18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tajemniczy Pan
Resider • 2013-07-25, 1:04
Schodzę se po schodach żeby wynieść śmieci. Zbliżając się do skrzynek pocztowych mijam faceta - typowy sąsiad z przaśnym wąsem i Kubotem na stopie. Stoi z rękoma splecionymi za plecami i lekko pochylony do przodu gapi się w ścianę. Trochę zwalniam, a nawet można by powiedzieć, że się zatrzymuję, bo raz: myślę sobie, że może np. zgubił się albo stracił bazę, a dwa że i tak muszę go przeprosić, żeby przecisnąć się z tymi śmieciami dalej. Tymczasem facet, nie odwracając się do mnie i obserwując mnie jedynie kątem oka, zagaja:

-PATRZY PAN, JAKI SKURWIEL,

po czym kieruje wzrok z powrotem na ścianę.

Przybliżam się powoli i dość niepewnie – staram się wysunąć do przodu tylko głową, nogami pozostając w miejscu, w którym stałem. No i faktycznie, na ścianie, za skrzynkami, siedzi sporych rozmiarów pająk, ogromny powiedziałbym, duży w chuj jak na pająka, który przechadza się po klatce – myślę. Facet tymczasem przykłada do ściany cztery palce, zwierzę rusza przed siebie, włazi mu na te palce i tam spoczywa, a on sam zdejmuje rękę ze ściany, podkłada mi ją pod nos i mówi:

-Z domu mi spierdolił. Dwa piętra mi zszedł na dół, TAKI Z NIEGO, KURWA, WĘDROWNICZEK
Zgłoś
Avatar
bolec777 2013-07-25, 1:13 4
a mogła zabić
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-07-25, 1:21
mogła, mogła... szkoda że nie zabiła.
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-07-25, 2:53
Mi kiedyś przed klatką szczur uciekł i wlazł sąsiadce w podwozie samochodu, na moją prośbę otworzyła maskę i ku jej zaskoczeniu spokojnie tam sobie siedział skurwiel.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-25, 3:17 10
@Iperyt669
W podwozie powiadasz?
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-07-25, 3:18
a w tej bajce były smoki ?
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-25, 3:20 11
dobre, bardzo dobre nawet
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2013-07-25, 3:25
zaraz, to jaki to był pająk?
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2013-07-25, 3:35
A Może na tej ścianie było zdjęcie premieła ?
Zgłoś
Avatar
Elanez 2013-07-25, 6:03 5
HatakeIV napisał/a:

zaraz, to jaki to był pająk?



Skoro nazwał go "wędrowniczek" to na myśl przychodzi wałęsak brazylijski i to mogłoby być na rzeczy bo ich ugryzienia powoduje erekcję, więc mógłby znaleźć miłośników w Polsce. Jednak puszcza ona dopiero po wbijaniu w członka igieł, więc nie wiem czy warto. Obawiam się jednak, że zwykły Kowalski takiego mieć nie może, więc pewnie był to tz. pająk bananowy, który jest do niego podobny i znacznie mniej jadowity.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2013-07-25, 6:33 32
to nie ten skurwensen...? zajebałem wczoraj klapkiem

Zgłoś
Avatar
Petruss 2013-07-25, 7:36 1
@Elanez,
On nazwał pająka wędrowniczkiem ponieważ uciekł mu 2 piętra od mieszkania.
Zgłoś
Avatar
Bebzi 2013-07-25, 8:58 1
Dobra, dobra, ale jakbym ja miała taką sytuację to bym chyba płakała pół dnia ze śmiechu i z żalu że nie miałam włączonego aparatu w telefonie;)
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-07-25, 9:32 3
Powinieneś jak na sadola przystało wyjebać gościowi z buta. Zerwać mu z nogi kubota i zajebać tego skurwiela, a ty jak ostatnia ciota wąchasz typa rękę.
Zgłoś
Avatar
Pagedown 2013-07-25, 12:24 3
-Masz mój miecz!
-Masz mój łuk!
...
-Masz moje piwo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie