18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
K................a 2012-11-19, 20:10
Czy ktoś mi powie po kiego chuja nasze ELYTY jak już jeżdżą do Izraela to noszą te jebane jarmułki? Dobrze, że jeszcze się nie obrzezają żeby się tym Żydulcom przypodobać.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-11-19, 20:58
Nieważna lewica, Nieważna prawica, nasza elyta liże żydków pod ogonem, mimo, że oni mają gojów za psie gówno, zwalcza symbole katolickie, a symbole żydowskie są okey, bardzo ciekawe, ...
Zgłoś
Avatar
bovski 2012-11-19, 21:37 2
@kawagawa napisałem o tym, bo zarówno Kwaśniewski jak i Komorowski przepraszali za Jedwabne - Komorowski rzucił nawet, że Polacy podczas II wojny światowej byli " narodem sprawców". Nie pomogło- nadal wbija się nam do głów, że jesteśmy antysemitami a cała nasza historia to coś,czego powinniśmy się wstydzić. Dlatego sobie z tego kpię, bo co innego pozostało?
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-19, 21:55
bovski

może i masz w sumie rację.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-19, 22:03 1
Tada i kurtyna opada:

Zgłoś
Avatar
filipsworks 2012-11-20, 0:29
bovski napisał/a:

Poprzepraszajmy jeszcze trochę za Jedwabne, bo mało.



Drugie by im się przydało.
Zgłoś
Avatar
agropol 2012-11-20, 1:08
Ale oni, w przeciwieństwie do nas mają bombę atomową, własne państwo w środku terenu zajętego przez arabusów, kupę kasy, i ludzi w rządach niemal wszystkich znaczących się państw. Dlaczego? Bo kurwa umieją, nie to co my - polaczki! Także nie pierdolić, tylko każdemu napotkanemu żydowi!
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-11-20, 1:11
Nie moge tego pojąć na JPII był zamach i to udany, a tacy ludzie którzy cierpią przez żad, na brak pracy, na zawiłe sprawy sądowe, nic nie zrobią, pomimo że nic nie maja do stracenia i nienawidzą np. Donaldsa skurwiela, jakbym uniknoł odpowiedzialności to sam mu bym wbił nóż, nie zabił bym bo bym się bał, ale dźgnołbym niezle. KOMUNE Obaliliśmy, obalmy teraz albo "DEMOKRACJE" (demokracja polega na tym że sami wybieramy naszych totalitarystów więc w sumie dupa z tą demokracją) I zróbmy coś, może jakiś nowy ustrój państwowy, niewiem, cokolwiek, protesty nic nie dają, niech ktoś kto się zna na prawie np. wyczyta ile trzeba podpisów by zwalić kogoś ze stołka, i niech podpisują ! zmusił bym całą rodzine by podpisała.
Wiem że nie na temat jak zawsze, sorry, musiałem spuścić z kija.
Zgłoś
Avatar
Vroblov 2012-11-20, 2:22
@up
Niezły hardkor
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-11-20, 12:51
@Morei_Sky

Jak pójdziesz do liceum to na WOSie się dowiesz.
Zgłoś