18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lobominator 2016-11-09, 3:30 57
Kierowniczka. Kobita za kółkiem. Niech zgadnę... pisała sms-a, albo malowała ryja. Zeus mi świadkiem, że jakby mi raszpla tak babcię skasowała, to bym się zemścił.
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-11-09, 4:28 13
ZUS daje okejkę i talon na 10l ropy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-11-09, 7:12 37
Jak chodzi o własne życie to jebane idą 0.5km/h w niedozwolonym miejscu ale jak promocja na karpia w lidlu to biją Usaina Bolta w sprincie do lodówy.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-11-09, 7:43 34
Nie sądzisz że "przebieganie" to lekkie nadużycie?
Zgłoś
Avatar
wojtekjaruzelski 2016-11-09, 10:01 1
Nie znacie się kompletnie... graliście kiedyś w Carmagedoon ? ta baba była za x2 pkt.
Zgłoś
Avatar
f................7 2016-11-09, 10:07 1
Kierowcą jest ten i ten i żaden chuj nie ma prawa!
Zgłoś
Avatar
Basmic 2016-11-09, 10:36
Akcja od 0:23. Pomogłam.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2016-11-09, 10:45 17
@up
Wrzuć foty cyców, to pomożesz.
Zgłoś
Avatar
carl92 2016-11-09, 10:51
Pomógł jej szybciej wpędzić się do grobu.
Zgłoś
Avatar
andrew82 2016-11-09, 11:20
Cytat:

Tak się kończy przebieganie przez jezdnię



Huehue "przebieganie" haha

To tak jak z tymi wyścigami babci i wnuczki: wnuczka biegła jak strzała a babcia szczała jak biegła.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2016-11-09, 11:29 12
Spodziewałem się czego innego sądząc po opisie ale dobra.
Generalnie muszę wywalić mój wkurw na pierdolonych starych ludzi którym się wydaje że im wszystko wolno, miałem od chuja sytuacji na drodze kiedy przed maskę wychodził mi jakiś stary grzyb i pruje do mnie dupe ile on to ma lat i co mu się należy... głównie przepierdalając się na przełaj przez ruchliwą ulicę albo skrzyżowanie - bo ja mam 78 lat i mi wolno! ty bezczelny gnoju! Raz obserwowałem taką sytuację - przystanek ul lipowa lublin (kto z lublina ten wie że jest tam spory ruch) widzę że dziarski dziadek najpierw się gimnastykuje z barierą odgradzającą chodnik od ulicy i pakuje się na środek drogi mimo trąbienia i pisków opon samochodów ale on z uporem maniaka sunie w kierunku przystanku po drugiej stronie drogi, w pewnym momencie autobus zatrzymuje się praktycznie przy jego ryju co bardzo rozzłościło dziada, który podszedł do kierowcy i go zwyzywał od skurwysynów i żeby najlepiej umarł bo jest bezczelny i nie ma szacunku do starszych. Albo sytuacje gdzie dwie starsze panie głośno komentowały budowę nowego skrzydła uczelni na której studiowałem jako- "no ja nie wiem krystynka, kto to dopuścił żeby to to budować te młode to przecież bez szacunku teraz, a nasz ksiądz to biedny, na kościół nie ma, albo papieżowi by zrobili pomnik, jej słuchaczka o ile jeszcze coś słyszała tylko kiwała siwym łbem jak piesek.
Denerwuje mnie też opinia że wszystkim starszym osobom należy się szacunek, na szacunek trzeba sobie zasłużyć bo jeśli jakiś stary dziad mnie obraża za sam fakt że żyje to jak ja mam mu ustąpić w kolejce czy pomóc z siatami?
Zgłoś
Avatar
wujekbaniu 2016-11-09, 11:38 1
Moze coś przekręcam, ale zdaje się że osoba z widoczną niepełnosprawnością ma prawo przejść nie tylko na pasach?
Niewidomi, inwalidzi, osoby niedołężne?
Zgłoś
Avatar
ardianz 2016-11-09, 12:35
Po pierwsze widać, że to jakaś boczna ulica, a po drugie jak w świetle prawa przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dopuszczalne wówczas, gdy odległość do najbliższego z nich przekracza 100 metrów. Więc nie wiadomo jak było naprawdę.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2016-11-09, 12:43 1
wujekbaniu napisał/a:

Moze coś przekręcam, ale zdaje się że osoba z widoczną niepełnosprawnością ma prawo przejść nie tylko na pasach?
Niewidomi, inwalidzi, osoby niedołężne?



Otóż to, takiej osobie należy ustąpić pierwszeństwa nawet kiedy przechodzi w nieoznakowanym miejscu. Ale to, że babsztyl spojrzał się w prawo, widział nadjeżdżający samochód a mimo to dalej na pewniaka szedł przez siebie sprawia, że nawet mi jej nie żal.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie