18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
d................t 2016-01-04, 0:13 9
hudziel napisał/a:

Czy jeżeli muzułmanin podaje Ci lewą rękę jako nieczystemu...



To mu ją upierdalamy przy samym łokciu, o ile znajduje się w Europie. Za kradzież, bo socjal to złodziejstwo. Za kradzież - zgodnie z jego szariatem należy się obcięcie łapy. Skoro chce wprowadzać u nas swoje prawo, to niech sam się do niego zastosuje dla przykładu. A na koniec powinien jeszcze podziękować, że traci lewą, a nie prawą.
Zgłoś
Avatar
Guzik 2016-01-04, 0:15 43
Wtedy mu po prostu wypierdalasz lepę na ryj i odchodzisz zamiast bawić się w lewaka-filozofa :v
Zgłoś
Avatar
solltys 2016-01-04, 1:28 2
Jeżdzę Civikiem 8 gen, zgadzam się z gościem mimo iż myslałem ze bedę miał ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Stwórca 2016-01-04, 4:15 4
@up
Koledze chyba tematy się popierdoliły.
Zgłoś
Avatar
Halman 2016-01-04, 4:47
@up może to coś na temat ale głębszego?
Zgłoś
Avatar
BucketMan 2016-01-04, 5:54
Ludzie bez prawej ręki mogą się witać lewa, tylko w takiej sytuacji przywitam się z kimś gdy mi podaje lewą dłoń.
Zgłoś
Avatar
en-em 2016-01-04, 6:38 2
Witają się normalnie. Lewą łapę podają jako wyraz pogardy dla drugiego człowieka bo tylko lewą podcieraja swoje dupska. Wtedy odpowiednią ripostą jest soczysty liść w ryj takiego delikwenta.
To na marginesie bo nikt normalny im ręki nie poda
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-01-04, 8:28


o widzę sami "znafcy" tematu... Ilu muzułmanów podało Wam lewą rękę? No dobra, wiem że żaden (prawdopodobnie muzułmanina widzieliście tylko na obrazku). Ja poznałem kilku, żaden czegoś takiego nie odpierdalał, a i tak dorobicie jakąś ideologię o lewej ręce i co byście im zrobili za taki gest pogardy(podpowiem, większość Was: gówno...) o ile w ogóle go stosują...
Zgłoś
Avatar
ypierdalaj 2016-01-04, 9:06
Z prawicy to można mu przyjebac luja ogłuszacza.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2016-01-04, 10:54
@nowynick
większość tych specjalistów od podawania dłoni nie tylko nie widziało muzułmanina, ale obcokrajowca w ogóle. Siedzą w tej swojej Małkini czy Pułtusku i się frustrują, bo wykazanie się chamstwem wobec czyjejś nieuprzejmości to na pewno nie powód do dumy z bycia lepszą rasą.
Zgłoś
Avatar
poranny_kubek 2016-01-04, 11:27 1
Katolika byśta tak nie bronili jak islamistę. Od kiedy na Sadistica wpuszcza się równouprawnieńców, tolerantów i innych dewiantów?
Zgłoś
Avatar
sars80 2016-01-04, 13:13
zastanawiaj się dalej
Zgłoś
Avatar
Belormoroth 2016-01-05, 8:25
Nie spotkalem sie zeby mi ktos podal lewa reke ale podejrzewam ze moja reakcja byloby lepa w ryj albo wzrok politowania i wyminiecie chwasta (reakcja zalezna od wygladu cwaniaka. Im wiekszy cwaniak tym prawdopodobniej reakcja wyminiecia )
Zgłoś
Avatar
Guzik 2016-01-05, 13:28
nowynick, eligurf, ja wam chłopaki proponuję wypierdalać (będzie warn? ) z tego portalu jak nie potraficie ogarnąć specyficznego rodzaju humoru jaki tu panuje. Pomijam już fakt, że wy chyba bierzecie na serio wszystko co jest napisane w internetach. No i oczywiście nie obyło się bez przesyconego poczuciem wyższości komentarzem dotyczącym potencjalnego pochodzenia użytkowników i ich "obycia w świecie". Przy okazji podziwiam to, że wyśmiewacie fakt, że ktoś okazuje wyższość nad, przykładowo, takimi muzułmanami a sami robicie to samo w stosunku do ludzi ze wsi/małych miasteczek albo ludzi słabiej wykształconych. To jest logika, której chyba nigdy nie przestanę podziwiać za jej brak logiki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie