18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
🔥 Grzech - teraz popularne
Avatar
~DMT 2019-11-20, 23:51 25
Nigdy nie rozumiałem i do tej pory nie mogę pojąć tego fenomenu, dlaczego laski tak reagują na myszy...

Jak kurwa można się bać czegoś, co nie jest jadowite, szkoda którą może Ci co najwyżej wyrządzić, to rozerwany naskórek, a do utylizacji nie potrzeba być mistrzem sztuk walki, ani ważyć 100+. Jeden przytup i znika...
Zgłoś
Avatar
michu225 2019-11-21, 1:13 3
Darcie mordy godne piwka
Zgłoś
Avatar
swampman 2019-11-21, 2:08 2
~DMT napisał/a:

 ~DMT • Wczoraj 23:51



pewnie wzorce z kreskowek
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2019-11-21, 4:38 2
DMT napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem i do tej pory nie mogę pojąć tego fenomenu, dlaczego laski tak reagują na myszy...
Jak kurwa można się bać czegoś, co nie jest jadowite, szkoda którą może Ci co najwyżej wyrządzić, to rozerwany naskórek, a do utylizacji nie potrzeba być mistrzem sztuk walki, ani ważyć 100+. Jeden przytup i znika...



Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające. No ale ja jakoś nie uciekam. To w końcu mój wróg naturalny.
Zgłoś
Avatar
garfil 2019-11-21, 5:49 1
Jak slonica w cyrku:D
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2019-11-21, 7:41 16
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające. No ale ja jakoś nie uciekam. To w końcu mój wróg naturalny.



Obleśne ogony?
Obleśne to są babskie wymówki byle tylko chłopu nie zrobić gały jak prosi, a nie mysie ogony.
Zgłoś
Avatar
gnojarz 2019-11-21, 13:20
@kotka_w_pinicy myszki są słodziutkie, małe i piękne, nie to co jakieś obleśne kocury czy odrażające feministki czy p0lki
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-11-21, 15:51
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające.



Rozwiń temat, co w nich jest obleśne, bo dalej nie kumam...

Kumpel od lat hoduje dusiciele, nie raz byłem u niego na karmieniu, sam im tam szczury/myszy wrzucałem, za ogon trzymając właśnie i jakoś nic obleśnego w tym nie zauważyłem...
Zgłoś
Avatar
misiopysio123 2019-11-21, 20:41 7
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające. No ale ja jakoś nie uciekam. To w końcu mój wróg naturalny.



Tja, myszy mają obleśne ogony, ale zrobienie glonojada z ust jest już trendi.
Obleśne to jest robienie glonojada z ust, malowanie brwi markerem, naciąganie skóry twarzy, wypychanie policzków, tyłka, cycków itp, aby zatrzymać ulotną młodość.
Obleśne są wyblakłe, niedokładne, rozłarzące się przed tłuszcz tatuaże w przeróżnych miejscach, czy haluksy powstające przez nagminne noszenie szpilek, bo kompleksy ze wzrostem w pustym łbie.
Farbowanie włosów, gdy sie nie ma siwych też jest pojebane i bez sensu.

Ogon myszy przy tym co laski ze sobą wyrabiają aby się oszpecić to jest nic.
Zgłoś
Avatar
TrisK 2019-11-22, 15:59
E tam. Nie wszystkie. ja tam lubię gryzonie, nawet hodowałam, pająki też mi niestraszne. Jak się można bać czegoś tak maleńkiego, albo brzydzić. Pająk też człowiek. Myszy są cute i kawaii. O...
Zgłoś
Avatar
CadZZil 2019-11-22, 21:20
Chyba słyszałem "spierdalaj"
Zgłoś
Avatar
Pawko1 2019-11-23, 14:43
dobry materiał do filmu o morderczej myszy.
Zgłoś