18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:41
Avatar
K................k 2010-06-03, 21:54 1
Hehehe, ale jest strach przed zwycięstwem Kaczyńskiego w wyborach. A podobno to oszołom, nic nie wart politycznie... więc czego tu się bać?

Kampania wyborcza, czy raczej anty-wyborcza, kwitnie na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
peniseusz 2010-06-03, 22:06 4
materiał dobry whuj! KKK i słońce peru
no kurwa! i ludzie to kupowali
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2010-06-04, 0:04
WoW w Polsce żyło się lepiej niż u mudżinów
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-06-04, 0:28
Nie no koleś idealnie naśladuje słynnego lektora Nawet tak jak on dokładnie wymawia każdą literkę zdania

Słońce Peru!

Heh i fajnie, że koleś porusza sprawę tego, że PO oddało wydobycie gazu amerykańcom Takie działanie w firmach jest prawnie karane, ale spoko

BTW nie mogę się doczekać jakiś zjebów, którzy zaczną się spierdalać, że ten film to PiSowa propaganda Na pewno się taki oszołom trafi.
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-06-04, 0:40
Nieeeno, jak można obrażać w tak szyderczy sposób Donka? Przecież to mowa nienawiści i PiSowski jad! Zobaczycie, gajowy wygra i zrobi z wami porządek faszystowscy jątrzyciele! Jak pan marszałek gajowy wygra, to zobaczycie, woda spłynie do morza i skończą się śmiechy z tuskowych cudów!
Zgłoś
Avatar
mackie 2010-06-04, 0:56 2
dla mnie porównanie obecnego rządu z propagandą lat 50tych jest w chuj chybione. wystarczy natomiast włączyć wiadomości tvp1 lub pospieszlsiego aby zasmakować bolszewickej dialektyki w najgorszym wydaniu.
Zgłoś
Avatar
johny87 2010-06-04, 0:58 7
Magik2501 napisał/a:


Heh i fajnie, że koleś porusza sprawę tego, że PO oddało wydobycie gazu amerykańcom



jak polacy nie potrafia wydobywac tego gazu to co? ma dalej lezec pod ziemia i sie konserwowac? O.o
pomysl zanim cos napiszesz - amerykance dadza technologie i beda go wydobywac, ale to dalej jest nasz gaz.

czasy "co znalazlem to moje" albo "co sam wykopie to moje" sie dawno skończyly -.-
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-06-04, 9:41 2
johny87 - nie no, masz rację, po co ma się marnować, skoro Amerykanie mogą sobie na tym zarobić. Z tego, co czytałem, przygotowanie odpowiedniej technologii przez polskie firmy jest kwestią kilku lat i wtedy mielibyśmy dla polskiej gospodarki nie 1% zysku, a powiedzmy 70% (odliczając koszta technologii). Jest różnica?
Zgłoś
Avatar
woland 2010-06-04, 10:16
Jak to się dzieje, że w internecie jest tyle poparcia dla pisu, a jak patrzy się na sondaże, czy wyniki ostatnich wyborów, to jest ich dużo mniej? chyba znam odpowiedź. Otóż elektorat pisu to w większości nieudacznicy, którzy nie pracują(ciężko po podstawówce) i mają dużo czasu na tego typu śmieszną propagandę. A hasła typu słońce peru już się znudziły. Wolę słońce peru niż kolejnego kartofla.

Kolejnego bo z poprzedniego zrobiło się puree
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-06-04, 11:17
johny87 - a to tak wiele marzyć o rządzie, który zamiast oddawać prawo do wydobycia za JEDEN procent wartości sam będzie go wydobywał i miał STO procent? Amerykańce mają technologię, ale wbrew pozorom Polacy to też mocno odkrywczy naród (ścigaliśmy się z Japońcami w kwestii wynalezienia laseru, mało brakło a byśmy wygrali i byłaby tu teraz Japonia (tylko biała) a na Okinawie itp Polska (tylko w dodatku skośna), także myślę, że bez problemu dalibyśmy radę ten gaz samemu wydobyć.
No ale jak rządzi PO, a do wyboru mamy jeszcze PiS i SLD to ten kraj nie ma prawa się rozwijać.
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-06-04, 11:43
Problem z łupkowym gazem, jest taki, że ta technologia jest jeszcze w powijakach, a złoża w Polsce mogą być przeszacowane dwudziestokrotnie. Pewne patenty i tak musielibyśmy kupić. Ale Odpuszczenie tematu to typowe dla Donka. Nie chce niczego spierdolić, więc sie niczego nie tyka. Ale to jest zachowanie cipki a nie męża stanu.
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2010-06-04, 11:47 3
i chuj. Lepszy Kaczyński niż Komorowski. Pierdolony przyjaciel putina i eurocweli

Zgłoś
Avatar
verial18 2010-06-04, 12:08
Kurwa komuchy jebane, taka Polska bedzie jak bedziecie na komuchow glosowac! Zdrajcy Narodu
Zgłoś
Avatar
suchy777 2010-06-04, 12:46 1
verial18, Marian Paździoch - oto przykład wyborcy PiS. Sami sobie robicie opinię.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie