18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
kosioraldo 2023-09-12, 8:39 3
Chyba wiadomo gdzie spierdalac jak wygra PO lewactwo
Zgłoś
Avatar
antisol123 2023-09-12, 8:41 1
Piękny plakat.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2023-09-12, 10:00 1
kosioraldo napisał/a:

Chyba wiadomo gdzie spierdalac jak wygra PO lewactwo



Kaczorek będzie spierdalał do ruskich czyli do swoich jak przegra wybory i cała ta komunistyczna pisowska elita
Zgłoś
Avatar
Papież69 2023-09-12, 12:25
Mnie namówił.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-09-12, 13:31
ale, że co? że kozojebcy to od razu lpg?
Zgłoś
Avatar
GaryP 2023-09-12, 16:42
Suczka_Stefana napisał/a:

Chuja widać



Bo włączyłeś przednią kamerę
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-09-12, 18:27 1
russian-roulette napisał/a:

Kaczorek będzie spierdalał do ruskich czyli do swoich jak przegra wybory i cała ta komunistyczna pisowska elita



Ty w ogóle przemyślałeś to co napisałeś ?? Mam wrażenie że nie koniecznie ...to kaczor prowadzi politykę anty rosyjską gdzie wedle niego jej przedstawiciele wraz z tuskiem doprowadzili do zamachu na tupolewa. Więcej wiedzy z tej kategorii znajdziesz w internecie ....
Zgłoś
Avatar
Karkus 2023-09-12, 22:14
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz kurwa myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



Jeśli uważasz, że jesteś politycznie poprawny, zrób referendum o uchodźcach, ale wcześniej zaproś ponad 250 000 uchodźców z afryki i z muzułmanii za 5000 USD sztuka i nazywaj się PiS albo głosuj na tych zjebów
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2023-09-12, 22:58
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz k***a myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



Walka komunizmu z prawdą absolutną nie jest niczym nowym, Gramsci zapronował rozwiązanie bardziej subtelne od strzału w łeb, polegające na podsunięcie tradycyjnym kategoriom kulturowym rewolucyjnej treści. Tak się składa, że tradycyjna kultura łacińska opiera się na konecpecji prawdy absolutnej, czyli zaprzeczeniu tego co nam serwuja obecnie medialne i rozrywkowe szabas goje na sznurkach Sorosów
Zgłoś
Avatar
Tempogreg 2023-09-12, 23:19 2
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz kurwa myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



ukrów też jebać, chcesz kurwa mieszanki jak na zachodzie?
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2023-09-13, 1:33 1
Tempogreg napisał/a:

ukrów też jebać, chcesz kurwa mieszanki jak na zachodzie?



Jakiej mieszanki? Ukrainiec to nie czarnuch. Z resztą pracuję z czarnymi, pracuję z Ukraińcami i pracowałem też z Rosjanami.

Jeżeli czarny akceptuje tutejsze wzorce to nie mam nic do niego.

Zobacz jaki jesteś zero jedynkowy. Widzisz jedynie 2 możliwości: albo zaprosić do kraju każdego jak leci, albo nie brać nikogo.

Specjalnie dla Ciebie coś czego nie zrozumiesz, ale może ktoś inny przeczyta i coś z tego wyciągnie.

Nie mam zamiaru jebać "Ukrów", bo ci którzy przyjeżdżają tutaj i chcą pracować są jak najbardziej w porządku. Potrzebuje tego nasza demografia i gospodarka. Z kraju prędzej wyjebałbym roszczeniowych Polaków, czy przygłupów co bez setki nie wstaną do roboty. To jest rak naszego społeczeństwa. Zapewne się do niego zaliczasz, bo nie sądzę, żeby sprawnie działający mózg był w stanie wycisnąć z siebie taką myśl.

Zrozum tłuku, że imigracja jest pewnym zjawiskiem. Może przybierać różną skalę i generować różne problemy. Czasem może być też pożyteczna. Jest to bardzo złożony temat. To, że na zachodzie zaproszono do kraju zupełnie inną kulturę, z nizin społecznych nie oznacza, że imigracja jest zawsze zła. Nasz rząd również nie podszedł do tematu odpowiedzialnie przyjmując łapówki. Ale wciąż widzę ogromną różnicę między masową imigracją nizin społecznych z odrębnej kultury, a imigracją klasy średniej z sąsiedniego kraju.

Mam całkiem dobrą pracę, gdzie obserwuję dość pokaźną liczbę pracowników. Niestety, najgorsze są młode Polki. Gorsze wyniki, roszczeniowe podejście, zawsze trzeba liczyć się z tym, że jebnie urlop na żądanie, albo zaplanuje sobie L4 itd. Ukraińcy w mniejszym stopniu tak postępują. I chuj mnie to obchodzi, że Ty widziałeś jak jakiś Ukrainiec coś odjebał. Liczby nie kłamią i częściej to Polak coś odjebie. Jak wyjdziesz z nizin społecznych to może dostrzeżesz coś więcej.
Zgłoś
Avatar
czempion 2023-09-13, 1:40
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz kurwa myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



Lewicowe poglądy świadczą o niedojebaniu mózgowym I nadają się. A śmietnik
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-13, 5:44
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz kurwa myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



Zgłoś
Avatar
markop4321 2023-09-13, 16:11
Z której listy mogę na niego zagłosować ?
Zgłoś
Avatar
101709 2023-09-13, 17:23
To było stanąć za plakatem !!! i w tedy zrobić zdjęcie tak ciężko pomyśleć idiotot ???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie