18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Sacree 2013-03-16, 8:15 3
Ja tam popieram wszystkich tych których uraził komentarz tego pajaca z joe.
Świadczy to o Was w zasadzie dobrze bo pokazuje że cześć społeczeństwa Sadistic ,
jest w pewnym sensie honorowa ( honor w dzisiejszych czasach to naprawdę rzadka rzecz) i bronicie dobrego imienia "naszego" portalu Tak trzymajcie, a na tych zdrajców od nas to nie zwracajcie uwagi bo nie są jej godnej w najmniejszym stopniu
Zgłoś
Avatar
gklkdp 2013-03-16, 8:22
pacyfista napisał/a:

W zasadzie trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i się zgodzić. 90% użytkowników tej strony to debile.



a za to 100% użytkowników joe
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-03-16, 8:37
Zgłoś
Avatar
AmcieK. 2013-03-16, 9:17
Anaheima możeta znaleźć na kilku forach o tematyce ciężarówek :E taki cwaniaczek z niego wszystko wie najlepiej.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-03-16, 9:24 3
A co źle powiedział? Porównajcie poziom wypowiedzi na obu portalach, tutaj bydłu często kompletnie puszczają hamulce.
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2013-03-16, 9:30 2
@AmcieK, ale powiedz mi, jak można dać dziecku na imie Amadeusz?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-03-16, 9:30
daniok91 napisał/a:

Ja jestem studentem i żyje za własne pieniądze i przeglądam ten portal czasem . A po za tym ch*j Ci do tego, kto za co żyję. Masz jakieś kompleksy to wypie**alaj do psychologa, a nie będziesz się tu żalił.

Po za tym możesz dostawać hajs od rodziców i być pie**olonym noszącym się egoistą, albo tego hajsu nie mieć i być dokładnie równie popie**olonym noszącym się egoistą, który wk***ia się, że komuś lepiej wyszło



Widzę, że prawda w oczy kole
Zgłoś
Avatar
golip 2013-03-16, 9:37
daniok91 napisał/a:

Ja jestem studentem i żyje za własne pieniądze i przeglądam ten portal czasem . A po za tym ch*j Ci do tego, kto za co żyję. Masz jakieś kompleksy to wypie**alaj do psychologa, a nie będziesz się tu żalił.

Po za tym możesz dostawać hajs od rodziców i być pie**olonym noszącym się egoistą, albo tego hajsu nie mieć i być dokładnie równie popie**olonym noszącym się egoistą, który wk***ia się, że komuś lepiej wyszło



Jak kurwa nie umiesz przeklinać to kurwa tego nie rób. Od tych gwiazdek można dostać padaczki (jeżeli widzisz same gwiazdki przy przekleństwach to sobie wyłącz cenzurę w edycji profilu).
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-03-16, 9:51 2
niecierpie joemonster'a. na Sadolu duzo jest szowinistycznych dow***ów itd, jednak nie potrafie tego wyjasnic, wogole mnie nie rażą, a wrecz sama je pozniej sprzedaje. na joe natomiast ciaaaaagle wstawia sie jakies galerie z piersiami i polnagimi kobietami zachowujac przy tym irracjonalna poprawnosc <nagosc, erotyka- tak, zarty o glupich kurach domowych i kur**ach- nie) . moze chodzi o to, ze tutaj jest to dobry, naturalny i szczery humor <obojetnie jak chamski by nie byl> a tam czuje, ze admini probuja podlizac sie odbiorcom, a tego nieznosze.
Zgłoś
Avatar
awatarjaremy 2013-03-16, 9:54 1
uch, mocne. prawie się popłakałem, tak mi się przykro zrobiło
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-03-16, 10:00 1
Przytoczę tu stare, ale jak najbardziej pasujące przysłowie: "Chwalą nas, wy mnie a ja was". Jeśli uważacie, że ta strona jest wolna od plebsiarni, debili i wyrzutków społecznych, którym jak się nie da łopaty to można spalić i żadnej straty nie będzie... to ja nie wiem po chuj te wjazdy na TVN, media itp., że niby próbują nas zaślepić skoro sami jesteście zaślepieni powtarzając te same slogany.
Zgłoś
Avatar
transistor152 2013-03-16, 10:14 2
Nie wiem o co ten ból dupy. Jeden przychlast coś napisał i od razu najazd na cały portal. Ja tam wchodzę i na sadola i na jm, i obydwie strony mają swoje plusy i minusy.
Zgłoś
Avatar
dyfer080 2013-03-16, 10:48
Taki ynteligeny a nawet podpisać się poprawnie nie potrafi . Pisze się Alzheimer a nie Anaheim .
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-03-16, 11:03 2
Druga sprawa , ich forum jest opanowane przez kucykowych fanatyków , furry zboczeńców i inne społeczne łajzy , po tym jak regularnie dostawałem warny za komentarze i konieczność płacenia za przeglądanie tych głupot dałem sobie z tym spokój .
Z tego co czytam odnoszę wrażenie że portal ten jest skierowany do pracowników biurowych ( częste zwroty - gdy twoja koleżanka zza biurka , umilić czas w biurze , koledzy z biura itp.)- czyli ludzi nie potrafiących się odnaleźć w innej roli życiowej , marzących o amerykańskim systemie życia , gardzących rasizmem wręcz kompulsywnym doszukiwaniem się treści erotycznych w czym się da , - tutaj nie chodzi o trywialne szukanie kutasów tylko o nudną pseudośmieszną erotykę .
Pamiętam jak kiedyś było zdjęcie jakiegoś trupa zawiniętego na barierce - swego czasu pojawiło się nawet na hardzie (bez eha ) , to natychmiast wybuchła dyskusja że to jest fejk , że to musi być fejk , bo jaki psychol by to jeszcze fotografował ... tak jakby nie mogli się pogodzić z całym majestatem okrucieństwa i cierpienia na świecie .

Reasumując moją wypowiedź - użytkownicy joe to banda rozpieszczonych lamusów .
Zgłoś
Avatar
golonko 2013-03-16, 11:34
Jebać frajera z jołmonstera!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie