18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Tatry
ul...........rt • 2019-07-13, 10:47
Podj***ne z pejsbooka ;)

Ej byliście kiedyś w Tatrach? Nie? To nie jedźcie. Serio, to pułapka. Przykładowo pojechalismy w zeszłym tygodniu z Sebą, Krystianem i Andżeliką do Zakopca i tak się bujaliśmy kilka dni po Krupówkach co nie, ale ile można jeść szyszki ryżowe i chodzić do kina 9D? Pytam więc baby od oscypków, czy jest tu coś fajnego do zobaczenia, co byśmy se z Andżelą selfiaczka strzelili, bo akurat rocznicę mieliśmy. Baba na to, że w sumie Morskie Oko jest spoko, a jak ktoś jest w formie, to poleca Rysy, bo widoczki urywają odwłok. Andżelika na to, że wypas i ona chce widoczki urywające odwłok. No proste, dla mojej princessy wszystko, więc ustalamy, że jutro atakujemy Rysy, tymczasem trzeba opić tak zajebisty plan.

No i chyba trochę przesadziliśmy z Żuberkami, bo następnego dnia grubo zaspaliśmy, ale nie ma tego złego. Okazało się, że na Morskie Oko da się podjechac bryczką, z czego oczywiście skorzystaliśmy. W ogóle jaki żal, że ludzie się męczą i drałują z buta, kiedy można się elegancko pie**olnąc na przyczepce i sączyć browarka. Zresztą kij z nimi. Dojechaliśmy na miejsce, puściliśmy kaczkę na jeziorze, które w sumie nie było aż tak spektakularne, jak mówiła baba od oscypków. Ot jeziorko Czerniakowskie, tyle że otoczone góram, no wielkie mi halo. Na szczęście tuż obok był bar to se weszliśmy na Żuberka i naleśnika, a jak już wszamalismy i wypiliśmy, to Seba podbił do barmana i pyta, którędy na Rysy?

Barman ewidentnie dziabniety, bo zaczął gadać, że jak na Rysy skoro jest 15:00, a to 4 godziny się wchodzi + foteczka + zejść jeszcze trzeba, a w naszym wypadku to będzie już po zmroku, więc niebezpiecznie. Seba mu na to, że w 4 godziny, to chyba on wchodzi, my nie jesteśmy jakieś tam leszcze i wejdziemy w max półtora. Na co barman, że spoko, luzik, ale jakby co, to ostrzegał. Seba mu na to, że docenia, ale lepiej niech poleje Żuberka, jak ma takie kocopały pie**olić

Sieknęliśmy Żuberka, po czym ruszylismy zaatakować Rysy i tu suprajsik, bo okazało się, że barman miał racje i faktycznie zajęło nam to cztery godziny. Cztery jeba# godziny pod górę, czaicie? Jak wszedłem, to byłem tak padnięty, że mówię do Andżeliki: "Andżela k***a czy ty widzisz jak się dla Ciebie poświęcam? Po powrocie nie ma chooya, robisz mi Vifona w rewanżu". Andżela na to: "Taa kużwa pięć od razu", na co Seba: "Dobra pomigdalicie się póżniej. Robimy selfiaczki i spadamy, bo zczyna mnie suszyć".

No i robimy te selfiaczki, wtem jak się chmury nad nami nie zebrały. Ooo ludzie momentalnie zrobiło się ciemno, jak nie powiem gdzie, na co Andżela, ubrana w suknię bez pleców i czółenka Jimmy Choo, bo #rocznica #selfiaczki, oczywiście zaczała panikować, że w takich warunkach nie damy rady zejść i zostaniemy na tej górze na zawsze, jak w takim jednym filmie, co oglądała. Everest, czy jakoś tak. Nie powiem, ja ze stresu też puściłem kropelkę moczu, ale gram poker fejsa i mówię, że chill, zejdziemy na lajcie, bo znam drogę. Oczywiście nie znałem, na szczęscie oprócz nas, na górze było jeszcze kilka osób i wymyśliłem, że po prostu pójdziemy za nimi.

No i poszliśmy. Trasa masakra, normalnie zero latarni, zero znaków, zero niczego. W dodatku ślisko, że Krystian tak się wypie**olił w swoich AirMaxach, że aż mu reklamówka z Biedry wypadła z ręki i poleciała w przepaść. No mówię wam tragedia w trzech aktach. Aczkolwiek najgorsze to było jak po czterech godzinach w końcu zeszliśmy na dół, patrzymy a tam jakoś inaczej niż za pierwszy razem. Nie ma ani Morskiego Oka, ani bryczek. Aż mi druga kropelka moczu poszła po kalvinach klainach ze stresu, ale na twarzy poker fejsik, wiadomka. Podbijam do tych ludzi, co za nimi szliśmy i pytam:

- Ej ziomki, gdzie tu jest najbliższy przystanek?

Na co oni?

- Čo si hlúpy? Toto je národný park, tu nechodia autobusy

Na co Seba:

- Ty, gość jakiś pie**olnięty

Na co Andżelika:

- O kurła, to Słowacy

Na co Krystian

- Skąd wiesz?

Na co Andżelika:

- Byś słuchał Halinki Młynkowej, to też byś wiedział

W każdym razie Andżela z nimi pogadała po słowacku i okazało się, że zeszlismy inna drogą niż weszliśmy, i teraz jesteśmy na Słowacji. W dodatku 60 kilometrów od Morskiego Oka. Normalnie bardziej popie**olona akcja niż w drugim sezonie "Dark". Na szczęscie Krystian już się otrząsnął ze straty reklamówki z Biedry i zarządził, żeby wezwać policję i niech nas odwiozą do hotelu. No i odwieźli... tyle, że nie do naszego, a do słowackiego i tam porzucili. Było grubo po północy, więc stwierdzilismy, że już trudno, przekimamy tutaj.

Kużwa, jak rano się wymeldowaliśmy i krzyknęli nam 1800 zeta za nocleg + kolejne 500 za opie**olenie barku przez Sebe, to aż mi trzecia kropelka moczu poleciała. Ale na tym nie koniec, bo jeszcze musielismy ogarnąc taksówke do Zakopca, co nas kosztowało kolejne 600 peelenów. Łącznie 2900 + rozpiźdzone AirMaxy Krystiana + strata reklamówki z Biedry, w której Krystian miał nasze pieniądze i dokumenty (thnx God za Blika) + moje Calviny Klajny, które poległy w nierównym starciu z kropelkami. Generalnie koszty z kosmosu, a miał być przyjemny weekendowo-rocznicowy wyjazd.

Ale ja tego na pewno tak nie zostawie! Co to to nie! Jeśli ktoś z was był tydzień temu na Rysach, to prosba o kontakt, bo szukam świadków, którzy będą zeznawać w sądzie. Zresztą skontaktuj się ze mną nawet, jesli nie było Cię na Rysach tydzień temu, ale kiedykolwiek miałeś podobną sytuację. Złożymy pozew zbiorowy i puścimy TPN z torbami. Może jak dostaną finansowo po gaciach, to się ogarną i postawią znaki, latarnie i przystanki autobusowe. Dość już tej Tatrzańśkiej patologii! Tymczasem z fartem mordeczki i czekam na wiadomości

2019-07-13, 11:11
jak podj***ne z ryjsa to piwa niema.

2019-07-13, 11:21
Ktoś miał fantazję.... ale z tym "60 km od Morskiego Oka" to już przesadził....

2019-07-13, 11:29
Chyba cie poj***ło, że to będę na kacu czytać.

2019-07-13, 11:39
Widzę, że już są przeróbki tego bajta.
Nigdy nie ma piwa za zmyślone historyjki.

2019-07-13, 11:40
https://tatromaniak.pl/aktualnosci/turysci-chca-pieniedzy-od-tpn-bo-zeszli-z-rysow-zlym-szlakiem-ten-wpis-robi-furore-w-sieci/?fbclid=IwAR32GqBtbkwKcHNweJTBBRxsISvdWjy8EFx_9rjcvESjai2lqjgSKJ-y-k8

2019-07-13, 11:52
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ktoś miał fantazję.... ale z tym "60 km od Morskiego Oka" to już przesadził....



kto powiedział ze w linii prostej?

:-D

2019-07-13, 13:01
HAL9000/2 napisał/a:

kto powiedział ze w linii prostej?



60 kilometrów w 4 godziny.... jeszcze w górach??

2019-07-13, 16:09
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

60 kilometrów w 4 godziny.... jeszcze w górach??



Ale ty głupi, żeby objechać tą górę taxi trzeba pokonać 60 km. Nie pojedzie w lini ,,prostej" tak jak przyszli bo osobówką się nie da...

2019-07-13, 18:28
Historyjka słaba jak głupi ch*j

2019-07-13, 18:48
i przez taką patologię omijam tatry w wakacje , najlepsi są ci co pie**olą jedziemy w góry, jedziemy w góry , jadą do zakopca i jedyna góra jaką zdobywają to gubałówka i to kolejką

2019-07-13, 18:56
dennissliwa napisał/a:

Ale ty głupi, żeby objechać tą górę taxi trzeba pokonać 60 km. Nie pojedzie w lini ,,prostej" tak jak przyszli bo osobówką się nie da...



Kolejna Twoja wypowiedź dowodząca, że jesteś debilem.

2019-07-13, 19:30
Akurat jak już coś podrzucasz to daj znać czyje. Nie jest to historyjka tylko luźna interpretacja wydarzeń przez gościa o fajnie lekkim piórze. Wyszukajcie sobie "PigOut"

2019-07-13, 19:30

Sucho mi.

2019-07-13, 21:07
No k***a, co za marudy...Za długie, za krótkie, sucho, mokro, zmyślone, z fejsa...Nie będę na kacu czytał. Po ch*j żeście wykształcenie odbierali jak kilkadziesiąt zdań to już dla Was problem? Historyjka fajnie napisana, czytało mi się ją zajebiście. Leci piwo za wrzutkę.