18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-06-01, 9:21 1
myślałem na początku ze to jakiś ogarnięty rodzic (dziecko zamiast wypasiony smartfon za 2,5 klocka ma ale jakieś gówno), ale potem zmieniłem zdanie...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-01, 9:28 1
-tata nic ci nie jest??
-zjeżdżaj bękarcie...
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-06-01, 10:20
szkoda że karku sobie nie skręcił, ale synek miałby wrażenia , dzień pełen wrażeń z tate hahaha
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-06-01, 10:21
to pokazał jak zdobyć autorytet u synka
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-06-01, 10:23 3
Tata uczy syna jak być frajerem.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-06-01, 11:01 31
Ooooo bardzo pozytywny i wzruszajcy filmik. Taki krótki a ile w nim emocji i uczuć. Miłość ojcowska. Staruszek próbuje zaimponować dzieciakowi tak jak potrafi , dodać mu odwagi. Patrz synku jak jadę !. Syn przejętym głosem to komentujacy. Dla niego ojciec, jakikolwiek by nie był jest bohaterem. Jest jeszcze w wieku kiedy rodzice są dla dziecka wszystkim. Pamiętajcie rodziców się nie wybiera. Kto nie ma dzieci nie zrozumie, zwłaszcza komentujące to sadolowe pedały.
Zgłoś
Avatar
Darius 2020-06-01, 12:40
tata jedzie a jednak już nie jedzie
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2020-06-01, 13:46 4
skywalker75 napisał/a:

Ooooo bardzo pozytywny i wzruszajcy filmik. Taki krótki a ile w nim emocji i uczuć. Miłość ojcowska. Staruszek próbuje zaimponować dzieciakowi tak jak potrafi , dodać mu odwagi. Patrz synku jak jadę !. Syn przejętym głosem to komentujacy. Dla niego ojciec, jakikolwiek by nie był jest bohaterem. Jest jeszcze w wieku kiedy rodzice są dla dziecka wszystkim. Pamiętajcie rodziców się nie wybiera.



Widzę, że po typowych "madkach" powstają typowi "ojdzowie" Czyli "ojdzowska miłość, pedały nie zrozumiejo, nie masz dzieciaka, nie masz prawa nazywać sie menszczyznom, to ja wychowam Brajanka na prawdziwego menszczyzne"

Cytat:

Kto nie ma dzieci nie zrozumie, zwłaszcza komentujące to sadolowe pedały.



Gratulacje. W zamian za to, że ejakulowałeś wewnątrz pochwy wygrywasz medal z ziemniaka.
Zgłoś
Avatar
S................e 2020-06-01, 14:11 3
crossdressphyxia napisał/a:

Widzę, że po typowych "madkach" powstają typowi "ojdzowie" Czyli "ojdzowska miłość, pedały nie zrozumiejo, nie masz dzieciaka, nie masz prawa nazywać sie menszczyznom, to ja wychowam Brajanka na prawdziwego menszczyzne"

Gratulacje. W zamian za to, że ejakulowałeś wewnątrz pochwy wygrywasz medal z ziemniaka.



Ty pewnie co najwyżej się sobie na rękę spuściłeś.
Zgłoś
Avatar
Marco_Zg 2020-06-01, 14:35
Tata już nie jedzie, bo leży.
Zgłoś
Avatar
solltys 2020-06-01, 14:57 2
Ja tam typów co koło 20 już zrobili kaszojada nazywam zwykłymi przegrywani którzy nie wiedzą kiedy w porę wyciągnąć, bo jak inaczej nazwać zjebanie sobie życia robieniem brajanka w wieku 20 lat? Świadczy to jedynie o ignorancji i zdolności myślenia co najwyżej 2 dni na przód.
Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2020-06-01, 15:12
crossdressphyxia napisał/a:

Widzę, że po typowych "madkach" powstają typowi "ojdzowie" Czyli "ojdzowska miłość, pedały nie zrozumiejo, nie masz dzieciaka, nie masz prawa nazywać sie menszczyznom, to ja wychowam Brajanka na prawdziwego menszczyzne"

Gratulacje. W zamian za to, że ejakulowałeś wewnątrz pochwy wygrywasz medal z ziemniaka.



Wiesz ja też nie jestem ojcem, ale ma coś w sobie. Coś co nie pozwala mi krzywdzić istot które przychodzą na ten zepsuty świat, są bezbronne no po prostu małe głupki. Po twoich wypowiedziach stwierdzam, że to co masz sobie to tylko jeden wielki murzyński dildo. Rozumiem uwiera za długo, no ale nie możesz wyciągnąć, a wstyd do szpitala. :\ $Take it out$
Zgłoś
Avatar
buhahapl 2020-06-01, 18:40
I po tatusiu
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-06-01, 19:28 4
skywalker75 napisał/a:

Ooooo bardzo pozytywny i wzruszajcy filmik. Taki krótki a ile w nim emocji i uczuć. Miłość ojcowska. Staruszek próbuje zaimponować dzieciakowi tak jak potrafi , dodać mu odwagi. Patrz synku jak jadę !. Syn przejętym głosem to komentujacy. Dla niego ojciec, jakikolwiek by nie był jest bohaterem. Jest jeszcze w wieku kiedy rodzice są dla dziecka wszystkim. Pamiętajcie rodziców się nie wybiera. Kto nie ma dzieci nie zrozumie, zwłaszcza komentujące to sadolowe pedały.



Co ty pierdolisz?!
Najebany ojciec wsiadł na rower synka, zjechał z górki i się na głupi ryj wypierdolił, koniec kropka nie dopisujemy do tego symboliki ojcowskiej miłości i udanego dzieciństwa.
Jak stara baba w warzywniaku upuści pomidora i ktoś jej go podniesie, to też się wzruszasz nad tym jacy ludzie są z gruntu dobrzy i uczynni?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie