18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Avatar
Halman 2021-07-27, 14:53 5
tatuś za młodego ćpał różne gówna ale teraz jest już dorosły i odpowiedzialny...
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-07-27, 14:58 25
Stara kurwa też idzie i nie reaguje. Trauma dzieci. Katastrofa 3 pokoleń na jednym obrazie. Tamte narody to juz na zawsze będą pierdolnięte...
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-27, 15:14 24
C0C0JUMBO napisał/a:

Stara kurwa też idzie i nie reaguje. Trauma dzieci. Katastrofa 3 pokoleń na jednym obrazie. Tamte narody to juz na zawsze będą pierdolnięte...



a co ma zrobić? stara babcia dostanie lepe od takiego narkusa to na chuj sie ma wpierdalać? mozesz zajebać peleryne superbohatera i nawracać ludzi jak takiś kozak.

a jak wiadomo
kozak w necie pizda w świecie
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-07-27, 15:29 41
"- tata daj ręke i idziemy do domu
- daj ręke daj ręke, łatwo powiedzieć. Was tu sześciu, a ja ręce mam dwie"
Zgłoś
Avatar
htp 2021-07-27, 16:14 3
My nie gorsi.
polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-26/warszawa-kompletnie-pijani-rodzice-...
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-07-27, 16:20 6
tatus odpowiedzialny - wlasnie wraca z centrum sczzepien, przyjal 2gą dawke szczypawki na srowida
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-07-27, 16:33 3
Chuj nie ojciec, sam się naćpał dzieciom nie dał.
Zgłoś
Avatar
enerpeka 2021-07-27, 17:47 4
Jak ja kurwa nienawidzę ćpunów. Nieistotne czy marihuana, wóda, mefedron czy hera. Ćpun to ćpun.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-07-27, 17:48
htp napisał/a:

My nie gorsi.



Jelonki. Mieszkam tutaj i zaprawdę powiadam wam, że to standard.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2021-07-27, 18:05 9
Tatuś roku

Zgłoś
Avatar
Insaner 2021-07-27, 18:12 3
C0C0JUMBO napisał/a:

Stara kurwa też idzie i nie reaguje. Trauma dzieci. Katastrofa 3 pokoleń na jednym obrazie. Tamte narody to juz na zawsze będą pierdolnięte...



A Ty myślisz, że w Polsce by ktoś zareagował? Każdy cwany w internecie, ale jak widzi wypadek czy takie zdarzenie w rzeczywistości to myśli sobie na zasadzie "a co ja będę sobie robił problemy.. ktoś zaraz podejdzie i się tym zajmie".
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2021-07-27, 18:12 3
ecnart napisał/a:

a co ma zrobić? stara babcia dostanie lepe od takiego narkusa to na ch*j sie ma wpie**alać? mozesz zaj***ć peleryne superbohatera i nawracać ludzi jak takiś kozak.
a jak wiadomo
kozak w necie p*zda w świecie



Jak to co ? narobic rabanu dzieci uspokoic zaopiekowac sie nimi .Wystarczy wykonac pierwszy krok a z dziesieciu przechodniow dwoch zareaguje .Cpun taki wystrzelony ze lepe to on moze jedynie przyjac na pysk kurwa to bydle ledwo stoi .
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-07-27, 18:59 1
Halman napisał/a:

tatuś za młodego ćpał różne gówna ale teraz jest już dorosły i odpowiedzialny...



No śmieszny w chuj jesteś za co dostałeś całego jednego browara jak widzę. Chcesz być sarkastyczny ale to też ci nie wyszło. Dzieciaki powinne być mu odebrane a koleś na leczenie i tyle w temacie. Jak chcesz zabłysnąć to na przyszłość musisz się bardziej postarać.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-27, 19:05 1
Rutik napisał/a:

No śmieszny w chuj jesteś za co dostałeś całego jednego browara jak widzę. Chcesz być sarkastyczny ale to też ci nie wyszło. Dzieciaki powinne być mu odebrane a koleś na leczenie i tyle w temacie. Jak chcesz zabłysnąć to na przyszłość musisz się bardziej postarać.


mam pewną dawkę uznania że zajarzyłeś o kim to...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie