18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-06-01, 16:00 17
No kurwa obrzydliwe.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-01, 16:09 82
szczytowe osiągniecie cywilizacyjno-kulturowe czarnego lądu; kółko w warze chuj wie po co....
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-06-01, 16:15 5
Ciekawe gdzie trzyma łyżkę

garnki czy szklanki
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2021-06-01, 16:20 14
Ciekawe czy kradną sobie te krążki
Zgłoś
Avatar
freaky 2021-06-01, 16:25 2
Halman napisał/a:

szczytowe osiągniecie cywilizacyjno-kulturowe czarnego lądu; kółko w warze chuj wie po co....



Ale koło!
Zgłoś
Avatar
contracts 2021-06-01, 16:28 16
Halman napisał/a:

szczytowe osiągniecie cywilizacyjno-kulturowe czarnego lądu; kółko w warze chuj wie po co....



Tu za to cywilizacja na wysokim poziomie, 99% ludzi którzy modlą się do glinianych rzeźb jakiejś baby, chodzą kropić wodą gotowane jaja.... inne debilki wstrzykują sobie w ryj botoks żeby wyglądać jak glonojad, inni robią pisankę z ciała, inni oddają hołd partiom politycznym. No fakt u nas to jest cywilizacja bo każdy ma ubrania których sam by nie wytworzył, komputery, smartfony których podstaw zasad działania nie rozumie... Myślę żeby tym czarnuchom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej.

...btw, masz białych w pierdlu którzy odizolowani od cywilizacji na pare lat rozcinają sobie brzuch żeby kichę na spacer wyprowadzić
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2021-06-01, 16:30 11
contracts napisał/a:

Myślę żeby tym czarnuchom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej.



A to nie czasem ewolucja determinuje rozwój danego gatunku? Kto białym dał te gotowe rozwiązania, Annunaki czy inne Danikeny?
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-06-01, 16:53 12
contracts napisał/a:

... Myślę żeby tym czarnuchom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej....



Historia i logika to jednak nie są twoje mocne strony, co...?
Zgłoś
Avatar
Lussy 2021-06-01, 16:55 18
contracts napisał/a:

Tu za to cywilizacja na wysokim poziomie, 99% ludzi którzy modlą się do glinianych rzeźb jakiejś baby, chodzą kropić wodą gotowane jaja.... inne debilki wstrzykują sobie w ryj botoks żeby wyglądać jak glonojad, inni robią pisankę z ciała, inni oddają hołd partiom politycznym. No fakt u nas to jest cywilizacja bo każdy ma ubrania których sam by nie wytworzył, komputery, smartfony których podstaw zasad działania nie rozumie... Myślę żeby tym czarnuchom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej.
...btw, masz białych w pierdlu którzy odizolowani od cywilizacji na pare lat rozcinają sobie brzuch żeby kichę na spacer wyprowadzić



Jesteś durniem skoro porównujesz mieszkańców lepianek z gowna do rozwiniętej cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
contracts 2021-06-01, 17:00 7
@up. Gdyby nie paru wybitnych ludzi to sami byście się tarzali we własnych odchodach. Co więcej, gdyby wam zabrać to co macie, wysłać tam do afryki to byście po 3 dniach pili własne szczyny
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-01, 17:02 11
contracts napisał/a:

@up. Gdyby nie paru wybitnych ludzi to sami byście się tarzali we własnych odchodach. Co więcej, gdyby wam zabrać to co macie, wysłać tam do afryki to byście po 3 dniach pili własne szczyny



chyba ty...
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2021-06-01, 17:15 32
contracts napisał/a:

@up. Gdyby nie paru wybitnych ludzi to sami byście się tarzali we własnych odchodach. Co więcej, gdyby wam zabrać to co macie, wysłać tam do afryki to byście po 3 dniach pili własne szczyny



Następny lewak srający we własne gniazdo, któremu się uganda, pojebała z wakandą.
Zgłoś
Avatar
rutko83 2021-06-01, 17:19 4
Nigdy nie sądziłem że murzyn to coś normalnego więc nie dziwi mnie talerz w murzynskiej mordzie.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-06-01, 17:21 2
Kurwa to już Discovery channel wam zdjęli z kablówki?
Na chuj to wklejasz?

Jak dotrzecie na materiał o "Cargo" albo o plemieniu które napierdala naturalne sterydy to popuścicie cieplutką kupkę w gacie.
Kurwa cały świat stoi przed wami nowościami, zazdroszczę tej waszej niewiedzy...
Zgłoś