18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Avatar
M................i 2013-03-16, 2:50 3
Tak jest panie kapitanie, czekamy na rozkazy.
Zgłoś
Avatar
plonk 2013-03-16, 2:57
W klatkach dla taniej siły roboczej? Ze ślunska jestem, po noszymu klatka to szola. Ja, w szolach powinno sie nos trzymoć, wypłata za miesiąc na grubie 2x wyższa niż średnia krajowa;)
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-16, 2:59 2
jo tam szolom na 790 zjezdzom
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2013-03-16, 3:07 2
To tylko konkurencyjny portal a spinacie dupy jak kibole przed meczem.
Zgłoś
Avatar
f................7 2013-03-16, 3:10 11
Kurwa, ale spinacie dupy... Ogarnijcie się wy tam na górze ;p

A co do samych użytkowników: Fakt, jest masa przychlastów na tym portalu, których jedyną życiową uciechą jest oglądanie na hardzie mordowanych kotów i masturbacja, lecz jak ktoś potrafi selekcjonować informacje, to może na tym portalu znaleźć naprawdę interesujące osoby i takie też opinie, z którymi nie musi się przecież zgadzać. Cieszę się, że treści wrzucane mówią wprost o niektórych rzeczach bez cienia demagogii (na przykład kondycja systemu emerytalnego, tendencje migracyjne, itp.). Z innych mediów trudno o takie informacje.

Nie wiem jak to ująć, ale sadistic wydaje mi się taki... taki... taki kurwa głębszy treściowo.
Zgłoś
Avatar
mayones23 2013-03-16, 3:11 14
daniok91 napisał/a:

Po za tym


Oddawaj kase za edukacje Studencie.
Zgłoś
Avatar
redox 2013-03-16, 3:12 1
ja tam tez uwazam, ze powinno sie was w klatkach trzymac
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-03-16, 3:15 2
grubson napisał/a:

Uwaga, tłumaczę z Polskiego na nasze:

"Jestem zadufanym w sobie wypierdkiem, i mam ukończone 5 fakultetów z Kup Sobie Wykształcenie, dlatego moja arystokratyczna rzyć mnie boli, gdy dzielę portal z takim plebsem przeglądającym sadistic.pl"



A mnie się zdaje, że jednak to ciebie boli rzyć - nie jednak z powodu wywyższającej się arystokracji, a ze swego plebejskiego uniżenia. Bo człowiek ze swej natury nie szuka kogoś, kim będzie pogardzał, a tych, z którymi będzie mu się lepiej obcowało - czy to towarzysko, czy znów intelektualnie, albo nawet seksualnie. Dlatego też ci, którzy narzekają na wywyższanie się innych, faktycznie czują się uniżeni względem tych domniemanych wywyższających się.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-16, 3:26
ta twoja arystokracja od naszego plebekstwa sie rozni tym ze jak przyjdzie co do czego ty bedziesz chowac morde jak najglebiej byle ciebie cos zlego nie dotknelo a my stawimy problemowi czola ;p i niechec do pseudoarystokratow nie wywodzi sie z tego ze maja lepsza sytuacje czy ki tam chuj tylko z tego ze robia z siebie persony na wzor pomnika horacego a tak naprawde ten pomnik tylko sluzy golebiom jako szalet. A teraz puenta....

jestescie gowno warci
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-03-16, 3:37 2
Kurwa, przecież gość ma całkowitą rację! Połowa osób tutaj to popierdoleni debile z wypranymi przez nacjonalizm mózgami.
Zgłoś
Avatar
damiansiemienas 2013-03-16, 3:39 3
"j***nych studenciakow" A co pisuar, zazdrościsz?
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-16, 3:51
KurwaRomantyk napisał/a:

Kurwa, przecież gość ma całkowitą rację! Połowa osób tutaj to popierdoleni debile z wypranymi przez nacjonalizm mózgami.



wiemy i dobrze sie z tym czujemy ;] tu nie chodzi o to ze jestesmy pokurwieni bo jestesmy tylko o to ze gowno warte gowno sie wywyzsza ale tak juz jest kazdy ponad kazdym skurwysyny ;p
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-03-16, 6:23 1
Jaki ból dupy frajerów robiących za minimalną krajową
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-03-16, 7:24
Daniok1

Studentem psychologii? Pytam, bo według statystyk, to na 92% studiujesz psychologię.
Zgłoś
Avatar
V................n 2013-03-16, 8:01
grubson napisał/a:

Uwaga, tłumaczę z Polskiego na nasze:

"Jestem zadufanym w sobie wypierdkiem, i mam ukończone 5 fakultetów z Kup Sobie Wykształcenie, dlatego moja arystokratyczna rzyć mnie boli, gdy dzielę portal z takim plebsem przeglądającym sadistic.pl"

Ps. Do wszystkich spinających dupki (daniol91?) : Chwalisz się, czy żalisz ? Może lepiej napisz temu "Panu" z Joemonster, żeby On Wy*ierdalał, albo zamknął paszczękę jak mu się nie podoba?



Za wypierdalanie jest W4
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie