18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Sztruks 2022-09-21, 11:27 42
Wystarczy wszystkie małpy wyjebać na jeden kontynent i będzie spokój...
Zgłoś
Avatar
Majomir 2022-09-21, 11:38 16
Fajna ta Irlandia taka niejednolita etnicznie ,różna przez to ciekawa
Zgłoś
Avatar
Damian_Azi 2022-09-21, 11:56 24
Przydałby się Hitler na murzynów.
Zgłoś
Avatar
garota 2022-09-21, 12:00 19
U nas też będą problemy tylko czarnuchy są białe.
Zgłoś
Avatar
ebeebe_ebeebeebe 2022-09-21, 12:10 8
Ehh... dlatego ja całe życie, mimo tego że 14 lat trenowałem sporty walki (z sukcesami), chodzę z teleskopem, gazem i kosą w aucie.

Jak Cie atakuje taka sfora małp, to liczą właśnie na to że będziesz bezbronny, że nic nie zrobisz. Najpierw szprej i teleskop, potem kosa.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-09-21, 12:46 19
garota napisał/a:

U nas też będą problemy tylko murzyny są białe.



Wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą, to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-09-21, 13:03 12
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą, to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..



Ależ tu śmierdzi kacapSSkim gównem
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-09-21, 13:12 26
darek1234 napisał/a:


Ależ tu śmierdzi kacapSSkim gównem



To wywiń swoje gacie na lewą stronę i umyj se dupę kacapie.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-09-21, 13:50 6
PanKukuruźnik82 napisał/a:

To wywiń swoje gacie na lewą stronę i umyj se dupę kacapie.



On sobie dupę wymyje, ale tobie mózgu do którego ruskie nasrały już nikt nie wyczyści

Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 14:08 7
skywalker75 napisał/a:

On sobie dupę wymyje, ale tobie mózgu do którego ruskie nasrały już nikt nie wyczyści



Poczekaj aż WEF wprowadzi swój totalitaryzm. Będziesz piszczał z biedy.
Zgłoś
Avatar
Adae 2022-09-21, 14:30 17
Cudownie slucha sie tego rozszczepienia psychicznego u zachodnich europejczykow "jestesmy smiertelnie przerazeni, boimy sie wyjsc z domu, nie umiemy sie bic" i w nastepnym zdaniu "wezmiemy sprawy w swoje rece".

Owcze spoleczenstwa. W Polsce takie rzeczy moga dziac sie tylko w Warszawie i Gdansku, ktore sa zamieszkane przez populacje polskojezyczna, nie koniecznie polska. Slowianie sa bardzo stadni i wybuchowi, wiec w przypadku kazdej takiej akcji cierpiec bedzie cala mniejszosc reprezentowana przez odwazniaka.
Zgłoś
Avatar
Pereze87 2022-09-21, 14:46 3
Kurwa ale gowno ten film .. jakis pojeb montuje tskie filmy .. zapewne jakis antyszczepionkowiec od wielkiego resetu .. no a pała ktora wrzuca te filmy to na 99% ruski smieć

Adae napisał/a:

Cudownie slucha sie tego rozszczepienia psychicznego u zachodnich europejczykow "jestesmy smiertelnie przerazeni, boimy sie wyjsc z domu, nie umiemy sie bic" i w nastepnym zdaniu "wezmiemy sprawy w swoje rece".
Owcze spoleczenstwa. W Polsce takie rzeczy moga dziac sie tylko w Warszawie i Gdansku, ktore sa zamieszkane przez populacje polskojezyczna, nie koniecznie polska. Slowianie sa bardzo stadni i wybuchowi, wiec w przypadku kazdej takiej akcji cierpiec bedzie cala mniejszosc reprezentowana przez odwazniaka.



Mieszkam na zachodzie i nikt tak nie mówi ..wyjedz pomieszkaj to zobaczysz .. to putinowksa propaganda .. tak samo moge pojechac na polską wiec i nakrecic taki reportaz ze by Ci morda opadła jakie to bydło zyje na polskiej wsi . Jestes po prostu zjebem z paranoją .



PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą, to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..



Won za Ural kurwo jebana .. juz Cie namierzam .. bedziesz plonął z bolszewikami ruski trolu .

Zgłoś
Avatar
s................l 2022-09-21, 14:49 3
Wcale mi ich nie żal.
Zgłoś
Avatar
021ku 2022-09-21, 14:50 1
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Ehh... dlatego ja całe życie, mimo tego że 14 lat trenowałem sporty walki (z sukcesami), chodzę z teleskopem, gazem i kosą w aucie.
Jak Cie atakuje taka sfora małp, to liczą właśnie na to że będziesz bezbronny, że nic nie zrobisz. Najpierw szprej i teleskop, potem kosa.



Wstawaj, zesrałeś się. Jak cię obskoczy taka gromadka to ilu "zdejmiesz"? Ilu podkurwisz tak, że cię zadepczą na bosaka.
Zgłoś