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-06-09, 16:56
kurwa nawet z automatem nie dają sobie rady
Zgłoś