18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Kawagawa 2012-11-19, 16:56 13
Tzn, wiecie co... Sam fakt że ktoś ma zdjęcie w kipie nie oznacza że jest Żydem, jak się idziesz modlić z Żydami lub uczestniczyć nawet w jakiś taki bierny sposób w ich uroczystościach o charakterze religijnym- zakładasz jarmułkę grzecznościowo.

Sam pewnie mam kilka przynajmniej takich zdjęć a Żydem nie jestem.....

Więc bym uważał na wyciąganie pochopnych wniosków.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-19, 17:03 23
@up jak nie obchodzisz świąt narodowych, nie jesteś wierzący, a bierzesz udział w żydowskich świętach i uroczystościach religijnych, to raczej o czymś to jednak świadczy.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-11-19, 17:04
kto obraża Polskę obraża mnie i ciebie
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-11-19, 17:11 12
@Szoqn

Na serio jesteś taki głupi? Czy tylko sobie jaja robisz, bo wydaje mi się, że to jednak właściwa odpowiedź.
Ludzie KURWA ja zrozumiem wszystko, ale wykorzystywanie zdjęć, na których osoby publiczne de facto okazują SZACUNEK do innych, wykorzystuje się do celów propagandowych, jest czystym idiotyzmem.
Mnie bardziej razi taki jeden z liderów partii opozycyjnych, który nie okazuje żadnego szacunku dla nikogo (nawet swoich pachołków).
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-19, 17:13 8
@up
a mnie razi, że jak o kochanym tusku źle piszą, to od razu jedyny argument to opowieść o kaczce
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-11-19, 17:19
No zobacz, a ciągle powielane głupoty Cię nie rażą?
also, kto go kocha, ten go kocha, szacunek mam do wszystkich ludzi. Prawie.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-11-19, 17:20 89


Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-19, 17:22 3
Szoqn napisał/a:

@up jak nie obchodzisz świąt narodowych, nie jesteś wierzący, a bierzesz udział w żydowskich świętach i uroczystościach religijnych, to raczej o czymś to jednak świadczy.



Niekoniecznie świadczy o byciu Żydem. Mogli dostać zaproszenie na uczestnictwo w takim czy innym święcie jako przedstawiciele polskiej społeczności. W takim wypadku zaproszenie się przyjmuje. Na tej samej zasadzie Kwaśniewski spotykał się z Papieżem, Tusk spotyka się nie raz z Kościelnymi hierarchami, przedstawiciele władz biorą przecież udział w różnych uroczystościach religijnych( np bardzo lewicowy Prezydent Częstochowy zamawiał 11 11 mszę za Ojczyznę na Jasnej Górze), itd.

Zgadzam się, że ktoś kto założył kipę i uczestniczył w jakichś Żydowskich uroczystościach a na co dzień sprawia wrażenie ateisty- może jest po prostu Żydem i nie chce tego mówić wprost( a nie może za bardzo brać udziału w Katolickim obrządku), ale nie miejmy obsesji bo to nie jest jednoznaczne.

Wyciągając wnioski nad wyrost sami sprowadzamy się na manowce a do tego się ośmieszamy, bo działamy jak wywiad upośledzony umysłowo, ok ?
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2012-11-19, 17:22
@pakicito: skąd wiesz, że on o Kaczyńskim pisze, a nie np. o Zawiszy? Nooo, podpadłeś.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-11-19, 17:22 1
równie dobrze do tych można się przyczepić
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-19, 17:24
btw, djoshin

dali Kaczyńskiemu taką wielką tą kipę że prawie się w niej utopił. Nie znam sie na tradycji, ale jak to jedynie kwestia gustu to wyglądał jak debil.
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-11-19, 17:25
Apropos, skąd wniosek, że jest ateistą? Bo się nie kameruje w kościele na pokaz jak pan Kaczyński?
Teraz mogę mówić po nazwisku bo o to chodzi.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-19, 17:38 11
▲▲▲ napisał/a:

Apropos, skąd wniosek, że jest ateistą? Bo się nie kameruje w kościele na pokaz jak pan Kaczyński?
Teraz mogę mówić po nazwisku bo o to chodzi.



tzn wiesz co..... polecam być czerpać info z wielu źródeł, bo prawda jest po środku







Dodam też, że obecnośc Kaczyńskiego w kościele jest po pierwsze manifestacją identyfikowania sięz pewnymi wartościami, a nie jedynie zagrywką pod publiczkę
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-11-19, 18:18 26
Prawda jest taka, że większość naszego rządu to ludzie pochodzenia żydowskiego lub ludzie, którzy z własnej woli pucują kolbę żydostwu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie