18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
master0romus 2013-06-08, 11:47 23
Super pomysłowe i zaskakujące, że nie wspomnę już o świetnym wykonaniu. Gdybym nie znał oryginału(gdzie w miejscu allah akbar jest koza) to pomyślałbym że własnie to jest pierwowzór.. Materiał zszokował mnie tak bardzo, że zaczęły trząść mi się ręce z podekscytowania i nie mogę trafić w piwko dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
botanic18 2013-06-08, 11:53
master0romus napisał/a:

Super pomysłowe i zaskakujące, że nie wspomnę już o świetnym wykonaniu. Gdybym nie znał oryginału(gdzie w miejscu allah akbar jest koza) to pomyślałbym że własnie to jest pierwowzór.. Materiał zszokował mnie tak bardzo, że zaczęły trząść mi się ręce z podekscytowania i nie mogę trafić w piwko dla Ciebie.



Tu Cie muszę zdziwić, w oryginale nie ma kozy
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 11:55 205
botanic18 napisał/a:



Tu Cie muszę zdziwić, w oryginale nie ma kozy



Jak to nie?

Zgłoś
Avatar
botanic18 2013-06-08, 11:57 1
master0romus napisał/a:



Jak to nie?



Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-08, 12:10 1
Allah jest wielki!
Spłoniecie wszyscy!
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-06-08, 12:53 50
@botanic18

No ładnie się podsumowałeś.
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-06-08, 12:54 6
Byłoby tysiąc razy lepsze, gdyby zamiast czterech akbarów byłby jeden akbar a potem trzy różne wybuchy. Jak można zjebać taki potencjał?
Zgłoś
Avatar
Pery86 2013-06-08, 12:57 6
A gdzie pierdolnięcie na koniec?!
Zgłoś
Avatar
Pajacu 2013-06-08, 12:59 9
Sadistica wykupił szejk jakiś, więc pewnie poleci ban dla autora.
Zgłoś
Avatar
dodii 2013-06-08, 13:02 16
Pajacu napisał/a:

Sadistica wykupił szejk jakiś, więc pewnie poleci ban dla autora.



Od akbarów? Sadistic nie uznawał nigdy żadnego tabu i tak ma zostać, jak to się zmieni to ludzi po prostu stąd odejdą.
Zgłoś
Avatar
muka 2013-06-08, 13:28
Pajacu napisał/a:

Sadistica wykupił szejk jakiś, więc pewnie poleci ban dla autora.


Pewnie ten co obraził się, że go "Forbes" za nisko sklasyfikował w rankingu najbogatszych i chce wszystkim teraz pokazać czego on to nie potrafi
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-06-08, 13:29 9
Podsumowując jednym zdaniem wrzucanie tego gówna po raz n-ty można chyba jedynie tak:

Zgłoś
Avatar
zylasty 2013-06-08, 13:58 3
master0romus napisał/a:



Jak to nie?



Widziałeś kiedyś owcę na oczy?

Dla przypomnienia:

Owca domowa (Ovis aries)gatunek hodowlanego zwierzęcia domowego z rodziny krętorogich. Przodkiem były najprawdopodobniej różne podgatunki owcy dzikiej (Ovis ammon). Jak pokazują najnowsze badania przeprowadzone przez genetyków, owce były pierwszymi zwierzętami udomowionymi przez człowieka[1]. Ich domestykacja nastąpiła dwuetapowo. Najpierw udało się to osiągnąć człowiekowi około 11 tys. lat temu - potomkami tych zwierząt są dzisiejsze półdzikie, mocno włochate rasy wciąż hodowane na szkockich wyspach. Drugi raz dokonano tego między VIII a VI tysiącleciem p.n.e. w południowo-zachodniej Azji, na terenie dzisiejszego Iraku i Iranu, prawdopodobnie jeszcze przed rozpoczęciem osiadłego życia w epoce brązu.

Początkowo z owiec uzyskiwano jedynie skóry, mięso i mleko, obecnie również wełnę. Początkowo zwierzę hodowane na terenach górskich i stepowych rozpowszechniło się obecnie w różnorodnych biotopach na całym świecie.


I jeszcze obrazek, cobyś nigdy już więcej się nie pomylił:

Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-06-08, 14:04 1
Czy czasem przeróbki tego kawałka nie powinny z automatu lądować w temacie zbiorczym/było.pl/sucharach?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie