18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Materiał własny. Znajoma kiedyś podesłała od siebie z pracy.

Zarys historyczny: Ta co pierwsza łapy wyciągnała dostała odmowe sprzedaży alkoholu od drugiej.

Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-08-24, 6:29 1
A druga biega jak pojebana i nie wie co ma robić.Sprawdz lepiej, czy Twoja kolezaneczka nie ma żadnej niespodzianki w gaciach.
Zgłoś
Avatar
Paxiel 2022-08-24, 6:40 1
Generalnie, nie ładnie babcie bić. Pewnie ją babcia biła jak mała była. Trochę nieadekwatne zachowanie , za liścia połamać kolanem nos staruszce. Ja wiem, że zaczeła i że staruszka pijana, ale normalny człowiek to by dokonał trzeźwej kalkulacji. Jak dla mnie to ta typiara co kopneła babcie kolanem w ryj albo naćpana albo pojebana albo jedno i drugie.
Niezły materiał.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-08-24, 7:25
zawsze mówię, że nie ma to jak starszy brat, dziewczę z autopsji wie jaka technika jest jebencia kolanem
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-08-24, 7:28 15
Ostatni raz tak się uśmiałem jak mi się sznurek od herbaty urwał...
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-08-24, 7:48
Odpowiedziała za to, że z kolanka wjechała? Czy może szef ją po dupie podrapał i jeszcze zapłacił premię extra?
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-08-24, 8:01
FFresfmarket to taki format Żabki, który zniknął (został wycofany) jakieś 8 lat temu. na ostatniej scenie widać ekran na którym ktoś robi w żabce zamówienie. Ta wersja programu do zamówień powstałapóźniej, więc to nie freshmarket tylko żabka
Zgłoś
Avatar
gixi 2022-08-24, 8:36 3
Karboksylator napisał/a:

FFresfmarket to taki format Żabki, który zniknął (został wycofany) jakieś 8 lat temu. na ostatniej scenie widać ekran na którym ktoś robi w żabce zamówienie. Ta wersja programu do zamówień powstałapóźniej, więc to nie freshmarket tylko żabka



Fresh zniknął w 2019...
Zgłoś
Avatar
roxster 2022-08-24, 9:20 7
Ładne kolanko
Zgłoś
Avatar
FredFucks 2022-08-24, 9:53 18
Paxiel napisał/a:

Generalnie, nie ładnie babcie bić. Pewnie ją babcia biła jak mała była. Trochę nieadekwatne zachowanie , za liścia połamać kolanem nos staruszce. Ja wiem, że zaczeła i że staruszka pijana, ale normalny człowiek to by dokonał trzeźwej kalkulacji. Jak dla mnie to ta typiara co kopneła babcie kolanem w ryj albo naćpana albo pojebana albo jedno i drugie.
Niezły materiał.



A twoim zdaniem miała dać się lać po mordzie pijanej babie? Z kimś pijanym i agresywnym nie ma dyskusji, bo alkohol już dawno wyłaczył im rozsądek i zdolność przyjmowania racjonalnych arrgumentów. Jak wytrzeźwieje ze złamanym nosem, to się może czegoś nauczy.
Zgłoś
Avatar
kogut117 2022-08-24, 11:01 1
15 kl/s, srał pies rodo
Zgłoś
Avatar
Alchemik 2022-08-24, 11:04 2
Paxiel napisał/a:

Generalnie, nie ładnie babcie bić. Pewnie ją babcia biła jak mała była. Trochę nieadekwatne zachowanie , za liścia połamać kolanem nos staruszce. Ja wiem, że zaczeła i że staruszka pijana, ale normalny człowiek to by dokonał trzeźwej kalkulacji. Jak dla mnie to ta typiara co kopneła babcie kolanem w ryj albo naćpana albo pojebana albo jedno i drugie.
Niezły materiał.



Już wiemy kto nagrywa materiały z gołymi siusiakami na harda
Zgłoś
Avatar
bartzt 2022-08-24, 11:36 5
heh, zabawnie, dawno temu miałem wrzucić ten film ale bałem się, że w sumie komuś smrodu narobię. Materiał faktycznie z Żabki, dostałem go wprost od właściciela. Historia z alkoholem prawdziwa, nastukana baba chciała kupić alkohol po godzinach pracy sklepu i się rzucała
Zgłoś
Avatar
barkon111 2022-08-24, 11:50
superwoman superkolano
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-08-24, 12:57
W afryce sobie nie radzą. W u.s.a sobie nie radzą. Ale tu i tu to wina białego człowieka.
Zgłoś