18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
joeblacktwo 2020-11-25, 13:14 3
A dzwon gdzie ?
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2020-11-25, 13:18 7
joeblacktwo napisał/a:

A dzwon gdzie ?



W piździe
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2020-11-25, 13:29 2
Bo BMW łatwo driftować i dobrze nim się prowadzi. Takim sporciakiem przy drifcie bardzo łatwo się rozjebać. Wiem bo rozjebałem już Lambo, teraz śmigam BMKą.
Zgłoś
Avatar
xiro 2020-11-25, 14:28 62
Syn_Milionera napisał/a:

Bo BMW łatwo driftować i dobrze nim się prowadzi. Takim sporciakiem przy drifcie bardzo łatwo się rozjebać. Wiem bo rozjebałem już Lambo, teraz śmigam BMKą.



nawet mam zdj twojego lambo po wypadku

oraz obecna fure
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2020-11-25, 14:30 9
Syn_Milionera napisał/a:

Bo BMW łatwo driftować i dobrze nim się prowadzi. Takim sporciakiem przy drifcie bardzo łatwo się rozjebać. Wiem bo rozjebałem już Lambo, teraz śmigam BMKą.



A potem standardowe ,,wstawaj, zesrałeś się" ^^
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-11-25, 15:15 1
Kto kupuje BMW ?

Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą cipki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! " spidersweb.pl/autoblog/kierowcom-audi-i-bmw-brakuje-kultury-niebezpiec...

Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapierdala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-11-25, 15:27 2
Syn_Milionera napisał/a:

dobrze nim się prowadzi



Składnia rodem z Podlasia.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-11-25, 15:28 10
Asuritta napisał/a:

Kto kupuje BMW ?
Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą cipki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! "
Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapierdala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...



Jakim innym samochodem można łatwo driftować i wkurwiać takich Januszy jak Ty? Tylko BMW
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2020-11-25, 15:30
xiro napisał/a:

nawet mam zdj twojego lambo po wypadku
oraz obecna fure



Ja miałem akurat Gallardo. Na Aventadora mnie nie stać.
Zgłoś
Avatar
p................2 2020-11-25, 15:49 3
no i co w zwiazku z tym ?
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-11-25, 16:04
Kiedyś se kupie beemwice te nowe F 3 sa fajne
Zgłoś
Avatar
Newretrowave 2020-11-25, 16:05
Syn_Milionera napisał/a:

Ja miałem akurat Gallardo. Na Aventadora mnie nie stać.



Miałeś I rozjebales więc i tak jesteś debil. Nikomu nie imponuje auto za kilkaset tysięcy. To dalej tylko auto.
Zgłoś
Avatar
damian6102 2020-11-25, 16:17 3
Asuritta napisał/a:

Kto kupuje BMW ?
Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą cipki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! "
Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapierdala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...



Nie zesraj się z tymi mądrościami..
Zgłoś
Avatar
~KIERR3 2020-11-25, 17:19
No ładnie chłop bokiem poszedł m2
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie