18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
panar3 2024-04-12, 22:50 25
No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pierdolą jak tamtejsze policmajstry.
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2024-04-12, 22:55 143
18 strzałów ostrzegawczych uspokoiło typa.
Zgłoś
Avatar
JanXXIV 2024-04-12, 22:56 58
Haha "Ow, oh god, really"
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-12, 22:58 28
panar3 napisał/a:

No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pierdolą jak tamtejsze policmajstry.



Co ty pierdolisz? Filmów się naoglądałeś i coś nie pasuje?
Zgłoś
Avatar
pfefe 2024-04-12, 23:01 35
panar3 napisał/a:

No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pierdolą jak tamtejsze policmajstry.


To nie policjant tylko ochroniarz. A amunicję mają gównianą po to żeby nie przestrzeliwać wszystkiego na wylot i nie zabijać postronnych ludzi na lini strzału np stojących za bandytą.
Zgłoś
panar3 napisał/a:

No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pierdolą jak tamtejsze policmajstry.



Dokładnie. Zamiast z pistoletem to z DSzK powinien wjechać na robotę
Zgłoś
Avatar
Loczyslaw 2024-04-12, 23:25 24
Zgłoś
Avatar
Adamsadistic 2024-04-12, 23:25 7
Pewnie jakby miał większy magazynek to by i dwa wystrzelał bo nie wiadomo co ziomek ma we krwi
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-04-13, 0:22
na początku myślałem że to Rutkowski
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-13, 0:30 27
Żaden gangus, po prostu klient, co za bardzo przykozaczył. Tak wyglądają skutki swobodnego dostępu do broni. Ochroniarz musi wpakować w delikwenta dla własnego bezpieczeństwa cały magazynek zanim ten zrobi to samo.
Podobnie gangus. Zastrzeli cię prewencyjnie zanim ty sięgniesz po klamkę. Zajebiście, nie? Uczcie się, dzieciaki. Dostaniecie broń do łapy i skończycie jak on.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-04-13, 0:31 1
Nie był sam Na koniec wołał biliego
Zgłoś
Avatar
Oker_walker 2024-04-13, 0:34 17
Zasada jest taka że wyciągając broń masz być gotowy do oddania strzalu/cios a nie pajacowania a to filmik instrukta
Żowy jak tego nie robić.
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-04-13, 0:45 19
Oker_walker napisał/a:

Zasada jest taka że wyciągając broń masz być gotowy do oddania strzalu/cios a nie pajacowania a to filmik instrukta
Żowy jak tego nie robić.



Dokładnie - wyciągasz broń = po to, żeby jej użyć, a nie żeby powiększać sobie ego/fiuta.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2024-04-13, 1:03 36
TwójCzarnyPan napisał/a:

Żaden gangus, po prostu klient, co za bardzo przykozaczył. Tak wyglądają skutki swobodnego dostępu do broni. Ochroniarz musi wpakować w delikwenta dla własnego bezpieczeństwa cały magazynek zanim ten zrobi to samo.
Podobnie gangus. Zastrzeli cię prewencyjnie zanim ty sięgniesz po klamkę. Zajebiście, nie? Uczcie się, dzieciaki. Dostaniecie broń do łapy i skończycie jak on.



Glupoty piszesz. Gdyby gosc nie wyjal pistoletu, to nic by sie nie stalo, najwyzej dostalby pala po plerach, a od tego sie nie umiera zazwyczaj. Jak siegasz po bron, to tylko, zeby jej uzyc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie