18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ta aplikacja robi furorę
IzaSlodka • 2015-05-25, 17:48
Cała zabawa polegać będzie na podkładaniu dźwięku do krótkich filmików, które nakręcimy. Do naszej dyspozycji, oddano ogromną bazę audio, gdzie znajdziemy kultowe cytaty z filmów, fragmenty piosenek oraz rozpoznawalne motywy z YouTube. Po zainstalowaniu aplikacji, wybieramy tylko kraje, z których mają pochodzić dźwięki. Ku uciesze polskich użytkowników aplikacji, nie zabrakło tu kultowych cytatów z polskich filmów oraz internetowych filmików.

Zgłoś
Avatar
rubaszny_rollo 2015-05-25, 18:12 30
fajne cycki
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2015-05-25, 18:14 16
Furora po chuju fest.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-05-25, 18:33 143
Nowa zjebana moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pierdolę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić?

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami atencyjne kurwy zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego spierdolenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...
Zgłoś
Avatar
K................3 2015-05-25, 19:21 12
@up Święta racja, z resztą jak te zjebane selfi czy jak to się zwie które jest niczym innym jak przejawem narcyzmu.
Zgłoś
Avatar
kidi1 2015-05-25, 19:41 1
Juz to widzę, kilka tekstów z "Psów" "Nic śmiesznego", "Killera" i w Polsce też będzie furora.
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2015-05-25, 20:47
obejrzałem bez dźwięku - tak na przekór - cycki uratowały sytuację
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-05-25, 21:10 1
Chędogi_Rzułf napisał/a:

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami atencyjne kurwy zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego spierdolenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...



Ehe. A powiedz mi jeszcze kto to ogląda?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-05-25, 21:27
Oho...moderatorzy szykujcie już zbiorczy...
Zgłoś
Avatar
kenzol 2015-05-26, 11:51 2
Chędogi_Rzułf napisał/a:

chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego spierdolenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...



Twój poziom umysłowego spierdolenia osiągnął dna, bo nie wiesz co pierdolisz nawet...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-05-26, 12:33
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2015-05-26, 14:38 3
Cytat:

Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić?



Możesz legalnie zastrzelić samego siebie, by nie żyć wśród tych idiotów
to co? może mały challange?
Zgłoś
Avatar
Attero132 2015-05-27, 11:44
Zobaczcie kto to wrzucił "IzaSlodka" rodzice muszą być dumni z takiego zjebanego dziecka.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2015-05-27, 11:45
Chędogi_Rzułf napisał/a:

Nowa zjebana moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pierdolę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić?

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami atencyjne kurwy zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego spierdolenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...


Mozna linka do tych cyckow i coli?
Zgłoś
Avatar
PanProsiak 2015-05-27, 11:55
Mam nadzieję, że następną modą będzie moda na zabijanie się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie