18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Tak nam dopomóż Bóg !
staineer • 2013-08-14, 19:28
Arcybiskup Henryk Hoser z okazji zbliżającej się rocznicy bitwy warszawskiej oznajmił iż: "...Objawiła się Maryja i wywołała popłoch w Armii Czerwonej. I jest to udokumentowane.." ogólnie mam spory szacunek do ludzi wierzących no ale jest pewna granica ignorancji której nie powinno się przekraczać.. ponadto wciskanie ludziom że polska armia nie poradziłaby sobie bez boskiej interwencji jest jak dla mnie dość uwłaczające równie dobrze mógłbym powiedzieć że pod grunwaldem krzyżaków pokonały smoki .
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-08-14, 19:30 29
Sięgnij do źródeł z epoki - sama napierdalała granatami, za co potem Rozwadowski osobiście ją awansował do stopnia podchorążego.

A tu namiar na wspomniane słowa Hosera, żeby nikt nie sądził, że autor sam sobie to wszystko wymyślił.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-08-14, 20:06 2
Tropy katolickich myśli krążą w jakichś niezbadanych rejonach - dobra, załóżmy że zdażył się cud i wtedy Stary Pan z Szarą Brodą uratował Polskę, ale jak wytłumaczyć że kilka poprzednich i kolejnych bitew, znacznie ważniejszych z punktu widzenia taktyki i to pod rząd wdupiliśmy?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-14, 20:17 9
Pan Hoser to typowy przedstawiciel polaka-katolika. Głupi wierzący w durne dogmaty niezwiązane z chrześcijaństwem. Bądź pan Hoser jest wprawnym manipulatorem który powie wszystko byle tylko nie stracić miłej posady arcybiskupa i datków wiernych.
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2013-08-14, 20:18 25
bloodwar napisał/a:

[..] ale jak wytłumaczyć że kilka poprzednich i kolejnych bitew, znacznie ważniejszych z punktu widzenia taktyki i to pod rząd wdupiliśmy?


Za słabo się modliliśmy lub bóg tak chciał, niezbadane są wyroki Pana
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-14, 21:18 5
McMenel napisał/a:

Pan Hoser to typowy przedstawiciel polaka-katolika. Głupi wierzący w durne dogmaty niezwiązane z chrześcijaństwem. Bądź pan Hoser jest wprawnym manipulatorem który powie wszystko byle tylko nie stracić miłej posady arcybiskupa i datków wiernych.



Jeśli tobie się wydaje, że to coś wymyślił Hoser to się grubo mylisz.

Ludzie już od dawna zawdzięczają zwycięstwo Matce Boskiej

Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-08-14, 21:41 3
hahahah o kuuurrwa!

pierdole nie idę już do kościoła więcej.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-14, 23:48 2
Pod Grunwaldem Maryjka poparła nie tych co trzeba (dla zainteresowanych - sprawdźcie sobie jak brzmi pełna nazwa Zakonu Krzyżackiego), czym sobie mocno nagrabiła u Jagiełły. Potem musiała mu odessać sok z prostaty w ramach reparacji wojennych. Od tego czasu pracowała dla królów polskich. Po ponad dwustu latach znudziła się jej służba u Polaków i zaczęła ich zdradzać. Jednak Polacy nie mają jej tego za złe. Poświęcili jej w chuj kościołów, kilka świąt i jedną szóstą roku.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-15, 8:31 1
Szeryfian napisał/a:



Jeśli tobie się wydaje, że to coś wymyślił Hoser to się grubo mylisz.

Ludzie już od dawna zawdzięczają zwycięstwo Matce Boskiej


A czy ja stwierdziłem że to wymyślił Hoser. Ja twierdzę iż ten pan to albo głupiec który w to wierzy albo cynik który zrobi wszystko aby utrzymać się na stołku i nadal zbierać daninę od biednych ludzi.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-08-15, 10:52 2
Niemcy też mieli na pasach napis Gott mit Uns, nie?
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2013-08-15, 12:27 2
@Up

Gott mit Uns - ich Bin Laden
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-08-15, 14:26 16
Dziadek mi opowiadał, że Wałęsę to anioły przez mur stoczni przeniosły!
Zgłoś
Avatar
honecker 2013-08-15, 17:09
17 września 1939 roku gdy czerwoni znowu zawitali Maryja chyba miała rozwolnienie , zamiast obrony Polski wybrała kilkudniową sesję w niebiańskim kibelku.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-15, 17:15 4
Nie wiem czy wiecie ale nazwa Cud nad Wisłą jest tworem endeckiej propagandy. Czciciele Romana i prekursorzy Hitlera(żądali gett w Polsce zanim weszli Niemcy) wymyślili to w celu zdyskredytowania naszej armii i dowództwa. Był to kolejny dowód ich największej polskości.
Zgłoś
Avatar
FigoFaggot 2013-08-15, 17:33
I jeszcze z kałacha strzelała (wiem, że nie było jeszcze), grała na werblu i niszczyła całe zastępy wroga napierdalając laserami z oczu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie