18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciekawie pokazane, proste doświadczenie, pokazujące ile tak naprawdę jest browara czy innego dobra w kieliszku, kuflu, szklance, a jaką część stanowi tylko złudzenie, wywołane rozproszeniem światła przez szkło. Robiącym ludzi w huja

Zgłoś
Avatar
artiee 2012-10-30, 6:07 21
Eee tam zwykłe pierdolenie. Kufel ma pojemność normalną tylko szkło grubsze. Zresztą co za różnica skoro i tak w polskich klubach masz 50% piwa i 50% wody.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-10-30, 6:12 3
up nie napisałem że pojemność się nie zgadza. Chodzi tylko o to że wizualnie nas skurwinsyny oszukują. Potem taki jeden z drugim z gimbazy chwali się że ogromny dzban browaru wypił na melanżu. A co do lanego, to masz niestety rację
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-10-30, 6:14 4
śFffff. jesteś idiotą. Że se pośpi e/ ale mie moemożnabyć ażakim polskim krertynem.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-10-30, 6:17 184
@ up

Zgłoś
Avatar
c................1 2012-10-30, 8:06
Niestety kurwa, jak już płace ile płace w klubie czy pubie to chciałbym żeby był oryginał, ale kurwa nie, wszystko (przynajmniej w Krakowie) jest chrzczone i podmieniane...
Zgłoś
Avatar
calasty 2012-10-30, 8:10 2
Bo piwo się kupuje w butelce a nie z badyla lane. A jak lane z badyla to w zaufanej knajpie. Proste i skuteczne.
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-10-30, 8:50
@calasty dokładnie, ja jak biorę piwo w barze, to zawsze w butelce i przelewam do szklanki
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2012-10-30, 8:59
CHuja, kolego, CHuja!
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-10-30, 9:05
el_kadafi, wiem, wiem. W temacie jest dobrze. Zaspany byłem jeszcze z rana. Dodawane 4:41
Zgłoś
Avatar
SKR 2012-10-30, 10:46
skoro płace za 500 mil to dostaje 500 mil (chyba że w jakiejś studenckiej melinie to tam może być różnie )
Zgłoś
Avatar
ravp 2012-10-30, 13:03
W barach, knajpach, pubach, w sklepach, na stacjach benzynowych - ogólnie w Polsce.
Zgłoś
Avatar
please_dont_shoot 2012-10-30, 13:07 18
1) ojj tam znowu to samo - każdy kto miał coś związanego z gastronomią wie, że dolewanie wody jest praktycznie niewykonalne - chyba, że piwo byłoby już rozcieńczone w kegach, czyli przez producenta. Tzw. nalewaki są dostarczane przez producenta piwa, z którym lokal ma umowę i nikomu nie zależy na tym, żeby była tam możliwość dolania wody...
2) tak jak mówiło parę osób powyżej: jeśli ktoś chce pić piwo w knajpie to radzę z butelki, ale tylko dlatego, że w "nalewakach" (przewodach, rurkach itp) jest straszny syf - łącznie z robakami, co miałem kiedyś okazję widzieć podczas czyszczenia tego (po 5-latach nieczyszczenia) i przypuszczam, że tak jest w większości lokali.
3) w ch**a to nas robią wielkie koncerny piwowarskie sprzedając coś co nazywają "piwem", a z piwem to ma niewiele wspólnego (źywiec, warka itp...)

z najpopularniejszych piw w Polsce, godne są tylko te na Sadolu
Zgłoś
Avatar
rashitmc 2012-10-30, 13:09 2
nie znacie się to nie piszcie że piwo jest chrzczone bo tak nie jest a jak jest to niech mi ktoś udowodni jak dodać wody to hermetycznie zamkniętego kega nie mówiąc już o jednorazowych draftkegach jakie obecnie zaczyna stosować większość marek, wiem bo pracuje za barem. W Polsce i nie tylko właściciele po prostu kupują najtańsze piwo w beczkach a potem sprzedają je jako te drogie np. tatra= żywiec, charnaś= carlsber i tak dalej proste i logiczne
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2012-10-30, 13:12 2
Jutro idę do mojej knajpy z akwarium.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie