18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
C................l 2012-01-31, 19:48 7
Ludzie odpuście sobie politykę na sadolu bo zamienicie to forum w forum wyborczej bądź też jakiegoś gościa niedzielnego czy innego chuja.

Ponieważ ostatnio ~Angel wykazał pustką między uszami i dał mi warna za "dalaj wypier"
to dla autora wątku mam to:


jak by nie zadziałał to spróbuj ten:
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-31, 20:08 5
A mi się wydaje, że potrzebny jest drugi Piłsutski, drugi przewrót majowy i drugi proces brzeski. I niech stulą pyski jebane lewaki i euro-śmiecie. Obóz Sanacji i jego działania znam z opowieści pradziadka, który mówił, że przed rokiem 26. w Polsce rządziły sprzedajne kurwy, cukier i benzyna były horrendalnie drogie i szalała inflacje. Jeśli dodać do tego manipulujące ludźmi media to mamy wypisz wymaluj dzisiejszą Polskę. Po roku od przejęcia władzy przez piłsudczyków gospodarka wróciła do normy, mieliśmy w końcu sprawne władze. Niestety nie wiedziałbym tego gdybym słuchał tylko tego co mówią w szkole. Moja nauczycielka historii określała Piłsudskiego jako wulgarnego chama. W sumie nic dziwnego. Kobieta po 2 rozwodach, jej syn to pedał i jeszcze chwaliła się swoimi zagranicznymi podróżami za czasów komuny, a wiadomo kogo w tamtych czasach puszczali. Właśnie takie nowotwory trawią naszą tożsamość narodową. Młodzieży miesza się w głowach już w szkole i uczy chorych postaw. W każdym innym kraju czy to Francja, czy Rosja patriotyzm jest podstawą w nauczaniu, a u nas hoduje się zgraje wyzwolonych, beznarodowościowych pedałów i stada tępych osiłków mających robić za tanią siłę roboczą. Mam nadzieje, że nie jest jeszcze tak źle z tym narodem i władzę odzyskają w końcu patrioci.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-01-31, 20:09 70
jatsko napisał/a:

A mi się wydaje, że potrzebny jest drugi Piłsutski, drugi przewrót majowy .



oż ja pierdolę..
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-31, 20:16 3
kurwa, jatsko... rozumiem, że miałeś na myśli Piłsuckieko? chociaż w sumie jakiej myśli...

Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-31, 20:20
Conscribo, co, on nie był w maju?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-31, 20:24
@up
Tak samo rewolucja październikowa była w listopadzie, a wojna stuletnia trwała 116 lat
Zgłoś
Avatar
DarK64 2012-01-31, 20:54 8
Cytat:

rozumiem, że miałeś na myśli Piłsuckieko?


Cytat:

miałeś na myśli Piłsuckieko?


Cytat:

na myśli Piłsuckieko?


Cytat:

Piłsuckieko?



Piłsuckiego ...
Zgłoś
Avatar
ijo_ijo 2012-01-31, 21:04 2
Piłsótskiego Jana gamonie!!
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-31, 21:06
BongMan napisał/a:

Tak samo rewolucja październikowa była w listopadzie, a wojna stuletnia trwała 116 lat



Nawet jakbym chodził do szkoły, to i tak bym nie pamiętał.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-01-31, 21:15 1
DarK64 napisał/a:



Piłsuckiego ...



kolega widzę postów wszystkich nie czyta i ironii nie łapie
Zgłoś
Avatar
C................l 2012-01-31, 21:19 3
jatsko - władzę odzyskają patrioci? Kim dla ciebie jest patriota? Masz na myśli jakiegoś idiotę co ma swastykę na czole, czy może kaczke, który już dawno powinien być hospitalizowany w tworkach i polskę ma w dupie bo ważniejszy jest smoleńsk, a może sobecka, która oddała by Polskę w ręce Rydzola o samym Rydzolu już nie wspominając.
Ubolewam nad tym ale prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach większym polskim patriotą jest czarnuch co przyjechał z afryki i dostał obywatelstwo niż polak taki jak ty. Taki czarnuch przynajmniej szczerze kocha ten kraj i chce w nim żyć w spokoju.

A co do Piłsudskiego to biedak się w grobie przewraca bo po położyli mu obok nic nie znaczącego kartofla, który udawał patriotę.
Zgłoś
Avatar
jabbo 2012-01-31, 21:27
pielęgniarka do pacjenta w szpitalu:
- czy życzy pan sobie kaczkę?
- tak ... i od zajebania frytek
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-31, 21:50 3
Cytat:

jatsko - władzę odzyskają patrioci? Kim dla ciebie jest patriota? Masz na myśli jakiegoś idiotę co ma swastykę na czole,



ahh ta proeuropejska propaganda...

edit: a kaczynski to chuj nie patriota, zeby potem nie bylo
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-31, 21:56
DarK64 napisał/a:



Piłsuckiego ...



nie, nie. Na bank Piłsuckieko!

Kurwa ja już nie wiem, to na serio jest? to się kameruje? patrioci...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie