18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Avatar
68mustang 2012-08-10, 9:50
to przeciez komorowski
Zgłoś
Avatar
AleUrwaU 2012-08-10, 10:36
Bronek nie pierdol tylko tnij !
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-08-10, 11:17 3
Prawie jak:
Zgłoś
Avatar
Jumpix 2012-08-10, 11:40
Jaki naród,taki przywódca.
Zgłoś
Avatar
miliard31 2012-08-10, 11:40
To źle jeśli nie wiem o co w tym chodzi ?
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-08-10, 11:53
Jad Kiełbasiany napisał/a:



Próbujesz zaistnieć jako mistrz ciętego języka i krytyki ? Biednyś człeniu, biednyś... Swe zabawy z żabami i inne fetysze zachowaj dla siebie. Łorsoł... i wszystko jasne.



tak więc cie rozczaruję:
nie próbuję zaistnieć... ble ble...

próbuję ci powiedzieć, że jesteś idiotą
postaraj się czytać ze zrozumieniem (drugi wers od góry, pierwsze słowo)
daj znać jak poszerzysz skila
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-10, 13:14 3
rzepich napisał/a:



tak więc cie rozczaruję:
nie próbuję zaistnieć... ble ble...

próbuję ci powiedzieć, że jesteś idiotą
postaraj się czytać ze zrozumieniem (drugi wers od góry, pierwsze słowo)
daj znać jak poszerzysz skila



idiotą jesteś ty, jeśli bronisz bronka. jeszcze większym, jeśli na niego głosowałeś.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-08-10, 13:32 1
mamy prezydenta który szczela do kaczek, potrafi upierdolic kawal deski, powiesi obraz czy wywierci dziure, co z tego że pisze z błędami, przynajmniej wiadomo że to jego slowa, większosc dzieciaków sie tu wyrażających nie wie jak się nazywa owa tarcza prezydenta, tylko narzekać kurwa a robic nima komu

tak głosowałem na niego i chuj jestem z tego dumny
Zgłoś
Avatar
Altaro 2012-08-10, 14:08
Czyżby to nasz prezydent pracował dla Jankesów ?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-10, 15:27 1
longlong7 napisał/a:

mamy prezydenta który szczela do kaczek, potrafi upierdolic kawal deski, powiesi obraz czy wywierci dziure, co z tego że pisze z błędami, przynajmniej wiadomo że to jego slowa, większosc dzieciaków sie tu wyrażających nie wie jak się nazywa owa tarcza prezydenta, tylko narzekać kurwa a robic nima komu

tak głosowałem na niego i chuj jestem z tego dumny



Prezydent kraju to nie pan Czeciu złota rączka po zawodówce, tylko elokwentny, wykształcony człowiek, posiadający szeroką wiedzę na temat polityki, znający ortografię i etykietę przy stole. Tak jest w cywilizowanych krajach, u nas odwrotnie, ale co się dziwić jak jeszcze głupsi ludzie od niego głosują. A z czego ty tak kurwa dumny jesteś , że kiedy nie wyjdzie ta karykatura prezydenta to narobi wstydu i obciachu? Prezydent motłochu!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-08-10, 15:35 1


Nie broniąc gajowego to brak wykształcenia miał Wałęsa i Kwaśniewski a wpadki zdarzają się prezydentom i politykom na całym świecie.
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-10, 16:39
Kwaśniewski miał także karierę w rządzie PZPR (nie uwierzycie, dowiedziałem się tego na lekcji historii, albo wosu. nie jako część programu, ale ciekawostka). No ale ktoś go wybrał. Chodzi właśnie o to, co wymienił zły po wykształceniu. Przyznam, że przytrafiały się im pomysły podanie nogi na pożegnanie, 'choroby tropikalne', czasem 'nie chcieli, lecz musieli'. Mieli za to jakieś cele i charyzmę. Bronek sprawia wrażenie jedynie wielkiego głupiego misia, marionetki jak Miedwiediew.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-10, 16:53
angel napisał/a:



Nie broniąc gajowego to brak wykształcenia miał Wałęsa i Kwaśniewski a wpadki zdarzają się prezydentom i politykom na całym świecie.



W rzeczy samej, TW Bolek - tuman po zawodówce, donosił na własnych przyjaciół, cham nieokrzesany prostak, swoją karierę polityczną zaczynał już w młodości, oddając urynę do miejcowej chrzcielnicy. Kwachu - cwaniaczek lewicy, przekręciarz, ojszczypłot i zachlejmorda. Komor przy nich to i tak odrębna liga debilizmu
Co do Kaczora, był jaki był, przynajmniej był wykształcony, a tak pluliście zwierzęta...
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-08-10, 17:07
Nie zostanę prezydentem, bo nawet deski sobie nie będę mógł uciąć, gdyż ludzie będą widzieli w tym najzabawniejsza rzecz na świecie, a zarazem godny materiał do hejtowania.

A tak poza tym, to co w tym kurwa śmiesznego, czy poniżającego że tnie deskę? czy jakby wasz sąsiad, albo ojciec ciął deskę to stanęlibyście obok i zaczęli się brechtać albo hejtowac?
Zgłoś
Avatar
Dagrym 2012-08-11, 12:14
zostań bohaterem w sowim domu
Zgłoś