18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Materiał własny, wydarzył się już jakiś czas temu, ale czekałem na finał sprawy...
Przywoziłem swą kobietę z pracy, wjechałem na mocno obciążone rondo i w momencie jak już miałem z niego zjeżdżać, to jakiś typ w białym BMW zajechał mi drogę ignorując własne czerwone światło. Zatrąbiłem, wskazałem na swoją kamerę w samochodzie oraz na światła drogowe (moje zielone i jego czerwone). Typ zaczął pokazywać różne gesty myśląc, że obrazi mnie w ten sposób, natomiast ja wyszedłem z samochodu aby zrobić zdjęcie jego numeru rejestracyjnego. W Polsce prawo pozwalałoby mi wyciągnąć typa z samochodu przez najmniejsze okienko, ale niestety kraj w którym się to działo nie pozwalał mi nawet typa dotknąć...
Ze względu na tak wysoki poziom frajerstwa oraz fakt, iż nie mogę sprawy załatwić na miejscu, zawiozłem film (ten sam, tyle, że bez cenzury i z oryginalnym dźwiękiem na którym moja kobieta krzyczy za mną: "nie możesz mu wpierdolić...") na policję (gdzie zostałem na początku pouczony, że to niebezpieczna okolica była i najlepiej nie wychodzić tam z samochodu).

Dzisiaj dostałem telefon z policji, gość miał zarzuty: "Dangerous Driving" oraz "Assault With a Dangerous Weapon", poszedł na ugodę: dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych z wymogiem wyrobienia prawa jazdy ponownie po upływie owego okresu, kilkaset godzin społecznych do odpracowania oraz jakieś odszkodowanie finansowe dla mnie...
Zgłoś
Avatar
M................y 2013-11-19, 2:00 56
Jak widać, buractwo z BMW to nie tylko domena polskich wiosek
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-11-19, 2:38 99
dawaj oryginalny glosik twojej dupci.

i oczywiscie oryginalne cycki dupci
Zgłoś
Avatar
vass 2013-11-19, 2:42 16
Kurwa jak by u nas tak latali ludzie z filmami, że ktoś komuś zajechał drogę, przejechał na czerwonym itp. to na komendach by kolejki stały.
Też się wkurwiam na cwaniaków, ale zapierdzielać z filmem na psiarnię, to by mi się nie chciało
Zgłoś
Avatar
enduroboy 2013-11-19, 5:54 18
a w polsce to bys wpierdol dostal
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-11-19, 6:36 7
I dobrze wieśniakowi
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-19, 6:42 16
Eee ... na fimie widać, że to 100% UK. A buc w bejcy ciapaty. Am I right?
Zgłoś
Avatar
Konar91 2013-11-19, 7:00 1
Na wyspach aż takie problemy robią za naruszenie komuś ryja? Nie mieszkałem nie wiem ;<
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-11-19, 7:09 2
autor chyba chce naprawić cały świat

ile razy jeżdżąc po warszawie napotykam takie sytuacje, ale jakoś nikt nie wychodzi robić zdjęć blachy.
Tacy leniwi jesteśmy
Zgłoś
Avatar
Damciciastko 2013-11-19, 7:10 3
Jak by wpierdolił temu bucowi z BMW dostałby wyrok. A tak on ma przesrane za tzw. "Road Rage".
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2013-11-19, 7:11 7
U nas jakby za cwaniactwo tak karali to ulice były by puste.
Zgłoś
Avatar
ZłoconyPenisZagłady 2013-11-19, 7:12 3
Moim skromnym zdaniem takie zajechanie drogi to pikuś jest. Wjechał powoli, w korku przepychając się. Co innego że potem próbował Cię przejechać.....
Zgłoś
Avatar
Aruś 2013-11-19, 7:21 126
Byś te włosy ściął.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-11-19, 7:24 14
piwko za podskok w 1:05 śmiechłem
Zgłoś
Avatar
KrisC 2013-11-19, 7:30 63
Postąpiłeś z klasą i na jak najbardziej wysokim poziomie zachowując kulturę, ale jednak przyjemniej by się oglądało jakbyś mu jebnął...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie