18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Tak wygląda demokracja
redwoo • 2015-05-24, 22:30
Chciałem się podzielić moją historią z dzisiejszych wyborów...

Razem z bratem i siostrą udałem się do lokalu wyborczego, gdzie po okazaniu dowodu osobistego dowiedziałem się, że zostałem skreślony z listy uprawnionych do głosowania. Po około 45 minutach przewodnicząca komisji powiadomiła mnie, że chociaż w systemie nie ma żadnych informacji dlaczego miał bym zostać pozbawiony prawa do głosowania nie wydadzą mi karty, a jeżeli chcę się dowiedzieć jaka była przyczyna wykreślenia mnie z listy to wyjaśnione zostanie to najwcześniej jutro...

Jak tak ma wyglądać demokracja to ja się wypisuję

Ciekawi mnie ile osób poza mną zostało dzisiaj odprawionych z kwitkiem.

Ktokolwiek wygra, życzę wszystkim lepszej przyszłości.
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2015-05-24, 22:32 1
Po ciszy.
No i chuj.
W sumie dużo do spakowania nie mam, zwierzaki paszporty też mają.
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2015-05-24, 22:35 2
Kaczorowy,

39 lat i nie masz żony i dzieci? Nie dziwię się że na komora głosowałeś.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-05-24, 22:38 2
grooby napisał/a:

39 lat i nie masz żony i dzieci?


Wiesz, niektórzy chcą zrobić ze swoim życiem coś innego niż zmienić je w beznadziejną wegetację.
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2015-05-24, 22:39 2
A gdzie napisane że nie mam ? Poza tym idź polerować krzyżyk bo teraz będzie normalnie i katolowo.
Zgłoś
Avatar
GupekNumerJeden 2015-05-24, 22:47 3
A na chuj komu w tych czasach rodzina i dzieci? Dzisiaj tylko biedota marzy o robieniu potomstwa, bo tylko to im zostalo. No i rozne religijne oszolomy z roznych warstw spolecznych, ale chorzy umyslowo nikogo nie obchodza. Normalni ludzie sie ciesza zyciem. Mozna byc w zwiazku bez slubu i gowniarzy.

Plusy braku dzieci:
- wiecej kasy, wychowanie dzieci kosztuje fortune
- normalne wakacje zamiast rodzinnej wycieczki
- zero pierdolenia sie z zapisywaniem gowniarzy do szkol, zajec pozalekcyjnych itd
- nie musisz sie martwic, ze nastolatki zrobia cos glupiego
- brak pierdolonych wywiadowek
- cisza i spokoj

Mam wymieniac dalej? Moge jeszcze ze 100 napisac

Plusy posiadania dzieci:
- zludna nadzieja, ze sie toba zaopiekuja na starosc, w rzeczywistosci wpierdola ciedo domu starcow i dalej beda robic kariere
Zgłoś
Avatar
zomos 2015-05-24, 22:54 3
@up a na emeryturę odłożyłeś SAM? Już ? Bo jak wiesz emeryturę będziesz miał 800zł. Nawet jak zarabiałeś 7000zł. A wiesz że za 30 lat chleb będzie kosztował 10zł ? albo 10 Euro ?

A jak ja będę miał dwójkę inteligentnych dzieci... To dam radę!

A jak sądzisz że dzieci cie wjebią do domu starców... to współczuję dzieci i wychowania. Do widzenia.
Zgłoś
Avatar
GupekNumerJeden 2015-05-24, 23:03 2
Suprise....Nie mieszkam w Polsce O moja emeryture to sie nie martw. Leje cieplym moczem na gowniarzy. Na sam widok dzieci robi mi sie niedobrze.
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-05-24, 23:06
Duda czy Komorowski, żadna różnica.
Zgłoś
Avatar
Horn88 2015-05-24, 23:46 1
Gupek - popieram! Mysle to samo!
Mnie widok dzieci nie wzrusza - tylko mecza i irytuja, a male to juz w ogole koszmar, wiec nie rozumiem tych zachwytow nad nimi. Jestem na szczescie wolna i nie musze o tyn myslec!
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-05-25, 8:32
Jebana dupokracja... . Powinien się był mianować komorowski na króla, albo teraz duda i niech teraz jego rodzina dalej przejmuje tron. Byłoby sprawiedliwie i tak jak chcą kuce.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-05-25, 8:54
Gupku - Twój opis pasuje do cudzych dzieci. Ze swoimi jest inaczej.
No i współczuję Ci, że nawet na obczyźnie nie stać Cię na rodzinę. Ale życzę Ci by Twój los (szczególnie ekonomicznie) kiedyś się odmienił.
No chyba, że jesteś pedałem.
Zgłoś
Avatar
GupekNumerJeden 2015-05-25, 10:38
Sonal napisał/a:

Gupku - Twój opis pasuje do cudzych dzieci. Ze swoimi jest inaczej.
No i współczuję Ci, że nawet na obczyźnie nie stać Cię na rodzinę. Ale życzę Ci by Twój los (szczególnie ekonomicznie) kiedyś się odmienił.
No chyba, że jesteś pedałem.



To, ze kogos stac na rodzine nie znaczy, ze musi automatycznie zyc wedle jakichs sredniowiecznych standardow. Dla mnie liczy sie wolnosc i jak najmniej obowiazkow. Robi mi sie niedobrze na sama mysl o zakladaniu rodziny i robieniu dzieci. Ba, nawet staly zwiazek to dla mnie zbyt duzy obowiazek.

Zreszta niewazne ile zarabiasz, brak dzieci zawsze oznacza wiecej kasy, a tej nigdy nie jest za duzo
Zgłoś
Avatar
Horn88 2015-05-25, 11:25
GupekNumerJeden napisał/a:



To, ze kogos stac na rodzine nie znaczy, ze musi automatycznie zyc wedle jakichs sredniowiecznych standardow. Dla mnie liczy sie wolnosc i jak najmniej obowiazkow. Robi mi sie niedobrze na sama mysl o zakladaniu rodziny i robieniu dzieci. Ba, nawet staly zwiazek to dla mnie zbyt duzy obowiazek.

Zreszta niewazne ile zarabiasz, brak dzieci zawsze oznacza wiecej kasy, a tej nigdy nie jest za duzo



dokladnie tak, cos w tym jest. Niezaleznie o tego ile zarabiasz, zawsze jest malo, a dziei to taka w sumie... studnia bez dna.
Jak sobie o tym pomysle, to uh.... Nie, dziekuje.
Zgłoś