18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kiceczek 2011-08-31, 23:00
@kozdek
a ty jutro znowu pójdziesz podawać frytki i cole ,i niech Ci co tak grają na fortepianie po napierdalają w te guziczki tak jak on.
Zgłoś
Avatar
DarkDragon 2011-09-01, 7:50 2
Koles potrafi zrobic cos dobrego i podziwiam bo fajnie wyszlo
Po to teakie konsole zostaly zrobione zeby napierdalac palcami ile wlezie i zeby cos porzadnego wyszlo tak jak w tym przypadku
Zgłoś
Avatar
jasio666 2011-09-01, 17:45
Metal Up Your Ass \m/
Zgłoś
Avatar
darth nekranus 2011-09-29, 21:25
najbardziej żałośnie to wygląda jak się puści bez głosu
Zgłoś
Avatar
Maddogg 2014-07-13, 15:46
Sam jestem dj;em oraz producentem (produkuję muzykę Hardstyle) i jak czytam połowę tych debilnych komentarzy tutaj, to aż pięść mi się zaciska. Jest pewna zasada głąby gitarowe, jak nie macie pojęcia o czym piszecie, to kurwa milczcie. Dla Was kurwa jak coś nie jest wykonane na prawdziwych instrumentach, to musi być od razu chujowe? Co za tępe myślenie, ja pierdole. Ja Waszej muzyki też nie lubie i co kurwa, jakoś jej nie hejtuje jak Wy. Nie wymagam od Was wiele, abyście lubili każdy gatunek muzyczny, ale skoro już się nie myjecie, to skończcie hejtować wszystko co popadnie w sieci tylko dlatego, że nie jest to wykonane na prawdziwych instrumentach. Wpadnijcie do mnie do studia, zobaczymy czy będziecie potrafili wymoncić najprostszy sound na dowolnej wtyczce. Nie pozdrawiam.
Zgłoś