18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
bovski 2012-11-19, 18:26 1
Poprzepraszajmy jeszcze trochę za Jedwabne, bo mało.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-19, 18:40
Jak taki szacunek okazują obrzędom to czemu nie popierdalają w turbanach jak widzą się z arabami, nie nakładają bambusowej słomki na kutasa jak widzą się z indianami albo nie każą swojej towarzyszce malować czerwonej kropki jak spotykają się z hindusami? Ja jakoś nigdy nie widziałem żyda który respektuje Jezusa na krzyżu więc ich religii też nie ma podstaw by szanować i jarmułki przywdziewać. Powyższe osoby to żydzi. Z tym, że tusk to dodatkowo agent niemiecki. Najlepsze jest to, że pierwsze zdjęcie pochodzi z 2001 roku z chwili gdy kwaśniewski pierw paradował jak to żyd w tym naleśniku a potem go zdjął i przepraszał jako polak i rzecznik wszystkich polaków za rzekomą i nieudowodnioną zbrodnię w Jedwabnem.
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-11-19, 18:49
Kawagawa napisał/a:

Tzn, wiecie co... Sam fakt że ktoś ma zdjęcie w kipie nie oznacza że jest Żydem, jak się idziesz modlić z Żydami lub uczestniczyć nawet w jakiś taki bierny sposób w ich uroczystościach o charakterze religijnym- zakładasz jarmułkę grzecznościowo.

Sam pewnie mam kilka przynajmniej takich zdjęć a Żydem nie jestem.....

Więc bym uważał na wyciąganie pochopnych wniosków.



no to obejrzyj sobie ten film i przestań się łudzić

/watch?v=0IF9y5d5fe8

Izaak Stoltzman znany jako schorowany na dolegliwość filipińską Alek Kwaśniewski agent sowiecki KGB syn zbrodniarza NKWD
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-19, 18:53 4
Cytat:

Prawda jest taka, że większość naszego rządu to ludzie pochodzenia żydowskiego lub ludzie, którzy z własnej woli pucują kolbę żydostwu.



No popatrz, a ja naiwny myślałem, że klerowi katolickiemu.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-19, 18:53 1
Cytat:

@pakicito: skąd wiesz, że on o Kaczyńskim pisze, a nie np. o Zawiszy? Nooo, podpadłeś.


a który przywódca opozycyjnej partii jest pierdolnięty?
Zgłoś
Avatar
Autor 2012-11-19, 19:05 4
@kawagawa a propos grzeczności: o zakładaniu jarmułek mam takie samo zdanie jak Donnie o tradycji zdejmowania butów
Zgłoś
Avatar
Koli 2012-11-19, 19:05
Po chuj oni to gówno na głowę wkładają?
Zgłoś
Avatar
sorra18 2012-11-19, 19:14
Dokumentacja ukazuje iz jeden i drugi to judasz w czystej postaci i huj.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-19, 19:22
Chuj z zydami, prawdziwym problemem sa piaskowe murzyny.
Zgłoś
Avatar
Xumme 2012-11-19, 19:27
Kawagawa napisał/a:



tzn wiesz co..... polecam być czerpać info z wielu źródeł, bo prawda jest po środku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dodam też, że obecnośc Kaczyńskiego w kościele jest po pierwsze manifestacją identyfikowania sięz pewnymi wartościami, a nie jedynie zagrywką pod publiczkę



Smierdzisz PoPiSem na odległość...
Zgłoś
Avatar
Lil_G96 2012-11-19, 19:50
Dlatego gaz podrożał!!!!!
Zgłoś
Avatar
Slevin 2012-11-19, 20:00
Sam jestem ciekawy, ile w tym propagandy a ile nie.

spójrzcie na to:

Jarosław Kaczyński - Kalkstein
Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman
Jacek Kuroń – Icek Kordblum
Bronisław Geremek – Berele Lewartow
Włodzimierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein
Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg
Nawet Macierewicz jest żydem!!!
reszta nazwisk:
poznajprawde.net/syjonizm.html?start=1
I co wy na to?
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-19, 20:02 2
bovski napisał/a:

Poprzepraszajmy jeszcze trochę za Jedwabne, bo mało.



Ale jak się ma przepraszanie za Jedwabne do oskarżania o bycie Żydem? I czemu bycie Żydem na eliminować z życia publicznego? Od dawna jestem zdania że po to jest Policja, ABW, kontrwywiad, żeby zdrajców wyłapywać, ale piętnowanie ze względu na samą przynależność etniczną czy religijną wydaje mi się bezsensowne.

Plecionkarz napisał/a:

Jak taki szacunek okazują obrzędom to czemu nie popierdalają w turbanach jak widzą się z arabami, nie nakładają bambusowej słomki na kutasa jak widzą się z indianami albo nie każą swojej towarzyszce malować czerwonej kropki jak spotykają się z hindusami? Ja jakoś nigdy nie widziałem żyda który respektuje Jezusa na krzyżu więc ich religii też nie ma podstaw by szanować i jarmułki przywdziewać.



Bo turban nie jest konieczny podczas wizyty w meczecie? Ale ręce myją i ramiona zakrywają, prawda? itd.

Co do Kwaśniewskiego to nie akceptuję go z tego samego powodu co Cejrowski- bo to pijacka świnia chlejąca na grobach polskich bohaterów. Ale nie dlatego że jest czy nie jest Żydem.

Autor napisał/a:

@kawagawa a propos grzeczności: o zakładaniu jarmułek mam takie samo zdanie jak Donnie o tradycji zdejmowania butów



Zabawne,. ale na serio to bym tak nie postępował..... Tak jakbyś dostał w mordę po poczęstowaniu kogoś bigosem...

Koli napisał/a:

Po chuj oni to gówno na głowę wkładają?



Żeby okazać szacunek Bogu, pokorę itd i same nakrycia głowy nie są tradycją jedynie Żydowską, , choć mogą mieć różną etiologię.

Xumme napisał/a:



Smierdzisz PoPiSem na odległość...



Śmierdzisz głupotą swoich starych, debilizm w takim natężeniu musi być genetyczny.



Slevin napisał/a:

Sam jestem ciekawy, ile w tym propagandy a ile nie.

spójrzcie na to:

Jarosław Kaczyński - Kalkstein
Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman
Jacek Kuroń – Icek Kordblum
Bronisław Geremek – Berele Lewartow
Włodzimierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein
Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg
[...]
I co wy na to?



Znam, sprawa dla kontrwywiadu a nie dla pospolitego ruszenia.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-19, 20:03
Nie wiem co pisać, pierwsza wrzuta jest o Kwasie, a nie Donaldzie Tusku. Pisałem o nim. Wrzuta jest humorystyczna, uważam jednak, że Donald Tusk jest imbecylem, bo nie musiał chodzić w jarmułce w Izraelu, a ponieważ nie bardzo miał pojęcie gdzie należy chodzić, a gdzie nie, to chodził wszędzie. Żydzi wpierdolą się wszędzie w jarmułce i się nie przejmują, w publicznej telewizji szydzą z Jezusa, to jest ok, ale nie, my musimy szanować ich tradycję, bo się obrażą.
Zgłoś
Avatar
Araxiel 2012-11-19, 20:09
@Szoqn

To mówisz że rządowa posadkę masz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie