18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2016-11-09, 13:14
Velture napisał/a:

Jak chodzi o własne życie to jebane idą 0.5km/h w niedozwolonym miejscu ale jak promocja na karpia w lidlu to biją Usaina Bolta w sprincie do lodówy.



W jaki sposób to miejsce jest niedozwolone?
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-11-09, 14:16 2
bdsm@ przecież ta starucha szła powolutku, każdy kto nie ma problemu ze wzrokiem dał by radę uniknąć potrącenia. Babie która siedziała na fotelu kierowcy(nie mogę tu napisać, żę kierowała bo było by to nadużycie) nie dziwię się w ogóle, że nie panowała nad maszyną, bo nie mogła ale tobie bdsm to się trochę dziwię, że taki jebnięty jesteś
Zgłoś
Avatar
cosey 2016-11-09, 14:26 1
Niestety nie dała kierowcy szans na zahamowanie.
Zgłoś
Avatar
devonisch 2016-11-09, 15:03
ta z pomarańczową siatką jak widać się zbytnio nie przejęła....
Zgłoś
Avatar
exfon 2016-11-09, 15:03 3
A mnie tam wkurwia taka starsza osoba.
Tak, kierowca mógł zahamować. Ale babinka też pojebana
Toć się kurwa popatrzyła na ten samochód. Widziała, go a mimo to popierdala sobie w najlepsze przed maskę. BO PRZECIEŻ MUSI SIE ZATRZYMAĆ JAK IDE. Aż dziw że tyle czasu przeżyła. Już nawet jak tak strasznie chciała iść, to nie lepiej zatrzymać się później w połowie ulicy i przepuścić te auto? Nie rozumiem tego kurwa
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2016-11-09, 15:07
ale kurwa patologia normalnie nie rozkminiam co tu sie odjebalo babka ślepa nie widzi ze samochód jedzie tamta mloda pizda ślepa jedzie wolno i nie widzi ze babka sie wlecze przez ulice i final taki ze babka do piachu a mloda pizda do paki... jakis kurwa czeski film
Zgłoś
Avatar
realign 2016-11-09, 16:54
Na 100% pisala smsa i pudrowala ryj, do tego siadla na kiejscu pasazera.
Przeciez jechala z 40km/h
Zgłoś
Avatar
yohnell 2016-11-09, 17:52 4
Nie wiem czy to ktoś czyta mimo to takie moje zdanie. Gdyby to było moje dziecko a nie babcia i przeżyło to by dostało jeszcze w łeb. Dwa kierowca był oślepiony przez słońce. Trzy efekt martwego pola też wam coś mówi, słupek od szyby. Oczywiście mogła by i byc komórka, zagapienie etc. Robię tysiące km po mieście i nie raz takie stare pizdy mi wychodziły tam gdzie zdrowy człowiek nawet by nie pomyślał żeby stopę postawić na ulicy. Ostatnie, tradycyjnie przechodziła pod kątem, nalezało się.
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-11-09, 18:57 1
Kierowcę czy tam huj wie kogo oślepiło słońce na moment przed tą starowinką,więc miała mroczki w oczach co skutkowało sytuacją na drodze.Wniosek sam się nasuwa.A do starszych trzeba mieć szacunek i chuj.Też będziemy kiedyś starszymi ludźmi.
Zgłoś
Avatar
Marcino_s_30 2016-11-09, 18:59 1
No cóż zdania są podzielone ale muszę stwierdzić że babcia mogła być z PIS-U bo Ci to ani latać ani jeździć nie potrafią.
Możliwe że chodzić też nie.
Zgłoś
Avatar
Krapatek 2016-11-09, 21:37
Panie władzo, to były sekundy.
Zgłoś
Avatar
M................. 2016-11-09, 21:45
Samochód niby wlókł się jakieś 30-40km/h ale pierdolnięcie było niezłe :o
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-11-09, 22:47
Ubiegłeś mnie tylko o 11 godzin ;D
Piwko dla konkurenta
Zgłoś
Avatar
v................0 2016-11-09, 23:23
Co to jest kurwa za reakcja w ogóle? Dopiero jak jakaś pierwsza mądrzejsza osoba podeszła to resza tych zidiociałych ludzi podchodzi, no kurwa zwierzyna stadna... Krew mnie zalewa po prostu, co za kurwa gatunek...
Zgłoś
Avatar
bercik05 2016-11-09, 23:52
Niskie słońce...
Zgłoś