18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
blendziooh 2014-01-12, 13:55 246
Rzygam już tym krajem, tym nieudolnym szkolnictwem, korupcją, ogłupionym narodem.
Nie chcę przez to powiedzieć, że mam się za jakiegoś oświeconego, no ale jak stawiam siebie na tle ludzi, których jedynym celem jest zachlać mordę to jednak jestem ponad ich. Jeździmy wszyscy do Niemiec, UK, USA, dlaczego powiedzcie nie chcecie zrobić tego samego, a może nawet lepszego państwa u siebie w domu? Jedyne co potraficie to wbijać Cejrowskiemu czy Korwinowi czy Kolonko. Nie sztuką jest przyjmować wszystko jak leci, sztuką jest odnajdywać to co wartościowe w każdym z nich. Nie widzicie, że taki Korwin mówi to samo od kilkudziesięciu lat? Nawet jak któremuś z was nie podoba się coś o czym on mówi, to lepiej wybrać znowu PO, bądź PIS, który gówno się różni od tego poprzedniego?
Macie czelność nazywać się patriotami, a to ludzie którzy nie mają się za patriotów najwięcej rozmawiają z innymi i tłumaczą im pewne kwestie oraz przekonują do poglądów. Oglądamy telewizję, seriale, filmy, zachwycamy się filmikami z USA, z Australii, tym jakimi samochodami jeżdżą, na jakie wakacje latają, jakie mają spokojne i bezstresowe życie, a potem wracamy do naszej szarej rzeczywistości i tylko nawzajem na siebie plujemy jadem i zazdrościmy. Wstyd mi za ten kraj, że jako gówniarz chuja wiedzący o życiu już w tak młodym wieku mam tego kraju dosyć i planuję jak tchórz stąd spierdolić, bo nic nie wskazuje na to, że ludzie się zmienią. Polska będzie sobie żyć dalej socjalizmem, ceny będziemy mieli norweskie, bo już w Niemczech w marketach jest taniej po przeliczeniu na złotówki niż w Polsce (nie wszystko). Mam jedynie nadzieję, że ci wszyscy złodzieje z rządu jak i urzędnicy przyczyniający się do upadku polskich przedsiębiorstw kiedyś zostaną wsadzeni do więzienia z prawdziwego zdarzenia, gdzie będą musieli zarobić sobie na jedzenie a następnie odpracować to co ukradli albo oddać to co zniszczyli.
Niestety jedyne co mnie czeka w komentarzach to płytkie: "Nie podoba się to wypierdalaj".

gozdek napisał/a:

wszystko spoko, tyle gdyby nie unia to Polska dalej by była 3 światem, to ona w nas wpompowała ogromne pieniądze, dała ludziom dotacje, państwo by tego nam nie dało.. Dzięki temu możemy handlować z zachodem bez przeszkód i jeździć do pracy gdzie nam się podoba. I niech na unie nie narzekają osoby które są za granicą teraz.



Nawet nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz. UE jest potrzebna Polakom tylko do kombinowania jak tu najwięcej ukraść. Poza tym to nie jest tylko tak, że my "dostajemy". Oprócz dostawania również dajemy, a korzyści jest dużo mniej. Teraz nie możesz iść i otworzyć sobie przedsiębiorstwa, bo urzędnik z brukseli zakazał.
Nie możesz produkować zbyt dużo mleka, musisz je wylać, bo urzędnik zakazał. Jesteś ślepo zapatrzony w tą dobrą UNIĘ.
Poczytaj o krajach, które nie są członkami UE i jak u nich jest, UE nie jest do niczego nikomu potrzebna, nie miała ona być z założenia tym czym jest dzisiaj, chodziło o wolny przepływ handlu a teraz jest drugi ZSRR.

A skoro mówisz o krajach trzeciego świata, to zobacz sobie to i potem przestań odpowiadać głupoty:
youtube.com/watch?v=uEUfUQM77mM
Zgłoś
Avatar
Polaczek_biedaczek 2014-01-12, 13:55
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
g................k 2014-01-12, 14:02 3
soban2100 napisał/a:



Nawet nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz. UE jest potrzebna Polakom tylko do kombinowania jak tu najwięcej ukraść. Poza tym to nie jest tylko tak, że my "dostajemy". Oprócz dostawania również dajemy, a korzyści jest dużo mniej. Teraz nie możesz iść i otworzyć sobie przedsiębiorstwa, bo urzędnik z brukseli zakazał.
Nie możesz produkować zbyt dużo mleka, musisz je wylać, bo urzędnik zakazał. Jesteś ślepo zapatrzony w tą dobrą UNIĘ.
Poczytaj o krajach, które nie są członkami UE i jak u nich jest, UE nie jest do niczego nikomu potrzebna, nie miała ona być z założenia tym czym jest dzisiaj, chodziło o wolny przepływ handlu a teraz jest drugi ZSRR.

A skoro mówisz o krajach trzeciego świata, to zobacz sobie to i potem przestań odpowiadać głupoty:
youtube.com/watch?v=uEUfUQM77mM



nie pierdol bo u mnie w mieście na prawie każdym budynku, na każdym tunelu i drodze jest napisane "Współfinansowane przez Unie" firma w której pracuje handluje z Niemcami, jak się zatrudniałem to firma była w garażu i miała 20 pracowników, teraz jest 800 pracowników, każda hala produkcyjna i biurowiec było współfinansowane przez unie i to nie 20 czy 30% ale 75%, na każdej maszynie jest tabliczka "współfinansowanie" widzę już jak państwo by pomogło dla takiej firmy. W każdej firmie tak jest, pieniędzy których państwo daje do unii ty byś na pewno nie dostał
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-01-12, 14:10 60
gozdek napisał/a:

Współfinansowane przez Unie



A Unia bierze te pieniądze z kosmosu, a nie od nas.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2014-01-12, 14:12 6
gozdek napisał/a:



nie pierdol bo u mnie w mieście na prawie każdym budynku, na każdym tunelu i drodze jest napisane "Współfinansowane przez Unie" firma w której pracuje handluje z Niemcami, jak się zatrudniałem to firma była w garażu i miała 20 pracowników, teraz jest 800 pracowników, każda hala produkcyjna i biurowiec było współfinansowane przez unie i to nie 20 czy 30% ale 75%, na każdej maszynie jest tabliczka "współfinansowanie" widzę już jak państwo by pomogło dla takiej firmy. W każdej firmie tak jest, pieniędzy których państwo daje do unii ty byś na pewno nie dostał



Ale już o tym jak są marnowane pieniądze to nie wspomnisz? Przekręty przy budowie autostrad na niewyobrażalne kwoty, czy po prostu oszustwa. Sam miałem do czynienia z przekrętem na 90.000 euro i to zgadnij kto takie coś odjebał? Szkoła państwowa! Tak się robi biznes w Polsce.
Zawsze ktoś musi zapłacić na tą firmę o której wspomniałeś, za te drogi z tabliczkami. Jednym się odbiera aby dać drugim i to jest porażka tego systemu.
Zresztą takich przykładów są setki. Wejdź sobie na *pewien znany portal aukcyjny* aby kupić sobie gotowy biznesplan dzięki któremu dostaniesz dofinansowanie z kochanej UE.
Bez dotacji kogokolwiek też idzie świetnie prosperować i udowodniły to większość firm na świecie. Problem w tym, że UNIA bardziej przeszkadza niż pomaga.
Zgłoś
Avatar
adolfh 2014-01-12, 14:17 22
@gozdek
Gdyby po upadku komunizmu władzę w polsce przejął Koriwn, to w teraz niewiele brakowałoby nam do zachodu. No ale lewactwo się dorwało i jest jak jest.
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-01-12, 14:23 1
soban2100 napisał/a:



Ale już o tym jak są marnowane pieniądze to nie wspomnisz? Przekręty przy budowie autostrad na niewyobrażalne kwoty, czy po prostu oszustwa. Sam miałem do czynienia z przekrętem na 90.000 euro i to zgadnij kto takie coś odjebał? Szkoła państwowa! Tak się robi biznes w Polsce.
Zawsze ktoś musi zapłacić na tą firmę o której wspomniałeś, za te drogi z tabliczkami. Jednym się odbiera aby dać drugim i to jest porażka tego systemu.
Zresztą takich przykładów są setki. Wejdź sobie na *pewien znany portal aukcyjny* aby kupić sobie gotowy biznesplan dzięki któremu dostaniesz dofinansowanie z kochanej UE.
Bez dotacji kogokolwiek też idzie świetnie prosperować i udowodniły to większość firm na świecie. Problem w tym, że UNIA bardziej przeszkadza niż pomaga.



to że ludzie biorą w łapę to nie wina uni tylko ludzi:)) gdyby każdy był uczciwy to z unią czy bez było by dobrze. Za korupcje są zdecydowanie za niskie kary, dla człowieka który dopuści się korupcji powinien być zabierany cały majątek i prawo do pracy na odpowiedzialnym stanowisku, niech do końca życia żałuję co zrobił, on i jego rodzina powinna żyć w biedzie to by odstraszało.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2014-01-12, 14:27 55
zwiedziłem trochę Świata kiedy byłem młody i głupi i myślałem że służba w WP jest moim obowiązkiem na beznadziejnych misjach pokojowych straciłem zdrowie i kawałek ciała ale zawsze mne rozbawia jak to Polacy cisną beke sobie z np ciapatych(nie lubie chujów) że jebią kozy że mają szmaty na głowie a najlepsze w tym jest że taki ciapak nigdy by nie pozwolił na coś takiego w własnym Kraju byle podwyżka biletów jak w Brazylii i już tłumy ludzi na ulicy protestują! a w Polsce nic wieczne nic wsadzają Wam kij w dupę i kręcą tak mocno że aż szkoda gadać a Wy nadal chuja robicie pozwalacie na to aby w Polsce takie ścierwa jak rumuny dostawały mieszkania socjalnie gdzie normalna Polska rodzina żyje na 30metrach z grzybem na pół sciany pozwalacie na to aby unia Wam dyktowała co macie jeść i ile macie produkować! wielu z Was nie ma pojęcia o tym że kaska z unii nie jest za darmo bo jesteście w unii przejdz się po swoim mieście zobacz ile jest tabliczek:dofinasowanie z unii dzięki unii itp w chwili kiedy będziecie na tyle odważni i będziecie mieli w sercu miłość do Polski i powiecie ue wypierdalać ue Wam powie ok ale wszystko do czego Wam dokładaliśmy jest nasze i nagle się okaże że nie będziecie mieli nic bo wszystko w tym Kraju buduje unia a nie Polska! Dziwi mnie to że jesteście tak biernym Narodem który zachowuje się jak czarni niewolnicy nie robicie nic w kierunku tego aby żyło Wam się lepiej w własnym Kraju pozostajecie obojętni na afery korupcje na szczytach władzy gdzie powinniście a wręcz to jest Waszym obowiązkiem aby rozliczyć zdrajców Narodu! wiecznie tylko widzę kiedyś ich rozliczymy w wyborach odsuniemy ich od koryta a za każdym razem kiedy jest okazja jak sługusy pokornie głosujecie na jawnych złodzieji! kiedyś jeszcze się z Wami liczyli i ukrywali afery bo się bali dziś widzą że jesteście tak obojętni tak zastraszenie że już nawet nie liczą się z tym że afera wyjdzie na jaw chuj z tego że tak się stanie jak Wy Obywatele tego Kraju nic nie zrobicie śmieją się Wam prosto w twarz i plują na Was a wy pokornie spuszczacie głowę i idziecie dalej jak sługusy! najlepszym przykładem na to jak bardzo w Polsce mają na Was wyjebane jest np wypowiedz chuja sikorskiego który powiedział w wywiadzie że praca w Polsce jest dla JEGO kolegów z dyplomacji a zwykły Polak go nie obchodzi wywiad w TVP jakoś tydzień temu następnym przykładem jest to jak Was ruchają na czymś czego nie będzie nigdy atomowa elektorwnia w Polsce już dziś powstało wchuj spółek Państwowych w których fotele prezesów zajmują np chuj graś już macie nawet drużynę koszykarską atom coś tam a jeszcze nie wiecie gdzie zbudujecie elektownie...wiem że Was wkurwiam że Was nudzę że nie stawiam przecinków itp ale czy to jest aż tak ważne? nie bo właśnie tak to ma wyglądać jesteśmy szczuci na Siebie aby odwrócić naszą uwagę od tego co ważne żrecie się między sobą rodakami kto katolik a kto ateista żrecie się że górnicy idą na emerytury itp a prawda jest taka że to Wasza wina po pozwalacie na to właśnie biernością bo gdybyście mieli na tyle dumy honoru i odwagi już dawno byście to zmienili ale tego nie robicie i żrecie się byle się żreć a nie widzicie tego że np kościół ma dziś w posiadaniu ogromne połacie ziemi Polskiej że dostaje kamienice że są zwolnieni z podatków że mają emeryturę z Waszej kieszeni zamiast tą cała agresje wylewać na innych zwykłych ludzi przelejcie ją na tych którzy zgotowali Wam los a gwarantuje Wam że za 10-20lat Polska będzię potęgą musicie się zjednoczyć jak Naród nie patrzeć że ten Ślązak ten warszafiak musicie się stać jednym organizmem w którym widać miliony twarzy Polaków którzy chcą lepszego jutra! kiedy zaprzestaniecie walki między sobą i zjednoczycie się z mgły propagandy kłamstwa wyłoni się Wam prawdziwy wróg który dziś niszczy Wasz Kraj! mówię Wasz niestety bo Polska mnie zniszczyła i potraktowała jak śmiecia po latach służby więc by nie zdychać z głodu zostałem zmuszony do zmiany obywatelstwa jednak nadal żyję w Polsce tylko czekam na dzień w którym będę mógł powiedzieć to jest mój Kraj moja Polska bo będę wiedział że mam wpływ na jej kształt nie tak ja dziś....
Zgłoś
Avatar
Halibut 2014-01-12, 14:31 21
gozdek napisał/a:



nie pierdol bo u mnie w mieście na prawie każdym budynku, na każdym tunelu i drodze jest napisane "Współfinansowane przez Unie" firma w której pracuje handluje z Niemcami, jak się zatrudniałem to firma była w garażu i miała 20 pracowników, teraz jest 800 pracowników, każda hala produkcyjna i biurowiec było współfinansowane przez unie i to nie 20 czy 30% ale 75%, na każdej maszynie jest tabliczka "współfinansowanie" widzę już jak państwo by pomogło dla takiej firmy. W każdej firmie tak jest, pieniędzy których państwo daje do unii ty byś na pewno nie dostał



Myślałem, że jesteś trollem ale jednak jesteś debilem więc muszę odpowiedzieć na te bzdury.

1. dotacje unijne.
Unia daje nam pieniądze, które pochodzą z naszych podatków. Z tą różnicą, że kiedyś państwo zabierało nam pieniądze, zabierało część dla siebie i dawało ludziom. Teraz jest gorzej bo państwo nam zabiera pieniądze, przekazuje do unii, która zabiera więcej pieniędzy (w końcu biurokracja europejska jest droższa) i unia wtedy daje nam nasze pieniądze jako dotacje.

Według niektórych źródeł JESTEŚMY PŁATNIKIEM NETTO! Czyli więcej wpłacamy niż dostajemy, a jeśli nie to już niebawem będziemy.

Ciekawostką jest tylko to, że unia bardzo dużo pieniędzy wydaje na reklamowanie się, widać, że debile jak gozdek łykają tę propagandę.

Kolejną sprawą jest to, że dotacje szkodzą gospodarce. Prosty przykład. Istnieje grupa firm specjalizująca się w pewnych usługach. Nagle na rynku pojawia się nowa firma z tego samego segmentu, która otrzymuje dotacje i dzięki temu jej usługi są tańsze. Wtedy reszta firm bankrutuje... . Dotacje niszczą konkurencje, niszczą wolny rynek.

Następnym argumentem przeciwko dotacjom jest biurokracja. Ta jawna, która zabiera nam 40% pieniędzy (Noblista z dziedziny ekonomii Milton Friedman zbadał, że pieniądz publiczny ma efektywność tylko 60%!!! reszta jest przejadana lub źle inwestowana!) ale też istnieje kosztowna biurokracja utajona. Biurokracja utajona istnieje po stronie przedsiębiorców, są to wszystkie panie Ewy księgowe, które muszą zostać zatrudnione do obsługi dotacji w samych firmach. Takie księgowe też nie wytwarzają PKB więc w ogóle nie przyczyniają się do wzrostu zamożności państwa.

Tak więc gozdek pedale. Dotacje są złe! Potwierdzi to kurwa nawet NRD gdzie wpompowano 900 mld marek i nic im to nie pomogło. Potwierdzi to nawet jebana Hiszpania, która 400 lat temu naprzywoziła praktycznie za darmo tony złota z Ameryki Południowej i zbankrutowała.

2. handel

Jedyne co unia robi to zabrania nam handlować. Kiedyś przynajmniej mogliśmy handlować ze wschodem jak tylko chcieliśmy, teraz jesteśmy uzależnieni od tego co nam powie unia. Zresztą Szwajcaria nie jest w unii a jakoś może handlować z całą Europą jak tylko chce...

Sumując mój wywód Polska razem z całą tą jebaną unią upada... kiedyś Europa była bogata, był tu przemysł, podbijała cały świat. Teraz przez jebaną unie wyprzedzają nas nie tylko USA i Chiny ale już niedługo nawet Indie i Brazylia.
Zgłoś
Avatar
uthero 2014-01-12, 14:31 1
cejrowski to gej
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-01-12, 14:37 1
Halibut napisał/a:



Myślałem, że jesteś trollem ale jednak jesteś debilem więc muszę odpowiedzieć na te bzdury.

1. dotacje unijne.
Unia daje nam pieniądze, które pochodzą z naszych podatków. Z tą różnicą, że kiedyś państwo zabierało nam pieniądze, zabierało część dla siebie i dawało ludziom. Teraz jest gorzej bo państwo nam zabiera pieniądze, przekazuje do unii, która zabiera więcej pieniędzy (w końcu biurokracja europejska jest droższa) i unia wtedy daje nam nasze pieniądze jako dotacje.

Według niektórych źródeł JESTEŚMY PŁATNIKIEM NETTO! Czyli więcej wpłacamy niż dostajemy, a jeśli nie to już niebawem będziemy.

Ciekawostką jest tylko to, że unia bardzo dużo pieniędzy wydaje na reklamowanie się, widać, że debile jak gozdek łykają tę propagandę.

Kolejną sprawą jest to, że dotacje szkodzą gospodarce. Prosty przykład. Istnieje grupa firm specjalizująca się w pewnych usługach. Nagle na rynku pojawia się nowa firma z tego samego segmentu, która otrzymuje dotacje i dzięki temu jej usługi są tańsze. Wtedy reszta firm bankrutuje... . Dotacje niszczą konkurencje, niszczą wolny rynek.

Następnym argumentem przeciwko dotacjom jest biurokracja. Ta jawna, która zabiera nam 40% pieniędzy (Noblista z dziedziny ekonomii Milton Friedman zbadał, że pieniądz publiczny ma efektywność tylko 60%!!! reszta jest przejadana lub źle inwestowana!) ale też istnieje kosztowna biurokracja utajona. Biurokracja utajona istnieje po stronie przedsiębiorców, są to wszystkie panie Ewy księgowe, które muszą zostać zatrudnione do obsługi dotacji w samych firmach. Takie księgowe też nie wytwarzają PKB więc w ogóle nie przyczyniają się do wzrostu zamożności państwa.

Tak więc gozdek pedale. Dotacje są złe! Potwierdzi to kurwa nawet NRD gdzie wpompowano 900 mld marek i nic im to nie pomogło. Potwierdzi to nawet jebana Hiszpania, która 400 lat temu naprzywoziła praktycznie za darmo tony złota z Ameryki Południowej i zbankrutowała.

2. handel

Jedyne co unia robi to zabrania nam handlować. Kiedyś przynajmniej mogliśmy handlować ze wschodem jak tylko chcieliśmy, teraz jesteśmy uzależnieni od tego co nam powie unia. Zresztą Szwajcaria nie jest w unii a jakoś może handlować z całą Europą jak tylko chce...

Sumując mój wywód Polska razem z całą tą jebaną unią upada... kiedyś Europa była bogata, był tu przemysł, podbijała cały świat. Teraz przez jebaną unie wyprzedzają nas nie tylko USA i Chiny ale już niedługo nawet Indie i Brazylia.



to zapierdalaj na ulice i protestuj kto Ci broni?? a nie jesteś zwykłą ciotą co boi się wstać od komputerka, przykre ale pierdolisz jak jest źle i tylko pierdolisz bo coś to zmieni.. jedź do Chin i tam żyj sobie, dla mnie w Polsce jest dobrze, zarabiam konkretne pieniądze mam mieszkanie i się nie stresuje i nie mam bólu dupy. Jaki to cały świat jest zły ojojoj. Żałosny typ
Zgłoś
Avatar
Raziel91 2014-01-12, 14:40 2
gozdek napisał/a:



nie pierdol bo u mnie w mieście na prawie każdym budynku, na każdym tunelu i drodze jest napisane "Współfinansowane przez Unie" firma w której pracuje handluje z Niemcami, jak się zatrudniałem to firma była w garażu i miała 20 pracowników, teraz jest 800 pracowników, każda hala produkcyjna i biurowiec było współfinansowane przez unie i to nie 20 czy 30% ale 75%, na każdej maszynie jest tabliczka "współfinansowanie" widzę już jak państwo by pomogło dla takiej firmy. W każdej firmie tak jest, pieniędzy których państwo daje do unii ty byś na pewno nie dostał



Nikt jeszcze nigdy nie dał nikomu nic za darmo, prędzej czy później unia weźmie co swoje w ten czy inny sposób.

Unia europejska jest jak diler narkotykowy który daje dzieciakom darmowe działki żeby się uzależniły. Sam znam wiele firm które źle zarządzane dawno by już upadły ale ze względu na dotacje przedłużają tę agonię i pochłaniają coraz to więcej pieniędzy. Uzależniając polską gospodarkę od dotacji Unia weszła w posiadanie karty przetargowej wymuszającej uległość Polski w stosunku do interesów niemiec czy Francji.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2014-01-12, 14:41 11
gozdek napisał/a:



to zapierdalaj na ulice i protestuj kto Ci broni?? a nie jesteś zwykłą ciotą co boi się wstać od komputerka, przykre ale pierdolisz jak jest źle i tylko pierdolisz bo coś to zmieni.. jedź do Chin i tam żyj sobie, dla mnie w Polsce jest dobrze, zarabiam konkretne pieniądze mam mieszkanie i się nie stresuje i nie mam bólu dupy. Jaki to cały świat jest zły ojojoj. Żałosny typ



Tobie jest dobrze i dlatego to ci daje prawo do srania na to wszystko i masz wyjebane? Tobie jest dobrze, pomyśl o swoich dzieciach, a potem o dzieciach swoich dzieci. Czy każdy będzie miał dobrze w Polsce? A co jak ciebie zabraknie, to co? To wtedy zostaną z chujem w dupie.
Nasi dziadkowie i nasi starzy przyczynili się do obecnej sytuacji, dlatego my młodzi musimy to po was kurwa sprzątać, bo wy już macie wyjebane i tylko czekacie na emerytury. Jebać młodych nie?
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2014-01-12, 14:56
Co do dzialalnosci Unii proponuje przeczytac ksiazke ,,HITMAN Wyznania ekonomisty od brudnej roboty" Perkinsa, gosciu opisuje sytuacje z lat 70, gdzie CIA wraz z korporacjami niszczyla ekonomicznie kraje ameryki poludniowej. Analogiczna sytuacja jest w EU z unia... Wszystkie te pozyczki, ktorych nikt nie da rady splacic sluza tylko do zwiekszenia wladzy w danym kraju, powodujac znaczne zubozenie spoleczenstwa.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2014-01-12, 15:01 3
gozdek jesteś typowym cwelem a nie Polakiem za czasów świetności Polski czyli przed 2 wojną światową dostał byś buty na mordę! typowe zachowanie polaczka nie mylic z Polakiem! ja mam mi starcza to chuj w dupę innym co nie mają i nawet gównem byś sie obsmarował byle mieć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie