18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Tata Psychopata
HackerAGD • 2019-11-24, 13:13
Czasami lepiej nie tłumaczyć dziecku skąd się wzięło.... :banany:




2019-11-24, 19:55
Wpuścił nasienie do cipciuni :roll:

2019-11-24, 19:59
Velturałkę napisał/a:

Gdybym chciał porwać jakiegoś dzieciaka to wystarczy 10 minut na facebooku spędzić aby wiedzieć wszystko o gówniarzu.



Heh, chciałbyś... Twoje intencje wylewają się nawet przez neta ;-)

kr...........81
2019-11-24, 20:01
Standardowa polska patola 88 procent społeczeństwa jest taka wystarczy wyjść na ulice i się rozejrzec

2019-11-24, 20:08
Nie wiem, toto wogle nie przechodzi do żadna rubryka.
To naprawdę, (...) mądrzejsze jest nie wspomnieć o tym, bo to wcale nie jest podobne. Wcale nie jest podobne.

2019-11-24, 21:15

2019-11-24, 21:30
Hacker40 napisał/a:

Tata Psychopata



:krejzi:

2019-11-24, 21:47
Rafał Modliszewski

2019-11-24, 22:42
pieprzony troglodyta powinni go wysterylizować albo zwyczajnie mu uciąc by geny głupków juz sie nie rozprzestrzeniały

2019-11-25, 06:38
To ta nowa karta LGBT??? :lol:

2019-11-25, 06:40
Ja pie**ole, jaki wstyd k***a. Ojciec analfabeta, głąb, duren i jeszcze to rozprzestrzenia. Ktoś tu napisał że jest moda na patologie. I to jest racja. Patologia się mnożyć a jeszcze to wspierają co niektórzy

2019-11-25, 10:58
~Velturałkę napisał/a:

Wszystko fajnie i dziecko trzeba w miarę uświadomić aby nie szukał brata na polu kapusty ale k***a nie publicznie w internecie wrzucając do tego jeszcze fotkę dzieciaka.
Do tego każdy ciągle pie**oli o tym jak ceni prywatność a jednocześnie wszyscy wrzucają tony fotek, filmików i opisów na fejsika… Gratuluję. Każdy wie już kiedy twoje dziecko ma urodziny, jak się nazywa i jak wygląda. Od razu można sprawdzić do której szkoły chodzi bo na bank również taką informację publicznie podali.
Gdybym chciał porwać jakiegoś dzieciaka to wystarczy 10 minut na facebooku spędzić aby wiedzieć wszystko o gówniarzu.



No to ... działaj

2019-11-25, 12:26
@up - A co, Velture kieckowaty jest , by dzieci stalkować?

2019-11-26, 23:47
~Velturałkę napisał/a:

Wszystko fajnie i dziecko trzeba w miarę uświadomić aby nie szukał brata na polu kapusty ale k***a nie publicznie w internecie wrzucając do tego jeszcze fotkę dzieciaka.
Do tego każdy ciągle pie**oli o tym jak ceni prywatność a jednocześnie wszyscy wrzucają tony fotek, filmików i opisów na fejsika… Gratuluję. Każdy wie już kiedy twoje dziecko ma urodziny, jak się nazywa i jak wygląda. Od razu można sprawdzić do której szkoły chodzi bo na bank również taką informację publicznie podali.
Gdybym chciał porwać jakiegoś dzieciaka to wystarczy 10 minut na facebooku spędzić aby wiedzieć wszystko o gówniarzu.



Tu się zgodzę, ale masz jeszcze takich zjebów jak ja, którzy nie mają niczego na necie i ukrywają znajomych na fejsie przed żoną.

O k***a, już wiesz, że mam żonę...