18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Taki tam wiatr w Warsiawie
WeedLover • 2016-06-18, 13:23
I wyjdź tu na spacer po piwo.





I serwer sadola, na wszelki wypadek.

ukryta treść

Zgłoś
Avatar
Szmicer 2016-06-18, 13:25 6
w czym kurwa?
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2016-06-18, 13:26 9
Szmicer, Warsiawa to bardziej zburaczona Warszawa.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2016-06-18, 13:29 6
Wy tam w tej warszawce to wszystko chcecie mieć lepsze,większe,ładniejsze.Nawet wiater. Się wie,warszawka.
Zgłoś
Avatar
Exias 2016-06-18, 13:49 8
skąd się bierze ten hejt wszechobecny na Warszawę?
Zgłoś
Avatar
krycholek1789 2016-06-18, 14:13 9
Szkoda ze tego burdelu z wiejskiej nie wywialo.
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2016-06-18, 14:21 1
Ogrodzić, tylko szczelnie i wtedy wody do pełna !
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2016-06-18, 14:46 57
Exias napisał/a:

skąd się bierze ten hejt wszechobecny na Warszawę?



Myślę, że z tego, iż niektórym słoikom, które przyjechały z Zadupia Wielkiego bo chyba tylko 7% to ludność rdzenna, lęgną się pierdy w dupie z którymi nie ma co zrobić. Na swoim Zadupiu był nikim, przyjechał do stolicy i nagle światowy człowiek, jak się to mówi; człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy, to też kłania się: arogancja, prostactwo, wyimaginowane poczucie wyższości itp. Jak to ktoś mówił... rekiny biznesu, które w mzk napierdalają jakie to dile za sto tysi robią, a jak wysiądą to znów są nikim, albo z znajomymi wpierdalają sushi a w mieszkaniu chińskie z torebki. Jak gdzieś, ktoś drze ryja to zazwyczaj jest słoik z warszafki, a dokładniej z Zadupia Wielkiego.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2016-06-18, 14:48 230
Exias napisał/a:

skąd się bierze ten hejt wszechobecny na Warszawę?



A już ci powiem skąd. Warszawa była kiedyś pięknym miastem, ale została zrównana z ziemią podczas wojny. Większość ludzi, którzy tam mieszkali, straciło domy, zostali wygnani, zabici. Przyszła komuna i wywłaszczyła wszystkie grunty w stolicy. Zaczęto sprowadzać do Warszawy wszelkie chłopstwo i pospólstwo, żeby odbudowywali stolicę, a potem pozwolono im tam zamieszkać. Do tego osiedliła się tam cała partyjna wierchuszka, zaimportowana nam z moskwy. Zdrajcy, kurwy i złodzieje. Odbudowano to miasto w nieznośnym, antyludzkim stylu socrealistycznym, tworząc getta blokowisk dla wieśniaków. Jak nastał "kapitalizm", Warszawa najbardziej skorzystała na przemianach, kiedy reszta kraju często ponosiła wysokie koszty transformacji. Na gówno ze wschodu nałożono gówno z zachodu i tak za stolicę mamy piękny torcik z gówna, gdzie wisienką jest symbol uciemiężenia, pałac o ironio "kultury i nauki".

To co teraz tam mieszka oprócz jeszcze większej ilości poszukujących szczęścia wieśniaków/słoików, to potomkowie komuny, politykierzy, resortowe dzieci, pożal się boże celebryci i cała masa ludzi, których pradziadowie jeszcze 150 lat temu nie mieli żadnych praw i ganiali po polu u ruskiego pana (uwłaszczenie chłopów 1864). No i jak to zwykle bywa, głupi nie wie, że jest głupi, tak Warszawiacy są butni i uważają się za lepszych od innych. Nie jestem jakimś monarchistą, elitarystą, pochodzenie i przodkowie nie muszą mieć znaczenia (aczkolwiek zazwyczaj mają, niedaleko pada jabłko od jabłoni), każdy człowiek jest równy i wolny. No ale Warszawie słoma z butów mocno wystaje i nikt nie stara się tego zmienić.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-06-18, 15:40 3
Nagraj film jeszcze jak w lato jest 35*C bo to NISAMOWITE ,że istnieją burze i ulewy.
Filmy stawiam ,że nagrane przez słoiki co kurwa zdziwione ,że w mieście coś takiego się dzieje.

Też znałem taką jedną co wynajmowała ode mnie mieszkanie w warszawie. Na fejsa wrzucała filmik z niesamowitego zjawiska gdzie podczas deszczu woda spada w dół schodów do metra.
Tam gdzie mieszkała to woda spływała jej do szamba a tutaj w warszawie za sprawą niewyobrażalnych sił fizycznych woda spływa w dół metra.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-06-18, 15:44 3
na momencie ze słonecznej pogody zrobił się tajfun i przez piętnaście minut deszcz taki, że wycieraczki nie dawały rady zbierać, wiatr tak gwałtowny, że wywalał drzewa. Drzewa zajebiście duże połamane leżały na jezdni, nawet widziałem że latarnia się wyjebała na zaparkowany samochód. Akurat wracałem z roboty i trasę którą zwykle pokonuje w 30 min jechałem 2,5h, bo wszędzie leżały wyjebane drzewa i się porobiły korki. Jedynym pocieszeniem było patrzenie na ludzi, którzy stali na przystanku bez wiaty jak tak akurat pizgało
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2016-06-18, 16:18 8
Ludzie nigdy na oczy tornada nie widzieli i się nazewnictwo im pierdoli...
Zgłoś
Avatar
doopa 2016-06-18, 17:41 3
moim zadanie to się nazywa szkwał
Zgłoś
Avatar
Poooziomki 2016-06-18, 17:51
Piękny Down Burst
Zgłoś
Avatar
Oponka 2016-06-18, 21:42 2
palmę wyrwało?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie