18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ta aplikacja robi furorę
IzaSlodka • 2015-05-25, 17:48
Cała zabawa polegać będzie na podkładaniu dźwięku do krótkich filmików, które nakręcimy. Do naszej dyspozycji, oddano ogromną bazę audio, gdzie znajdziemy kultowe cytaty z filmów, fragmenty piosenek oraz rozpoznawalne motywy z YouTube. Po zainstalowaniu aplikacji, wybieramy tylko kraje, z których mają pochodzić dźwięki. Ku uciesze polskich użytkowników aplikacji, nie zabrakło tu kultowych cytatów z polskich filmów oraz internetowych filmików.

Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-05-27, 15:10 2
Od razu się przypomina filmik pt. iDiots
Zgłoś
Avatar
o................n 2015-05-27, 15:24 1
Chędogi_Rzułf napisał/a:

Nowa zjebana moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pierdolę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić?

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami atencyjne kurwy zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego spierdolenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...



zamiast się cieszyć, że większość debili traci czas na pierdoły i wykorzystać to żeby być od nich lepszym, masz jeszcze o jakichś jełopów ból dupy

Zgłoś
Avatar
2MaupyPrzebraneZa3Sarny 2015-05-27, 15:55 3
W sumie mam gdzieś co ludzie robią w wolnym czasie ale imponuje mi typ który taką aplikację zrobił. Robienie hajsu na głupich ludziach zawsze mi imponuje.
Zgłoś
Avatar
megafilip 2015-05-27, 19:49
Ludzie, kurwa uspokójcie się.
Nie ulegam takim modom (selfi, snapczat, wszelkie wyzwania itp itd). Kurwa mać - akurat to jest nawet fajne, jeżeli ktoś ma w miare talent aktorski to zrobi coś fajnego. Jeżeli debil się tym zajmie to się na tym skupi i nie będzie wam przeszkadzał w innych aspektach życia. Jeżeli ktoś z móżgiem to zrobi, to być może zrobi coś fajnego, do pośmiania.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-05-27, 20:37 2
Ja pierdole czasem się zastanawiam dlaczego idioci są szczęśliwi... dlaczego ktoś pusty jak bęben, tępy jak chuj, prosty, przewidywalny i żałosny w oczach wszystkich tych, którzy są skalani jakąkolwiek głębszą myślą.. Dlaczego ktoś komu bliżej do małpy niż człowieka myślącego ma się kurwa świetnie? Jak to możliwe, że temu człowiekowi wystarczy durna rozmowa o dupie marynie.
Jak widzę takiego zjeba niezależnie od płci co za wszelką cenę stara się być na czasie czy to ubiorem czy to telefonem czy to aplikacją to kurwa rzygać mi się chce...
Zgłoś
Avatar
nitshe 2015-05-28, 1:01
Chędogi_Rzułf napisał/a:
Nowa zjebana moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pierdolę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić?

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami atencyjne kurwy zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego spierdolenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...

Może Tobie jest potrzebna wojna?!
Zgłoś