18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sobol1992 2014-04-27, 23:33
elegancka akcja, gostek wysiadł z odrzutowca a pozniej do niego wskoczyl ja pierdole takiego repertuaru to jeszcze w kinie nie grali
Zgłoś
Avatar
poetanapalmu 2014-04-28, 0:20
o kurwa mac ! dla mnie hardcore... sam cisne w ta gre ostro i nawet nie wiedzialem ze tak sie da... ale szczerze mowiac nie powtorzy tego drugi raz.
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-04-28, 1:47
Proximat3 napisał/a:

@Analny_Despota

Pierdolisz, BF2 BYŁOBY fajne, gdyby nie mega skurwiała mechanika gra i 130pinga na każdym możliwym serwerze (nie, nie jest to wina mojego internetu). Długo grałem w dwójkę z dodatkami, no i przyznaje była ok jeśli chodzi o walki w pojazdach, ale piechotą to masakra.
Najlepsza była jedynka, BF1942


Ty pierdolisz. Masakra piechotą? Najlepsze gry odchodziły na mapach gdzie pojazdy były wyłączone. Ping 130 oznacza tylko że wybierałeś chujowe serwery albo net do dupy.
A nagrałeś się w tego BF2 faktycznie długo... aż 86 godzin. Kill ratio masz takie że ja pierdolę i jeszcze gorzej.
Zresztą sami zobaczcie: bf2stats.net/player/105469481/
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-04-28, 3:27
A ja tam sobie pykam w BF4 i bawie się bardzo dobrze, krytykują najwięcej oczywiście ci co nie grali
Zgłoś
Avatar
sierra 2014-04-28, 7:14
pierwsza sprawa to:
nie ma profesionalistow grajacych w bf4 ta gra to najwiekszy syf jakiego dopuscil sie dice ,to sa kurwa cioty nie majace pojecia o dobrej grze bf skonczyl sie na pierwszych 2 czesciach ,3czesc to tylko zbieranina jebanych pieniedzy przez program origin a 4 czesc to nic innego jak kontynuacja zbieraniny pieniedzy kurwa az zal dupe sciska ze takiego czegos sie doczekalem.
Zgłoś
Avatar
fun88 2014-04-28, 8:08
Analny_Despota napisał/a:

Battlefield 2 - to było coś! Setki godzin spędzonych na Strike at Karkand. Najlepszy BF ze wszystkich.



widzę, że komp nawet 3 nie pociągnął
Zgłoś
Avatar
POW667 2014-04-28, 8:51
Pewnie ktoś uzna to za ból dupy, ale takie moje spostrzeżenie: po co reklamować grę jako ta z super realną grafiką, super realizmem itp, a potem mechanika gry pozwala na takie rzeczy? To się kompletnie mija z celem. Mogli zrobić latające romby i biegające kółka, i byłby osiągnięty taki sam efekt. Po co się oszukiwać, że chce się pokazać "realne" walki - lepiej od razu pójść w jakiś oryginalny temat (kosmici, podwodne miasto, mutanty, inny wymiar) i nie robić nadzieji graczom, którzy mają pewne oczekiwania co do gier o zabarwieniu militarnym.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-04-28, 10:08
Analny_Despota napisał/a:

Battlefield 2 - to było coś! Setki godzin spędzonych na Strike at Karkand. Najlepszy BF ze wszystkich.


Popieram, jedna z tych gier które kupować się opłacało świetne akcje, w tej chwili wszystkie ważne dodatki są darmowe

Pamiętam te akcje gdy dziesięciu typa czeka w spawn poincie śmigłowca Black Hawk. Helikopter się pojawia, ludzie wchodzą pilot sie wznosi, po czym wszyscy giną bo okazuje się, że był noobem i przekręcił maszynę do góry nogami i wylądował na śmigłach :d

Druga fajniejsza opcja była pod spawn pointem apachów. Ale gdy już się dopadło maszynę to fragi leciały
Zgłoś