18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Szympansy
crazy753 • 2012-09-05, 15:20
- Masz coś do jedzenia? - pyta szympans szympansicę po wybuchu wojny atomowej. Ona w milczeniu podaje mu jabłko.
- Nie wygłupiaj sie - prostestuje szympans. - Ja już nie chcę zaczynać tej historii od początku
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-09-05, 15:45 5
Wiek mówi sam za siebie
Zgłoś
Avatar
FoxBlade 2012-09-06, 2:27 47
3 dni szkoły a gimbaza już dowiedziała się co to ewolucja... A wy na edukacje w Polsce narzekacie
Zgłoś
Avatar
minich16 2012-09-06, 13:03 13
-Adam daj żebro
-Nie, mam złe przeczucie.
Zgłoś
Avatar
Av3k 2012-09-06, 13:08
Po wybuchu "wojny atomowej"?
Zgłoś
Avatar
platwi 2012-09-06, 15:29 1
Av3k napisał/a:

Po wybuchu "wojny atomowej"?



Uuuuu nie wyszlo Panie zapewne przypierdalajacy sie do kazdego przejezyczenia... Wojna atomowa to prawidlowe okreslenie, swiat juz raz stal na jej granicy, w czasie zimnej wojny, polecam sie doedukowac.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-09-06, 16:22 1
@up Określenie tak, ale kurwa w żarcie chodzi o zaczynanie historii od początku, czyli że nie ma ludzi na świecie, a widziałeś kiedyś wojnę która prowadzi się sama?
Zgłoś
Avatar
platwi 2012-09-06, 17:15 1
@up nie musi sie prowadzic sama, nie musi juz trwac nie napisal "tuz po wybuchu", tylko "po wybuchu" czas przyszly, blizej nieokreslony... Skoro juz taki Grammar Nazi jestes...
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2012-09-06, 17:54 1
Wolę taką osobę - uczciwie przyznać ile ma lat- a się jebana patologia niech dowartościowuje- kawał z przekazem i mi się podobał... Łap piwo na zachętę
Zgłoś
Avatar
kelolan 2012-09-06, 18:33 2
FoxBlade napisał/a:

3 dni szkoły a gimbaza już dowiedziała się co to ewolucja... A wy na edukacje w Polsce narzekacie



Gimbazo nie daj się podpuścić!

Może to był i żart, ale jeszcze ktoś uwierzy - a ja nie mam zamiaru żeby mnie na starość same DAŁNY otaczały.

Ewolucja oznacza że zarówno szympans jak i człowiek mieli wspólnego przodka.
Tzn. szympans istnieje na Ziemi razem z nami, zatem jest na podobnym stopniu rozwoju jak my. Nie ma szans aby zmienił się w człowieka, czy my w małpę bo nasze drogi są rozbieżne.
Człowiek nie pochodzi od małpy. Proszę pamiętajcie!!!
Zgłoś
Avatar
screammyname 2012-09-06, 19:05 2
kelolan napisał/a:


Tzn. szympans istnieje na Ziemi razem z nami, zatem jest na podobnym stopniu rozwoju jak my. Nie ma szans aby zmienił się w człowieka, czy my w małpę bo nasze drogi są rozbieżne.
Człowiek nie pochodzi od małpy. Proszę pamiętajcie!!!


pierdolisz głupoty
Zgłoś